Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

U, kok sta pa ti in tvoj brat boljsa od prepotentih hrvatov. Svaka cast :worship:

Kaj

bi pa ti Brihta brihtna naredil, če bi te nek kroatarski Kretenko Kretenković

kar naprej dregal s smučarsko palico - verjetno bi jih spustil naprej, da bi jim

laže v rit zlezel - kenede!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj

bi pa ti Brihta brihtna naredil, če bi te nek kroatarski Kretenko Kretenković

kar naprej dregal s smučarsko palico - verjetno bi jih spustil naprej, da bi jim

laže v rit zlezel - kenede!

:devil:

1. Se ne vrivam na smuciscu.

2. Tudi ce bi ga na gobec usekal, ne bi prihajal ven, z neko vecvrednostjo slovencev. Je tak nacin, skrajno primitiven.

Ampak vsak ima svoje metode. Eni se pac pocutijo tako manjvredne, ker so slovenci in izkoristijo vsako priliko, da hrvatu povejo, da so pred njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bila sva si na las podobna !

on je bil psihopat, jaz pa broj jedan ! :photo:

.. vse še gre, dokler nisi RudeBoy-tschek .. to, to je pa hudooo, dobesedno nepopravljiva katastrofa svetovnih razsežnosti, ki se lahko meri le s vsesplošnim onesnaženjem planeta, vso svetovno industrijsko in fekalno odplako v enem

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vse še gre, dokler nisi RudeBoy-tschek .. to, to je pa hudooo, dobesedno nepopravljiva katastrofa svetovnih razsežnosti, ki se lahko meri le s vsesplošnim onesnaženjem planeta, vso svetovno industrijsko in fekalno odplako v enem

:devil:

In se stopnjuje preko tega vsega v Broj Jedanstvo... :grim :grim :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Se ne vrivam na smuciscu.

2. Tudi ce bi ga na gobec usekal, ..

No

ys osebno res raje usekam na gobec, pa mi brat pravi, da je to več kot primitivno in da toi delajo le čefurji, ter da je bolje ljudem povedati zadeve tako, da jih postaviš na realna tla.

Ys

mislim, da ima vsak svoj pristop h temu, če ga dregajo s smučarskimi palicami in kot rečeno vse še gre - eno ali drugo, samo da človek ni RudeBoy! To zna biti pa resnično skrajno hudo in smrdljivo.

Če

bi natančno prečital, Brihta, moj post, bi pa videl, da se ni nihče vrival in so se vsi vrivali v tisti vrsti v obliki lijaka - definitivno se pa ljudje med sabo niso dregali s smučarskimi palicami. Če se pa ne bi premikal naprej z ostalimi in med ostalimi, pred ostalimi in za ostalimi, kjer so, čim bolj je bil lijak ozek, eni ostajali zadaj, drugi so pa morali naprej, bi pa (ti verjetno!) moral odpeti smuči in se odpovedati smučanju v takratnih časih, ko pred vhodom na vlečnice še niso montorali raznih labirintov iz nosilnih drogov med katerimi so napeljani trakovi za usmerjanje množice.

Ne

vem pa, zakaj ti misliš, da se mora človek počutit manjvrednega, ko ga nekdo drega s palico in ga potem malce zlobno pošlje v 3PM. In na koncu Brihtek: takrat teh izjav ljudje niso tako strogo ocenjevali za nacistične, kot to danes nekateri pranpeteži delate po forumih zaradi komplexov, ker je kak sorodnik ali prednik slučajno rojen malo južneje od Kolpe.

Večkrat

je pa na forumu bilo omenjeno, da se Zg-boys (a to ne spominja malo na RudeBoy?) zelo zoprno obnašajo - kjerkoli, ne samo doma ali v SLO.

No,

pa tko .. a ne .. tole so čreva o katerih lahko pisarimo do nezavesti ..

Dejstvo je, da smo se takrat dobro nasmejali in ys nisem

zbutal nobenega kroatarja ..

.. še.

