Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

...ok...kot sem že rekel...zadetki so pri nas (ne mislim na tebe) in pri njih...nadaljnje nabijanje je nepotrebno, ker mi posploševanje res gre na k***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ok...kot sem že rekel...zadetki so pri nas (ne mislim na tebe) in pri njih...nadaljnje nabijanje je nepotrebno, ker mi posploševanje res gre na k***

ampak

ys pa vseeno mislim, da je skrajni čas, da kroatarji podeseterijo cene na obali ..

ali si mislite kake plače bi imeli takile "vun-bacitelji" ..

pa še delat jim ne bi bilo treba .. in lokalci bi vedno imeli

prostor na svojih usnjenih naslanjačih, kamor bi se lahko veselo naslanjali

od večera do jutra in od jutra do večera

:yes:

Ma, saj če sem čisto pošten, imam že 1 mesec 300 kun v denarnici, če bi slučajno skočil čez vikend na morje, ampak mi jih ne uspe zapraviti. Ista situacija je bila predlani in lani, ko sem celo poletje nosil v denarnici ''nujno'' zalogo kun, pa sem na koncu v jeseni menjal nazaj v sit.

:fredy:

no, vi'š - nekaterim pa še "nujne zaloge kun" ni treba nositi v denarnici in jeseni letati v menjalnico ..

:OK:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednje leto bomo slovenci itak dobili prepoved dopustovanja na hrvaškem zato ker menda porabimo 3 x več vode na osebo kot ostali turisti zato jim je pa letos vode zmanjkalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pustimo enako dnarja kot italjani pa ne pozabi d smo jih mi držali pokonci k so vsi spizdli...in jst d bi mi edn tko nosu dnar u državo k so bli zlo bogi pa to mu zlezm u rit od hvaležnosti ne pa tak surow odnos....glede varostnikov pa lej jst nism tip d bi koga provociru še najmanj pa 2 pobriti gorili k se usereš že sam d te pogledjo ne pa di jim utruju :wacko: fora pa je bla u temu da je bar tko narjen da ma u zgornjem nadstropju u enem kotu ful udobne fotelje sam so res 1A :OK: in tm ponavadi sedijo domačini... sam en večer jih ni blo pa smo se mi šli tja usest pa sta pršla h nm pa češ d nebo pizdarije k vs bomo vn funknli jebeni slovenci...a kdaj tko rečejo kšnemu nemcu alpa italjanu?! :closedeyes:

pa tolk smo bli šokirni d ni edn zinu nč sam tisto kr smo naročili smo spili pa šli...kelnrca pa se je neki opravičevala d nevem kaj sam wtf?

Kako ti vse to naj verjamem, če te človek komaj lahko prebere. Vsaj vse lepo in prav. Slovenci se sploh ne zavedamo kakšno bogastvo nam dajejo naša narečja. Tako mali narod smo in narečno eni izmed najbogatejših.

Ampak, ko ti nekdo nakraclja takšno sranje pa je že krepko preveč.

Oprosti, ampak lahko prevedeš zgornji post, da ga bodo razumeli tudi ostali.

Vem, da je sem malo ven iz teme :topic: ampak enim se še sanja ne kaj je to osnova slovenščine.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo skoraj enako denarja kot italjani, pa ne pozabi da smo jih mi držali pokonci (dopustovali na hrvašekm tudi ko je bila kriza na hrvaškem) k so vsi spizdli(strah pred vojno..sej vsi poznamo naše pogumne italijane :P ...in jaz da bi mi nekdo predstavljal tako pomemben vir, dohodka ker so bli takrat zelo bogi, bi se od hvaležnost poskusil zahvaliti z oblico gostoljubje, ne pa se obnašal tako mrzlo in zaničevalno ....glede varostnikov pa jaz nisem tip človeka da bi nekoga provociru še najmanj pa 2 pobriti gorili(beri gora mišic) ker se ustrašiš že samo ob pogledu nanje, ne pa da bi jih provociru :wacko: fora pa je bila v temu da je bar tako narejen da ima v zgornjem nadstropju v enem kotu ful udobne fotelje, sam so res 1A :OK: in tam ponavadi sedijo domačini... sam en večer jih ni bilo pa smo se mi šli tja usest pa sta pristopila do naše 2 mize varnostnika rekoč:"d nebo pizdarije k vs bomo vn funknli vn jebeni slovenci"(ne znam po hrvaško je pa blo v tem stilu)...zdej se pa jaz tuki sprašujem a kdaj tako rečejo kakšnemu nemcu ali pa italjanu?! :closedeyes:

