Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Jaz sem se pa čudil ..

Zate

bo res bolje, da se izražaš samo s smejkoti in delaš vtis, da si nem - tudi v Kroatiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlogov

za to mojo odločitev (ki niso politične narave !)

ne bom navajal

:grrr

ker je tule preveč kroatarskih zagrizencev, ki preradi po liniji najmanjšega odpora

spičkajo kakih 200 ali 300 € več na dopustu, kot bi jih sicer kje drugje

za veliko lepši dopust

:yes:

Nemoj ti meni kroatar...

Jaz sem en mesec na Rabu,pa še pribl. en mesec bom. Hrvaška mi je namreč edina pametna varianta,da po potrebi skočim kaj domov v firmo uredit.Pa še všeč mi je. Točno tako,dopust na rabu mi je všeč!! Ali ima slučajno kdo kaj proti ??????

Da slučajno ne bi kdo tudi pomislil zmerjati me zaradi tega !!!!!!!!!

S Hrvati pa praviloma nimam večjih problemov, kot skakšnim drugim narodom(tu pa tam kakšen modri

angel).

Sicer pa, zakaj se ne bi vsak brigal bolj zase,prevsem pa ne zmerjal drugačemislečih,tistih,ki radi letujemo na Hr., ali pa takih, ki je pač ne marajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest do zdej tut nisem imel nobenih problemov s hrvati na Cresu. Prav tako noben domačin (mularija) nobenmu nič neče. So zlo prijazni in ustrežljivi vsi tam, kar je edino logično, saj od nas živijo. Pa kar z nekaj domačini se družimo in moram priznat da sami probavajo govorit z nami po slovensko.

Vse ostalo kar imata pa slo-cro je pa itaq politka tko da itaq brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cfetković,

veš finta je v tem, da mi starci govorimo,

eni več drugi manj jezikov ...

JJ

:devil:

Auč,

znaš poleg prepiranja še kaj drugega? :doze:

Če bi ljudje malo manj smetili in malo več brali.... Poglej, v mojem profilu so moji realni podatki, ki sem jih pripravljen deliti z vami. V tvojem jih nisem zasledil. Kdo bo šel po cigarete?

In če bi bili vsi Hrvati takšni kot si ti, potem bi na Hrvaško šel edino ponoči. Poglej, Hrvaška je zelo lepa turistična destinacija, le presenetljivo veliko domačinov je zelo nastrojenih do napihnjenih Slovencev, do nestrpnih Slovencev in do tistih Slovencev, ki pričakujejo, da jih bodo za nekaj EUR nosili po rokah.

Kam sodim sam? Med druge :P

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate

bo res bolje, da se izražaš samo s smejkoti in delaš vtis, da si nem - tudi v Kroatiji.

z vsakim postom si veči debil :BUA: Broj Jedan :lol1: kako mi to na Croatio smrdi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsakim postom si veči debil :BUA: Broj Jedan :lol1: kako mi to na Croatio smrdi :slap:

Mogočle

sem res z vsakim postom večji debil ...

z drobno pripombo,

da bi moral vsak dan napisati 100 postov

če bi hotel tebi v naslednjih 1000 letih

seči le do gležnjev - v debilnosti, jasno.

Saj si ti povsem brez konkurence na tem področju.

Drugače

pa: Jadran = mrtvo more

kojeg okružuje samo kamen i govna

(avtor - reški ribič)

in

to je edini in glavni razlog, da me

Kroatarji NIKOLI ne bodo videli

v tisti umazani mlakuži .. ne pa kot me tule

polit-histeriki obtožujete, da imam nekaj proti Kroatarjem ..

Zaradi mene bi ob tej umazani mlakuži lahko živeli

Cigani, Nemci ali pa Švedi - za to mi je vseeno, kot za Kroatarje ..

:yes:

znaš poleg prepiranja še kaj drugega? :doze:

znam

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem na hrvaškem jedel najboljše ribe, pil najboljše Pivo (Laško-v Tuniziji ga najbrž nimajo), plavac mi je tudi všeč, kopal v lepem morju, seksal sem z fejst punco, žural sem ga z dobrimi prijatelji, trgovke so flirtale z mano, z lokalci sem po sedmi uri igral nogomet.......V 14-ih dneh sem zapravil 100 presernov.

Tisti, kateri pa že 20 let niste letovali na Hrvaškem, bodite pa kar lepo tiho.

Pa tisti, kateri nekaj bluzite nekaj o nestrpnosti lokalcev, do slovencev, ste lahko tudi tiho, ker mlatite slamo.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno

"bistroumno" sprevračanje besed ..

:doze:

.. da ti ni nerodno?

Ti

imaš verjetno hude težave z razumevanjem

napisanega teksta v slovenskem jeziku,

da spraviš skupaj tako hudo intiligenten zakjuček

in enačiš:

"nisem dopustoval" z "nisem bil tam".

:lol1:

To

dvoje, miki, sploh ni isto, vsaj za nas,

ki kolikor toliko razumemo slovenski jezik.

