Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Jaz sem to zastopil, če greš v apartma že avtomatično plačaš TV. :BUA: Tako kot pri nas, če imaš elektriko v hiši ti avtomatično prilimajo še TV. :BUA: Ti apartmani sploh oni bogi pa že po defoltu nimajo TV in če bodo morali ti hrvati, ki oddajajo apartmaje še za to plačevati se bodo cene apartmajev dvignile, ki že sedaj so previsoke. Lp

Morate se zavedat, da za zvišanje cen v večini niso krivi lastniki apartmajev, ampak agencije s svojimi provizijami, vlada s svojimi butastimi zakoni, lokalna samouprava,....

Letos so na hrvaški obali zelo poostrili kontrolo nad zasebniki (ali so plačane vse pristojbnine, prijava gostov, .....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa prav da morate na hrvaško, če je tako draga, pa pejte v slovenijo, zakaj bi nosili denar čez mejo, dajte ga raje naši DRŽAVI, pa ne bo potrebno zviševat DDV-ja, :? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, dejmo zgraditi kitajski zid med Slo in HR, ker pač dnevni politiki trenutno paše, da se ne maramo. Oni nič naše robe, mi nič njihovega morja pa bo!!!! Kaj pa zid, ki smo ga nedavno skupaj gradili na meji med HR in Srbijo??? In še malce nazaj ko smo kot bratska yuga premagali fašiste? Povsod samo sovraštvo in načrti kako se maščevati???? In zakaj??? Ker parim debelim ritam trenutno tako paše!!!!

Dejte ljudje no, menim da velika večina ljudi v Slo in Hr nima negativnega mnenja o drugi strani, da se pa povsod najdejo "cvetke" je pa itak jasno. Sicer pa grem raje na Hrvaško, četudi kdaj slišim kako "ostro" na račun slovenije kot v Italijo, kjer te prav prijazno okradejo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kot v Italijo, kjer te prav prijazno okradejo"

adega no .. V CRO pa spljoh ne kradejo .. kenede, sploh ne ..

:lol1:

.. kar se tega tiče - v EU ni več izjem.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adega no .. V CRO pa spljoh ne kradejo .. kenede, sploh ne ..

:lol1:

.. kar se tega tiče - v EU ni več izjem.

:yes:

Hehe potem pa res velik potuješ :OK: Sigurno imaš v Italiji vsaj 5x več možnosti, da te okradejo kot v CRO, upraši mal na policiji od kod se vrača več pokradenih (da ne govorim o dejstvu, da jih v CRO gre na dopust vsaj 100x več kot v IT)

Prosim te, da mi več ne odgovarjaš, ker se mi zdi res blesav, da se takole prepucavava kje je zginla kaka kokakola, ker to sploh ni point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa prav da morate na hrvaško, če je tako draga, pa pejte v slovenijo, zakaj bi nosili denar čez mejo, dajte ga raje naši DRŽAVI, pa ne bo potrebno zviševat DDV-ja, :? :hmm: :hmm:

....:topic: Naši državi še preveč dajem, če primerjam s tem koliko ona meni da. Država si bo zmeraj vzela koliko rabi, na takšen ali drugačen način...bzv razpravljati o tem.

Če pogledam slovensko obalo in cene primerjam npr. s cenami na hrvaški obali, niso nič manjše, ponudba ni nič boljša, itd...vse je nekje isto, s tem da ima cro več obale in temu primerno večjo izbiro kam iti.

Koliko se pa bo Slovenec počutil "ogroženega" na hrvaški obali, pa je odvisno od njega samega in njegovega razmišljanja.

Osebno mi dol visi za prepotentne nacionaliste in se tem nimam težav.

Grem tam kjer mi je všeč....sicer je nacionalizem v pravi meri priporočljiv, pretiravanje je nepotrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....:topic: Naši državi še preveč dajem, če primerjam s tem koliko ona meni da. Država si bo zmeraj vzela koliko rabi, na takšen ali drugačen način...bzv razpravljati o tem.

Če pogledam slovensko obalo in cene primerjam npr. s cenami na hrvaški obali, niso nič manjše, ponudba ni nič boljša, itd...vse je nekje isto, s tem da ima cro več obale in temu primerno večjo izbiro kam iti.