zelo smo bili šokirani da nihče ni pisnil niti besedice. smo samo popili naročeno pijačo in odšli...natakarica se je skušala opravičiti češ naj bomo pridni(še enkrat ponavljam da nismo nič poškodovali nobenega užalili tudi kričali nismo)

pardon sam se spozabim da sm iz krasa :P

upam da je bolj berljivo :D :?

Popravljeno . Popravil modri_dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo vsi na Češko na jezera!! :yea2:

Vse imajo isto kokr Hrvati...hladen pir(poceni), hude bejbe(bolš kokr dalmatinke), bungalovi(za 3 jurje na glavo na noč v najbl prestižnem kampu),...

Sam ene stvari pa res nimajo no...nimajo morja... imajo samo jezera(ki btw niso prekleto slana)

Gre kdo zraven avgusta? :grim Na Hrvaško grem samo še na motozbore!! Ne dam za tisto mlačno lužo ne kune ne lipe nkol več!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. upam da je bolj berljivo :D :?

:topic:

Je,

samo vseeno ne kaži tega svoji učiteljici slovenskega jezika,

ker se bo gotovo začela obnašati tako kot

Plut v svojih "svetlih" trenutkih - sploh,

če ji pride kak nož v roke ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Je,

samo vseeno ne kaži tega svoji učiteljici slovenskega jezika,

ker se bo gotovo začela obnašati tako kot

Plut v svojih "svetlih" trenutkih - sploh,

če ji pride kak nož v roke ..

:yes:

pa sej drugači v šoli pišem slovensko..edino ko mam tipkovnico pod prsti hitim pa krajšam vse...

no pejmo nazaj na hrvaško :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. no, pojdimo nazaj na Hrvaško :P

:OK:

Torej,

mene še nihče ni prepričal ali podal kakega resnega protiargumenta

glede na moj predlog o splošnem dvigu cen za faktor 10

v kroatarskem turizmu oz. na njihovi obali.

Treba

bo pisati njihovi vladi, da se za

naslednje leto nekoliko bolj pripravijo

na sezono! Cenovno, seveda.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo vsi na Češko na jezera!! :yea2:

Vse imajo isto kokr Hrvati...hladen pir(poceni), hude bejbe(bolš kokr dalmatinke), bungalovi(za 3 jurje na glavo na noč v najbl prestižnem kampu),...

Sam ene stvari pa res nimajo no...nimajo morja... imajo samo jezera(ki btw niso prekleto slana)

Gre kdo zraven avgusta? :grim Na Hrvaško grem samo še na motozbore!! Ne dam za tisto mlačno lužo ne kune ne lipe nkol več!!!

Primerjat Čehinje :OK: in Dalmatinke :BUA: ? Ne gre skozi. Vsaj pri meni ne. Čehinje :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjat Čehinje :OK: in Dalmatinke :BUA: ? Ne gre skozi. Vsaj pri meni ne. Čehinje :wub: :blush:

Dalmatinke

so v primeri s Čehinjami holcerske bunke, pri katerih človeku ob pogledu na njih vedno nekaj manjka .. ys s'm pogruntow, kaj je to: motorka na rami, delawska čelada pa pa gojzerce zaw hosto ..