:yes:

Če bi bilo tvoje razumevanje jezika vsaj povprečno in ne samo "kolikor toliko", bi dojel kontekst napisanega (ki se pojavi tudi v naslovu teme). Ker so ostali razumeli, tokrat samo zate:

Dejstvo, da že 20 let nisi bil tam na dopustu, daje tvojemu mnenju še prav posebno težo in kompetenco. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker mlatite slamo.

ne sodi po sebi

:grrr

Če bi bilo tvoje razumevanje jezika ...

Pa kaj je s tabo .. ali maš težave tudi drugače?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa grejo na kurac vsi, ko niso Štajerci. In to ful! :grim

Tak da sem se odločo, da grem na nasledni dopust na Ptuj al pa vsaj Vurberk (pač odvisno kolk bo gnara).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače

pa: Jadran = mrtvo more

kojeg okružuje samo kamen i govna

(avtor - reški ribič)

in

to je edini in glavni razlog, da me

Kroatarji NIKOLI ne bodo videli

v tisti umazani mlakuži ..

Pa kaj je s tabo .. ali maš težave tudi drugače?

:huh:

Nimam težav, ne tako, ne drugače. Za National Geographic Adventure je Hrvaška 'Destination of the Year'. Pa cel svet so pretaknal, ampak kreteni, anede?

Očitno si se s tistim svojim ribičem pred dvajsetimi leti kopal v reškem pristanišču, pa ti še zdaj škodje. Ali pa... da nista imela z "ribičem" kakšne poletne romance, pa tvoja ljubezen z njegove strani ni bila uslišana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi morali upravljalci tega foruma določenim osebam omejiti dostop do objav, ker je enim očitno važno le to, da so "antiprotivni" (hehe kaka lepa neslovenska beseda, pa vsi jo zastopjo) :BUA:

Prejšnji teden sem bil v kampu Lanterna-Poreč, 5 dni-avtodom, z ženo in otrokom za 1070 kun (cca 35000 jurčkov). Kamp je lepo urejen, prevsem pa neverjetno čist! Ponudba je ogromna, daleč od tega, da ti ponujajo le sobo in čisto morje. Naslednjič grem v kak manjši kamp, ampak če vam je všeč "turistični vrvež" bo Lanterna pravšnji kraj za vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga Hrvati gor al pa dol....imajo pa "nekaj" kilometrov več obale kt mi :P :D ...in to veeeeeeelik lepše,...pa še Grobnik imajo .)

tko da zaenkrat še nimam razloga da ne bi več hodil k njim na oddih ali karkoli drugega,...pa čeprov so mi kot narod zlo zlo antipatični :BUA: <_< ...sam so tud redke izjeme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa: Jadran = mrtvo more

kojeg okružuje samo kamen i govna

(avtor - reški ribič)

in

to je edini in glavni razlog, da me

Kroatarji NIKOLI ne bodo videli

v tisti umazani mlakuži ..

Edino :eek: :eek: :eek: Če si ti referenca za Slovenca potem se bom moral prej ko slej preseliti kam drugam... :worship:

pa čeprov so mi kot narod zlo zlo antipatični :BUA: <_< ...sam so tud redke izjeme :)

Glede na to, da so geografsko le kakih 100 km od nas, od pregovorno najbolj simpatičnih štajercev pa le par metrov, isto časa v skupni državi kot mi (SFRJ), bi rekel, da gre za isti genetski material in praktično isti 'state of mind' , ki pa ga opisuje naslov tele teme in pa seveda superslavni No.1... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seksal sem z fejst punco,

to bi lahko tudi v Tuniziji :P razen če ne-bi zaradi težav s prebavo, imel določen zadržek pri penetriranju v določene luknje... :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

4 "point" o krajah si izpostavil ti ... in ko nekdo ugotovi,

da nakladaš u 3 PM, te skoraj kap od besa

...

ker je tule preveč kroatarskih zagrizencev, ...

Ko prebiram tvoje poste, imam občutek, da bo prej tebe kap od besa, ker nekateri Slovenci letujejo na Hrvaškem.

Kakšno

"bistroumno" sprevračanje besed ..

:doze:

.. da ti ni nerodno?

Ti

imaš verjetno hude težave z razumevanjem

napisanega teksta v slovenskem jeziku,

da spraviš skupaj tako hudo intiligenten zakjuček

in enačiš:

"nisem dopustoval" z "nisem bil tam".

:lol1:

To

dvoje, miki, sploh ni isto, vsaj za nas,

ki kolikor toliko razumemo slovenski jezik.

:yes:

@ Motoristek,

ti jih pa kar "grej nesti"

:lol1:

pa dobro prisluhni v Dalmaciji, saj marsikateri Dalmatinec

zna veliiko bolje slovensko od tebe, čeprav še nikoli ni bil v SLO

in tam doli ti ne govori slovensko, saj bodo mislili, da si Arabec, ki študira v Ljubljani.

:yes:

Sam praviš, da je razlika med "biti tam" in "dopustovati", torej ne moreš soditi o dopustih na Hrvaškem.

Preberi kakšen svoj post, potem pa druge obtožuj, da ne znajo slovenščine.

Zate

bo res bolje, da se izražaš samo s smejkoti in delaš vtis, da si nem - tudi v Kroatiji.