Koliko se pa bo Slovenec počutil "ogroženega" na hrvaški obali, pa je odvisno od njega samega in njegovega razmišljanja.

Osebno mi dol visi za prepotentne nacionaliste in se tem nimam težav.

Grem tam kjer mi je všeč....sicer je nacionalizem v pravi meri priporočljiv, pretiravanje je nepotrebno.

no končno se je en našel s pravilnim odgovorom, dobiš za pivo :OK: :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa neke razlike med Hrvaško pa našo obalo sploh ne porajtaš;ne tu ne tam ne govorijo slovensko! :kva2: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med Cro in Slo obalo je:

-cena (cro cenejša-istra in J dalmacija) prenočišča in hrana

-ponudba (v cro večja)

-cena ponudbe

-koliko kampov je na slo obali?

sploh ne morem primerjat Slo in Cro obalo...je pa res, da se na Slo obali oz. v Slovenskem morju nisem kopal od osnovno šolske kolonije....

Hotel Vile Park Portorož ***

1/1 (v SIT) 21.600,00

1/1 (v EUR*) 90,13

Hotel Diamant Poreč ****

Standard Single room 015

31/07 ~ 06/08 € 90.00

AC-Shower-Hair Dryer-tv sat-telephone-central heating

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med Cro in Slo obalo je:

-cena (cro cenejša-istra in J dalmacija) prenočišča in hrana

-ponudba (v cro večja)

-cena ponudbe

-koliko kampov je na slo obali?

sploh ne morem primerjat Slo in Cro obalo...je pa res, da se na Slo obali oz. v Slovenskem morju nisem kopal od osnovno šolske kolonije....

Hotel Vile Park Portorož ***

1/1 (v SIT) 21.600,00

1/1 (v EUR*) 90,13

Hotel Diamant Poreč ****

Standard Single room 015

31/07 ~ 06/08 € 90.00

AC-Shower-Hair Dryer-tv sat-telephone-central heating

Kroatar ferdamani! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se odpravljate v bližnja turistična središča na hrvaško, vam vsekakor priporočam otok Cres, še posebej autocamp Kovačine. Kamp je urejen kot malokateri, wc-ji tuši obnovljeni pred 2 leti, plaža in vse kot se šika, ponudba ekskurzij z ladjami vsak dan. Mi smo tle že 10. leto, pa ne govorim to zato, ker smo pač mi tam, ampak ker je blo tam že dost kolegov ki so mi potrdili da tako, kot je urejeno vse na Cresu, je malo kje na obali. Prebrodili so skoraj večino največjih otokov, pa so potrdili, da je Cres "d best". Cene se že nekaj časa ne spreminjajo bistveno, tko da sploh ni drago. Morda edino kar stane, je trajekt.

Camp Kovačine -Cres

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa populacija v tem kampu? Mlade družine z otroci, mladina, penziči...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe potem pa res velik potuješ :OK: Sigurno imaš v Italiji vsaj 5x več možnosti, da te okradejo kot v CRO, upraši mal na policiji od kod se vrača več pokradenih (da ne govorim o dejstvu, da jih v CRO gre na dopust vsaj 100x več kot v IT)

Prosim te, da mi več ne odgovarjaš, ker se mi zdi res blesav, da se takole prepucavava kje je zginla kaka kokakola, ker to sploh ni point.

1 nisem odgovoril tebi ampak razložil drugim tvojo izjavo

2 res sem veliko potoval, veliko potujem in še bom ..

3 kroatarji kradejo toliko kot v Italiji (mogoče si le ti tip,

ki vleče nase italjanske lopove kot drek muhe), Španiji ali

kjekrkoli drugje - zanimivo, da jih prekaša GB

4 "point" o krajah si izpostavil ti ... in ko nekdo ugotovi,

da nakladaš u 3 PM, te skoraj kap od besa

BTW

v Kroaciji nisem dopustoval že 20 let

in

še 20 let ne bom - če bom toliko sploh živel ..

:lol1:

razlogov

za to mojo odločitev (ki niso politične narave !)

ne bom navajal

:grrr

ker je tule preveč kroatarskih zagrizencev, ki preradi po liniji najmanjšega odpora

spičkajo kakih 200 ali 300 € več na dopustu, kot bi jih sicer kje drugje

za veliko lepši dopust

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tule preveč kroatarskih zagrizencev, ki preradi po liniji najmanjšega odpora

spičkajo kakih 200 ali 300 € več na dopustu, kot bi jih sicer kje drugje

za veliko lepši dopust

:yes:

se popolnoma strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

v Kroaciji nisem dopustoval že 20 let

in

še 20 let ne bom - če bom toliko sploh živel ..

