Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Ampak poglej - v prejšnjih postih je bilo eno tako nevtralno mnenje do Hrvaške, kao, ja, sej je (smo se mel / se bomo mel) kr fajn, pa mal da so smotani tile Hrvatarji, ampak sej je tut drgje podobno... No, potem, ko je nekdo začel ornk pljuvati po njih, se je pa podpora hrvaškemu turizmu močno dvignila. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 14-ih dneh sem zapravil 100 presernov.

Kaj, če bi šel še za kak teden in zapravil še nekaj Prešernov. Bi bil na forumu nekaj časa mir. :P

Pa tisti, kateri nekaj bluzite nekaj o nestrpnosti lokalcev, do slovencev, ste lahko tudi tiho, ker mlatite slamo.

Wecome to the club .)

Lp Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK!

Jaz zase vem, da se ga bom letos kak dan ziher s pirom ulil tudi na hrvaški obali :grim

Če mi bo pa kdo kej predolgo sral, si bo pa za posledoice sam kriv. Jebat ga. :krneki:

(OžujskoKarlovačkoLaško....press) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa grejo na kurac vsi, ko niso Štajerci. In to ful! :grim

Tak da sem se odločo, da grem na nasledni dopust na Ptuj al pa vsaj Vurberk (pač odvisno kolk bo gnara).

hvala lepa vapotek :angry2: :naughty: pa sem štajerce zmeri mel za dobre ljudi........

drgač pa Hrvaška :SS :SS :SS :SS :SS :SS never and ever again :SS

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa sem štajerce zmeri mel za dobre ljudi........

Po mojih izkušnjah so Prekmurci :worship: brez konkurence. :P

Meni so pa všeč Slovenke. Pa tudi ostalih žensk se ne branim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, smo že od četrtka po Dalmaciji ... vse super ... cena, hrana, pijača, sobica ... nobenih pritožb ... razen čez uradni servis od Yamahe :angry: ... drugače pa tukaj največ Madžarov, Čehov in Slovakov ... gužva velika ... FKK varianta manj gužvasta in dosti bolj znosna ... skratka prav fajn nam je ... (čenebirablišedelatvmespres)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa vapotek :angry2: :naughty: pa sem štajerce zmeri mel za dobre ljudi........

drgač pa Hrvaška :SS :SS :SS :SS :SS :SS never and ever again :SS

hrvaška in hrvatje :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, na hrvaško obalo hodim dopustovat že cca 30 let. Nikoli ni bilo nobenih slabih izkušenj.

Letos grem spet. Nekam v srednjo Dalmacijo.

Pa moj dopust nikoli do zdaj ni bil pijančevanje in poležavanje.

In kar mi nudi hrvaška obala mi Slovenska ali katerakoli v radiju 1000 km ne more nudit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, na hrvaško obalo hodim dopustovat že cca 30 let. Nikoli ni bilo nobenih slabih izkušenj.

Letos grem spet. Nekam v srednjo Dalmacijo.

Pa moj dopust nikoli do zdaj ni bil pijančevanje in poležavanje.

In kar mi nudi hrvaška obala mi Slovenska ali katerakoli v radiju 1000 km ne more nudit.

Alla, to so besede...

...no ja, kaka malenkost bi bila za izpustit... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PrimozH, si kdaj pomislil, da tale forum berejo tudi hrvatje. In zdaj se čudimo, čemu nas nekateri hrvati ne marajo.

Pa tudi prlimat 20 bruhic za hrvasko, je zelo neumen post. Probaj malo argumentirat svoje bruhanje.

Zaradi nestrpnežev tvoje sorte na obeh straneh meje, se naroda nikoli ne bosta dobro razumela, škoda :(

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Pa moj dopust nikoli do zdaj ni bil pijančevanje in poležavanje.....

Ne veš kaj zamujaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa hitro vsi na Pag. Baje, da jim bo začelo gostov primanjkovati, ker nimajo vode na otoku. Kar tja pa jim pejte rešit turistično sezono. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, na hrvaško obalo hodim dopustovat že cca 30 let. Nikoli ni bilo nobenih slabih izkušenj.

Letos grem spet. Nekam v srednjo Dalmacijo.

Pa moj dopust nikoli do zdaj ni bil pijančevanje in poležavanje.

In kar mi nudi hrvaška obala mi Slovenska ali katerakoli v radiju 1000 km ne more nudit.

.. kam daš pa med tem čiwawo?

:P

BTW

v Jadranskem morju je zaradi onesnaženosti vidljivost pod vodo (to bodo vedeli tisti, ki so tudi potapljači) samo 48% procentna in to na Kornatih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kam daš pa med tem čiwawo?

:P

BTW

v Jadranskem morju je zaradi onesnaženosti vidljivost pod vodo (to bodo vedeli tisti, ki so tudi potapljači) samo 48% procentna in to na Kornatih!

Za kakšno vrsto onesnaženosti gre? Svinjarija, blato, alge, ... ? Mogoče lahko navedeš vir? Ali imaš kakšno primerjavo z ostalimi obalami? Kje priporočaš letovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kam daš pa med tem čiwawo?

:P

BTW

v Jadranskem morju je zaradi onesnaženosti vidljivost pod vodo (to bodo vedeli tisti, ki so tudi potapljači) samo 48% procentna in to na Kornatih!

broj jedan, nevem od kje vlečeš te podatke, moj brat se je v nedeljo vrnil z dopusta, med drugim je bil tud na kornatih, pa pravi da je morje tako čisto, da bi ga lahko pil, tud sam sem bil pred 1/2 mesca v dalmaciji, pa nisem nikjer opazil onesnsženo morje, razen v lukah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kar mi nudi hrvaška obala mi Slovenska ali katerakoli v radiju 1000 km ne more nudit.

Ko še nisi bila na Ptuju. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj jedan, nevem od kje vlečeš te podatke, moj brat se je v nedeljo vrnil z dopusta, med drugim je bil tud na kornatih, pa pravi da je morje tako čisto, da bi ga lahko pil, tud sam sem bil pred 1/2 mesca v dalmaciji, pa nisem nikjer opazil onesnsženo morje, razen v lukah

Jst bil na Losinju in cistejsega morja0 se nisem videl. etos je bilo res ekstremno cisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kam daš pa med tem čiwawo?

:P

BTW

v Jadranskem morju je zaradi onesnaženosti vidljivost pod vodo (to bodo vedeli tisti, ki so tudi potapljači) samo 48% procentna in to na Kornatih!

Čiwawa oz seterman gre z mano na barko. Je rekel, da je fino jadrat.

Pa glede na to, da se tudi potapljam, khm, no....glede vidljivosti se res ne bi strinjala. Predvsem ne na Kornatih, kamor zajadram vsako leto. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Jadranskem morju je zaradi onesnaženosti vidljivost pod vodo (to bodo vedeli tisti, ki so tudi potapljači) samo 48% procentna in to na Kornatih!

Kolega, ki je eden vrhunskih potapljačev, mi je to potrdil ... je rekel, da se vidljivost zmanjšuje. In da se pač amaterjem, ki so tauhali zmer samo v jadranu, zdi sicer še vedno dobra, ker pač še niso tauhali v Egiptu ali pa kje drugje ;)

Dodal je še: "cisto morje si bodo nazaj dobili, ko bodo nehali svinjat, pa s kočami strgat po dnu... morda čez kakih 10 let" (koča je pa ribiška mreža za globino, saj veste)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!