:devil:

in

vse kaže, da ga tudi ne bom .. veš, ta leta so pri meni več ali manj "passe"

:blush:

Brez osebnih žalitev! :angry2:

Allčy

malce poglej kdo je začew in seveda zradiraj vse odvečne poste ..

@Šerif,

daj nehaj pizdit tja v 3 PM, ker smrdi že cew forum po fekalijah zaradi tebe ..

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, v bistvu mi je vseeno kdo je začel. Dost žalostno je, da noben ne konča.

Jaz sem pa itaq dopustniška od danes popoldne, potem grem pa malo "špagetarje" pogledat, potem pa via Hrvaška uživat! B)

Vi pa kar nadaljujte, če se vam zdi .... :xx: :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se nista vrivala. Ok, je hrvat prosu. Ok, sta ga napizdila. Vse lepo in prav. Sam to, kar mu je brat reku, je bilo cisto ne relavantno in izven konteksta. Enako, kot bi jaz tebi rekel "umakni se mi prosim, da grem mimo" ti pa bi odvrnil "jaz imam pa boljsi motor kot ti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se nista vrivala. Ok, je hrvat prosu. Ok, sta ga napizdila. Vse lepo in prav. Sam to, kar mu je brat reku, je bilo cisto ne relavantno in izven konteksta. Enako, kot bi jaz tebi rekel "umakni se mi prosim, da grem mimo" ti pa bi odvrnil "jaz imam pa boljsi motor kot ti".

Poglej Brihta, na faxu ste pri Statistiki 1,2 imeli Gaussovo krivuljo, in na njej porazdelitev določene množice.

In tudi No.1 mora nekam spadat. Zdi se mi, da je vse jasno, edinole....@Broj Jedan; Kva teb ni jasn?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če

bi natančno prečital, Brihta, moj post, bi pa videl, da se ni nihče vrival in so se vsi vrivali v tisti vrsti v obliki lijaka -

kaj zdaj ! jebeš al ne jebeš ! :P

znam brat napisane besede za razliko od tvojih misli ! če pa malo potreniram bo tudi to šlo ! :devil:

Na kaj te pa spominja Moto Boy ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,

evo .. ys prvi odstopam od nadaljne jebebebe - kaj morm če sm kolerik pa me takele zadeve razpičkajo, da postanem nevljudn in še slovensko pozabm

:blush:

vroče je za popizdit .. pa bomo že - grem na mrzlo pijačko, da se malo ohladim .. pa spet delat ..

lepo se mejte v kroatiji

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nehi tukile s packarijami

...

Bom nehal.

Brez osebnih žalitev! :angry2:

Pa jaz jim to trobim že ves čas, pa se jih ne prime.

... bi odvrnil "jaz imam pa boljsi motor kot ti".

Saj ga maš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan že poslušam po radiu, kako je na hrvaškem problem z vodo, kako da jim turisti bežijo, pa kaj za vraga, nas skrbi ena hrvaška, če pa imamo sami dovolj pi...rij, temu se reče SLOVENSKA FOUŠIJA, če pa pogledaš ali pa poslušaš cestne razmere, pa se ves promet vali prav na hrvaško, kjer nimajo vode, :? :?

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan že poslušam po radiu, kako je na hrvaškem problem z vodo, kako da jim turisti bežijo, pa kaj za vraga, nas skrbi ena hrvaška, če pa imamo sami dovolj pi...rij, temu se reče SLOVENSKA FOUŠIJA, če pa pogledaš ali pa poslušaš cestne razmere, pa se ves promet vali prav na hrvaško, kjer nimajo vode, :? :?

janih

Eh,

Jani .. veš, da je nekaj treba kvakat po radiu, predvajat "reality drama", da lahko potem vmes vštulijo kako reklamo in malo zaslužijo .. vroče je pa tako, da so še lopovi in teroristi odšli na dopust

v kroatijo ..

:lol1:

.. in v tej medijski puščavi iz vsake muhe, ki še ni odšla na morje, delajo slona, držijo maximalno zaskrbljene ksihte (POP TV) kot da bo vse skupaj ta trenutek vzel hudič vedoč, da nam vsem tale kroatarska suša ravno tako dol visi kot to, kaj naš Dalajlama očita JJ-ju in obratno ..