:lol1:

Dejstvo, da že 20 let nisi bil tam, daje tvojemu mnenju še prav posebno težo in kompetenco. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo lahko predlaga miren, urejen kamp na cro, ki ni oddaljen vec kot pa Zadar. Tist kamp Kovacine mi je vsec ampak cene so pa astronomske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo, da že 20 let nisi bil tam, daje tvojemu mnenju še prav posebno težo in kompetenco. :wacko:

Kakšno

"bistroumno" sprevračanje besed ..

:doze:

.. da ti ni nerodno?

Ti

imaš verjetno hude težave z razumevanjem

napisanega teksta v slovenskem jeziku,

da spraviš skupaj tako hudo intiligenten zakjuček

in enačiš:

"nisem dopustoval" z "nisem bil tam".

:lol1:

To

dvoje, miki, sploh ni isto, vsaj za nas,

ki kolikor toliko razumemo slovenski jezik.

:yes:

@ Motoristek,

ti jih pa kar "grej nesti"

:lol1:

pa dobro prisluhni v Dalmaciji, saj marsikateri Dalmatinec

zna veliiko bolje slovensko od tebe, čeprav še nikoli ni bil v SLO

in tam doli ti ne govori slovensko, saj bodo mislili, da si Arabec, ki študira v Ljubljani.

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa neke razlike med Hrvaško pa našo obalo sploh ne porajtaš;ne tu ne tam ne govorijo slovensko! :kva2: :ninja:

:OK:

Sicer ne sodi v tole temo, a kljub vsemu še ena provokacija. Kdo pa sploh še govori slovensko. Par starcev, ki so študirali še po nekih starih programih, pa nekaj kmetov v širši okolici Ljubljane, kamor pa nikakor ne sodita Kranj in Jesenice....

Sicer pa Evropu do Albanije. Biće mora, rakije i ženski. Itaq ćemo govoriti kako nam zatreba. .)

LP Cvetano.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Sicer ne sodi v tole temo, a kljub vsemu še ena provokacija. Kdo pa sploh še govori slovensko. Par starcev, ki so študirali še po nekih starih programih .. Itaq ćemo govoriti kako nam zatreba. .)

LP Cvetano.

Cfetković,

veš finta je v tem, da mi starci govorimo,

eni več drugi manj jezikov ...

za vas mladce pa predvsem ni gotovo:

1 da boste kdaj starci - spljoh ..

2 da boste govorili - karkoli .. kaj šele Slovensko

No, ti le glej, da boš kdaj star - čeprow brez možnosti,

da obiščeš Kroatijo s tako majhno penzijo, kot ti jo rihta JJ

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa populacija v tem kampu? Mlade družine z otroci, mladina, penziči...?

Penzičev je res izredno malo. Mladina (te je dosti) in mlade družine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno

"bistroumno" sprevračanje besed ..

:doze:

.. da ti ni nerodno?

Ti

imaš verjetno hude težave z razumevanjem

napisanega teksta v slovenskem jeziku,

da spraviš skupaj tako hudo intiligenten zakjuček

in enačiš:

"nisem dopustoval" z "nisem bil tam".

:lol1:

To

dvoje, miki, sploh ni isto, vsaj za nas,

ki kolikor toliko razumemo slovenski jezik.

:yes:

@ Motoristek,

ti jih pa kar "grej nesti"

:lol1:

pa dobro prisluhni v Dalmaciji, saj marsikateri Dalmatinec

zna veliiko bolje slovensko od tebe, čeprav še nikoli ni bil v SLO

in tam doli ti ne govori slovensko, saj bodo mislili, da si Arabec, ki študira v Ljubljani.

:yes:

Jaz sem se pa čudil, da me celi svet razume :lol1: ko bom pa rabil kakšen slovenski stavek, bom pa tebe poklical. :yes: Vidim, da zelo obvladaš slovenščino in da si celo pamet v vseh temah pojedel. :slap: pred da sem pozabil vejico :kva2: hitro popravi, da boš pameten :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!