Bi se dalo brez nenehnih žaljivk v tvojih postih? Večini niso smešne.

...

pa: Jadran = mrtvo more

kojeg okružuje samo kamen i govna

(avtor - reški ribič)

in

to je edini in glavni razlog, da me

Kroatarji NIKOLI ne bodo videli

v tisti umazani mlakuži .. ne pa kot me tule

polit-histeriki obtožujete, da imam nekaj proti Kroatarjem ..

Zaradi mene bi ob tej umazani mlakuži lahko živeli

Cigani, Nemci ali pa Švedi - za to mi je vseeno, kot za Kroatarje ..

...

A misliš resno, da je hrvaška obala tako umazana? Pa saj ti je že Dry napisal: Za National Geographic Adventure je Hrvaška 'Destination of the Year'.

ne sodi po sebi

:grrr

Pa kaj je s tabo .. ali maš težave tudi drugače?

:huh:

Eni jih imajo vedno.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. So tudi anglezi ze koga surovo pretepli, tudi ko so bili oni tujci.

2. Je tudi Tommy ze koga usekal, celo blond bimbo z velikimi joski <_<

In spet so tu mediji, kateri so glavni razlog za neprijateljske odnose med drzavama. Mediji na obeh straneh zvisujejo nestrpnost. Verjamem, da je veliko vec prijetnih dogotkov na Hrvaskem in da je veliko vec svetovnih zvezd, katere so bile navdusene nad hrvasko. Ampak vrli slovenski novinarji, tipa ekstra magazin in Direkta, radi izpostavijo predvsem neljube dogodke.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba stvar če greš na hrvaško na morje je prepotentna ljubljanska mladina, ki jo začuda srečaš kamorkoli greš. :SS :BUA:

se oproščam, tudi razni tuning megani in stare honde KR registracije sodijo v to grupo pa ostareli jebači z SG registracijami, ki kažejo našo slovensko večvrednost v restavracijah z jebanjem kelnarjev v glavo.

še vedno sem vse probleme na hrvaškem imel z zgoraj omenjenimi pacienti. še dobro da smo jih po domače rešli :devil:

PS: vapotek grema na ptuj na dopust? boma pri pirkotu kampirala pa se sončla na "ptujski rivi"! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba stvar če greš na hrvaško na morje je prepotentna ljubljanska mladina, ki jo začuda srečaš kamorkoli greš. :SS :BUA:

se oproščam, tudi razni tuning megani in stare honde KR registracije sodijo v to grupo pa ostareli jebači z SG registracijami, ki kažejo našo slovensko večvrednost v restavracijah z jebanjem kelnarjev v glavo.

še vedno sem vse probleme na hrvaškem imel z zgoraj omenjenimi pacienti. še dobro da smo jih po domače rešli :devil:

PS: vapotek grema na ptuj na dopust? boma pri pirkotu kampirala pa se sončla na "ptujski rivi"! :OK:

Popolnoma se strinjam! :grim

Ja valjda grema na Ptuj! Pri pirrulzu je genialen plac za šotorenje. :OK:

Med ptujsko in splitsko rivo pa tako ali tako, vsaj kar se kvalitete pasantk tiče, ni razlike. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam! :grim

Ja valjda grema na Ptuj! Pri pirrulzu je genialen plac za šotorenje. :OK:

Med ptujsko in splitsko rivo pa tako ali tako, vsaj kar se kvalitete pasantk tiče, ni razlike. :grim

Kar pridita.. Pasantke pa so zadnje cajte zal samo fosilne nemske turistke... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pridita.. Pasantke pa so zadnje cajte zal samo fosilne nemske turistke... :BUA:

Bomo pač zaslužili še nekaj evrov zraven. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa grejo na kurac vsi, ko niso Štajerci. In to ful! :grim

Tak da sem se odločo, da grem na nasledni dopust na Ptuj al pa vsaj Vurberk (pač odvisno kolk bo gnara).

al pa na Črno jezero al pa kampirat ob slap Šumik :devil:

Mislim, da bi morali upravljalci tega foruma določenim osebam omejiti dostop do objav, ker je enim očitno važno le to, da so "antiprotivni" (hehe kaka lepa neslovenska beseda, pa vsi jo zastopjo) :BUA:

al pa unim ,ki samo kimajo i nhvalijo?

pravzaprav lahko ti sam nastaviš, da ti forum zate ignorira kogarkoli želiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa na Črno jezero al pa kampirat ob slap Šumik :devil:

Mah kurc, veš kak daleč maš do prve štacune če zmanja pira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa na Črno jezero al pa kampirat ob slap Šumik :devil:

al pa unim ,ki samo kimajo i nhvalijo?

Ampak poglej - v prejšnjih postih je bilo eno tako nevtralno mnenje do Hrvaške, kao, ja, sej je (smo se mel / se bomo mel) kr fajn, pa mal da so smotani tile Hrvatarji, ampak sej je tut drgje podobno... No, potem, ko je nekdo začel ornk pljuvati po njih, se je pa podpora hrvaškemu turizmu močno dvignila. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!