Peesda,

naj gredo vsi skupaj malo v Atlantis v BTCju, da si ohladijo piskre, in da ne bo tam taka mega izguba.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

atlantis, dobra ideja, pa še z vlakom se lahko pelješ, da se ogneš gužvi na cesti :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ all

lol :D

zakon ste. prov nasmejim se ob prebiranju vaših postov

Saj se bomo nekoč tudi mi ob prebiranju tvojih postov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da razložim po domače. ČEHINJE se bolši fu**jo kot HRVATICE.

Bo zdaj potegnilo?

Zdej pa bo :yes: :blink:

A moram še kej vedet?

p.s. Broj Jedan: rispekt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je prišel z dopustovanja iz Paga prijatelj. Apartma je dobil preko slovenske agengije, katere imena trenutno ne bom razkril.Zadnjo noč je spal na plaži. Razlog tiči v tem, da je predzadnjo noč na obisk k njenu prispel še en frend. Z lastnikom zmenjeno, da lahko prespi z punco eno noč, vendar je bilo zmenjeno za eno noč prej(četrtek) a je prišel šele v petek. In, ko je bil tam čez dan in ko so zvečer prišli iz Novalje nazaj do apartmaja in so se počasi spravljali spat, je priletel ves napaljen lastnik in se začel dreti in poditi prišleka in njegovo punco in to stopneval, do te stopnje, da mu je frend rekel; 'Kva si tolk siten, pička ti materna'. No reakcija lastnika je bila ta, da je iza pasu potegnil pištolo, jo repetiral in nameril vanj. Lušten dopust, ni kaj, vsaj nekaj novega je doživel...in sprašujem se, zakaj je tip imel pištolo za pasom??!!

Ampak ali bom zaradi enega tipa, ki mu ni vse jasno, posplošil in rekel da so vsi psihići z pištolami za pasom? :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in sprašujem se, zakaj je tip imel pištolo za pasom??!!

Ampak ali bom zaradi enega tipa, ki mu ni vse jasno,

posplošil in rekel da so vsi psihići z pištolami za pasom?

:grrr :grrr :grrr

Jasno,

da ne - to od tebe ne bi nihče pričakoval ..

tudi, če bi se to tebi zgodilo..

tudi, če bi se pištola po nesreči sprožila ..

tudi, če bi ti potem imew eno lukno več v glavi ..

no,

potem pa sploh ne bi od tebe nihče več pričakoval karkoli

in v tem ni nobene bistvene razlike glede na dejansko stanje ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ne hodim na Hrvaško, ampak letos sem bil celo že drugič. Včeraj sem se vrnil iz Krka in sem bil kar zadovoljen. Tako z osebjem kot z bivalnimi razmerami (no ja, mogoče bi lahko malo bolj poštimali sobe, ampak za ta denar se ne pritožujem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno,

da ne - to od tebe ne bi nihče pričakoval ..

tudi, če bi se to tebi zgodilo..

tudi, če bi se pištola po nesreči sprožila ..

tudi, če bi ti potem imew eno lukno več v glavi ..

no,

potem pa sploh ne bi od tebe nihče več pričakoval karkoli

in v tem ni nobene bistvene razlike glede na dejansko stanje ..

:yes:

Poglej Broju1, če bi bili vsi Slovenci taki zafrustrirani koleriki kot ti , potem si tudi tukaj v Sloveniji ne bi upal bivati, oziroma, da se bolj specifično izrazim, želel. In, ja všeč mi jw Dino Merlin in pa tudi Hrvaška, kljub temu, da sem 100% slovenac.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej Broju1 ...

.. tvoje dileme so mi povsem jasne

in hudo sočustvujem s teboj .. bo

že bolši my friend .. ti le glej, da se boš

dobro imew v kroatiji, in da se nam

s teh avanturističnih dopustov

med pistoleri vrneš žiw & zdraw

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!