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah se ne bom povsem strinjal... namreč lani sem 1 teden preživel na bolu...surff :OK: :OK:

pa je bil lih en praznik mislim da vnebovzetje sam nism lih 100%..uglavnem za križem gredo vedno "device" :devil: :D pa smo s kolegi samo gledal...ena lepša ko druga... :kva2: :kva2: :kva2:

je pa res da so čehinje ene najlepših žensk sploh :OK: :OK:

edin italjanke pa španke pa kak francozinja se lahko kosajo :P

pa spet sm off :P :topic:

sej konc koncu na hrvaškem mrgoli čehinj en velik + za hrvaški turizem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Torej,

mene še nihče ni prepričal...bla,bla,bla,bla

Mene si pa ti prepričal popolnoma! :grim :photo:

Primerjat Čehinje :OK: in Dalmatinke :BUA: ? Ne gre skozi. Vsaj pri meni ne. Čehinje :wub: :blush:

Predsodek imaš do Dalmatink. Saj so vendar zelo luštne in pridne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Predsodek imaš do Dalmatink. Saj so vendar zelo luštne in pridne. .)

Čehinje so bolj pridne :wub: in delovne :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Hrvati ne bodo nikoli mogli prežvečiti, da smo Slovenci pred njimi v EU ...

... Hrvati ne bodo nikoli mogli prežvečiti, da smo Slovenci pred njimi v čemer koli ...

... sedaj ko dobimo še evro bo še slabše ...

... njihov ego jim ne dovoli normalnega miselnega preskoka v realnost ...

... korak nazaj stopijo samo tisti, ki imajo lasten interes - predvsem finančni ...

... kaj čemo, sosdeov si nismo mogli izbrati ... škoda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Hrvati ne bodo nikoli mogli prežvečiti, da smo Slovenci pred njimi v EU ...

:blink:

... Hrvati ne bodo nikoli mogli prežvečiti, da smo Slovenci pred njimi v čemer koli ...

:blink:

... sedaj ko dobimo še evro bo še slabše ...

:blink:

... njihov ego jim ne dovoli normalnega miselnega preskoka v realnost ...

:blink:

... korak nazaj stopijo samo tisti, ki imajo lasten interes - predvsem finančni ...

:blink:

... kaj čemo, sosdeov si nismo mogli izbrati ... škoda ...

:grim (Amerika, Avstralija,Kanada,Švica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjat Čehinje :OK: in Dalmatinke :BUA: ? Ne gre skozi. Vsaj pri meni ne. Čehinje :wub: :blush:

Wrong. Bil pretekli vikend v Umagu na teniškem turnirju. Tolk dobrih bejb na enem mestu težko kje vidiš. Hrvatice&Dalmatinke rulz. Ma kakšne Čehinje. Tudi Portorož se krepko skrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Hrvati ne bodo nikoli mogli prežvečiti, da smo Slovenci pred njimi ...

:yes:

Z bratom sva smučala na Voglu .. bilo je daljnega leta 1985 ali pa '84 .. mah, sy ni važno. Proti sedežnici se je naredila neka čudna "vrsta" v obliki lijaka, vsak se je nekako preirval več ali manj obzirno in vljudno, da soprerivaču ne bi preveč poškodoval smuči in nihče ni zganjal panike v zvezi s tem kdo je bil prej in kdo kasneje v vrsti. Pa mojega batota potrka kroatar smučarsko palico po ramenu:

"Izvinte," pravi vodja hrvatskega krdela, ki se je tlačilo za nama "mislim, da ste vi iza nas!"

Brat mu kratko odvrne: "Ne!" in se naprej pogovarjava.

Nekaj časa mir, pa spet palčka in:"Izvinte, mislim, da ste vi iza nas!"

"Ne, nismo!" odreže brat nekoliko nejevoljen in se neha pogovarjati z mano.

Spet nekaj časa mir, spet palčka: "Izvinte, vi ste iza nas!"

Takrat je pa bratu prekipelo in nahrulil je tipa: "Nismo mi iza vas, pičkatimaterina, vi ste iza nas i to hiljadu godina! Jasno!??"

Huronski krohot množice, ki je napeto opazovala dogodek, je "zagrebačke dečke sa skijama" utišal za tisto sezono.

:lol: :lol1: :kva2: :lol: :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Z bratom sva smučala na Voglu .. bilo je daljnega leta 1985 ali pa '84 .. mah, sy ni važno. Proti sedežnici se je naredila neka čudna "vrsta" v obliki lijaka, vsak se je nekako preirval več ali manj obzirno in vljudno, da soprerivaču ne bi preveč poškodoval smuči in nihče ni zganjal panike v zvezi s tem kdo je bil prej in kdo kasneje v vrsti. Pa mojega batota potrka kroatar smučarsko palico po ramenu:

"Izvinte," pravi vodja hrvatskega krdela, ki se je tlačilo za nama "mislim, da ste vi iza nas!"

Brat mu kratko odvrne: "Ne!" in se naprej pogovarjava.

Nekaj časa mir, pa spet palčka in:"Izvinte, mislim, da ste vi iza nas!"

"Ne, nismo!" odreže brat nekoliko nejevoljen in se neha pogovarjati z mano.

Spet nekaj časa mir, spet palčka: "Izvinte, vi ste iza nas!"

Takrat je pa bratu prekipelo in nahrulil je tipa: "Nismo mi iza vas, pičkatimaterina, vi ste iza nas i to hiljadu godina! Jasno!??"

Huronski krohot množice, ki je napeto opazovala dogodek, je "zagrebačke dečke sa skijama" utišal za tisto sezono.

:lol: :lol1: :kva2: :lol: :kva2: :lol1:

Tvoj brat je pravi care. Dec in pol. Praktično že replika Chuck Norrisa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong. Bil pretekli vikend v Umagu na teniškem turnirju. Tolk dobrih bejb na enem mestu težko kje vidiš. Hrvatice&Dalmatinke rulz. Ma kakšne Čehinje. Tudi Portorož se krepko skrije.

Da razložim po domače. ČEHINJE se bolši fu**jo kot HRVATICE.

Bo zdaj potegnilo?

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da razložim po domače. ČEHINJE se bolši fu**jo kot HRVATICE.

Bo zdaj potegnilo?

dej nehi tukile s packarijami

:blush:

mogoče je pa tanatos še nedowžen

pa ne gleda tako na to - spljoh

:hmm:

.. replika Chuck Norrisa! :OK:

tis en Čuk, dauš vedu

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik se še morajo naučit hrvati o turizmu... in največji hec je, da se obnašajo praktično isto do vseh 'turistov' - tudi svojih, celinskih hrvatov (mater jim j... purgersko :grim )...

Pred kratkim sem moral na Luški kapetaniji naredit prijavo škode. Pred tem sem jih poklical, se pozanimal kdaj lahko to uredim, itd. Ko sem prispel na urad LK (po 350 km vožnje), me 'kapetan' odslovi, da moram te stvari urejat med 9 in 12.uro, naj si grem pogledat na vhodna vrata, kjer vse piše in pridem naslednji dan. Seveda se ugriznem v jezik, poprajen oddidem, grem na pir da se ohladim in drugi dan zjutraj ponovim postopek. Ko pridem do vrat se posvetim listku na vratih kjer piše :

Uradne ure

9.00 - 19.00

9.00 - 12.00 domaći gosti :?

Uredim dokumente (najprej seveda), nato rečem 'kapetanu' , da me zelo veseli, da nas Slovence še vedno smatrajo za domače goste, kot to piše na papirju na vratih in vprašam če bom zato drugo leto dobil vsaj kakšen popust pri nakupu vinjete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Z bratom sva smučala na Voglu .. :lol: :lol1: :kva2: :lol: :kva2: :lol1:

... bila sva si na las podobna !

on je bil psihopat, jaz pa broj jedan ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je pa bratu prekipelo in nahrulil je tipa: "Nismo mi iza vas, pičkatimaterina, vi ste iza nas i to hiljadu godina! Jasno!??"

Huronski krohot množice, ki je napeto opazovala dogodek, je "zagrebačke dečke sa skijama" utišal za tisto sezono.

:lol: :lol1: :kva2: :lol: :kva2: :lol1:

U, kok sta pa ti in tvoj brat boljsa od prepotentih hrvatov. Svaka cast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!