Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

... in da se nam

s teh avanturističnih dopustov

med pistoleri vrneš žiw & zdraw

:)

Malo adrenalina mora bit.

Da malo priredim Diarejo:

Želite neokrnjeno naravo, želite spoznati življenje v divjini, želite doživeti spopade med divjimi plemeni? Kroatien beiladen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, se nista vrivala. Ok, je hrvat prosu. Ok, sta ga napizdila. Vse lepo in prav. Sam to, kar mu je brat reku, je bilo cisto ne relavantno in izven konteksta. Enako, kot bi jaz tebi rekel "umakni se mi prosim, da grem mimo" ti pa bi odvrnil "jaz imam pa boljsi motor kot ti".

Je blo pa zabavno... kaj pa rine v njiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa bo :yes: :blink:

A moram še kej vedet?

Ja. "Od zadaj."

In kaj pravi? Gre naslednje leto zopet tja?

Ja. Zgleda, da ma lastnik air-soft ambicije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. "Od zadaj."

Kakopak. Ampak samo v stilu "visoki počep". Hrvatice ga ob pravilni izvedbi obožujejo. Od Čehinj ni pravega feedbacka.

:yes:

Symči - tis mene zmeri razumu

Itak. Moški najbolje ve kaj moškemu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne razumem tehle Hrvatov :? .

Jamrajo, da imajo letos sped upad prometa in da je manj turistov.

Pol še pa pizdarije delajo. :angry2:

Včerja, oz. iz sobote na nedeljo ponoči so v celem zalivu v Zatonu (blizu Dubrovnika) eni vandali vsem tujcem porezali po dve pnevmatiki. Avtomobilistom in enemu motoristu. OK da so agresivno nastrojeni proti Slovencem (čeprav neupravičeno, kdo bi jim pa delal promet, če nas ne bi bilo?), ampak tudi Nemcem, Madžarom, Čehom,... :wacko:

Jaz osebno uporabljam Hrvaško samo za tranzit, že nekaj časa (2 leti) nisem tam dopustoval, pa najbrž še nekaj časa ne bom. Vsaj dokler se njihova mentaliteta ne bo dvignila na raven homosapiensa.

Ne rečem, da so vsi slabi, ampak hvala lepa za takšen dopust, kjer se do tebe obnašajo kot, da si kužen, manjvreden,...

Vsa čast Ivici :OK: , ki je lastnik apartajev kjer dopustuje moj tast in tašča, ki sta zjutraj opazila neprijetnost in je na nedeljo poiskal vulkanizerja in dve (sicer rabljeni) pnevmatikii, ki sta ustrezali vozilu. Tako, da sta lahko danes nadaljevala pot proti domu. Problem bo pa za motorista, saj daleč na okoli nimajo pnevmatik za njegov motor. :BUA:

Očitno se določeni osebki ne zavedajo, kako teško si je nazaj pridobiti spet ugled in dobro ime. In s takšnimi dejanji si ne bodo povečali števila turistov.

Škoda, ker morje in plaže na določenih delih so res daleč naokoli najlepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne razumem tehle Hrvatov :? .

Jamrajo, da imajo letos sped upad prometa in da je manj turistov.

Pol še pa pizdarije delajo. :angry2:

Včerja, oz. iz sobote na nedeljo ponoči so v celem zalivu v Zatonu (blizu Dubrovnika) eni vandali vsem tujcem porezali po dve pnevmatiki. Avtomobilistom in enemu motoristu. OK da so agresivno nastrojeni proti Slovencem (čeprav neupravičeno, kdo bi jim pa delal promet, če nas ne bi bilo?), ampak tudi Nemcem, Madžarom, Čehom,... :wacko:

Jaz osebno uporabljam Hrvaško samo za tranzit, že nekaj časa (2 leti) nisem tam dopustoval, pa najbrž še nekaj časa ne bom. Vsaj dokler se njihova mentaliteta ne bo dvignila na raven homosapiensa.

Ne rečem, da so vsi slabi, ampak hvala lepa za takšen dopust, kjer se do tebe obnašajo kot, da si kužen, manjvreden,...

Vsa čast Ivici :OK: , ki je lastnik apartajev kjer dopustuje moj tast in tašča, ki sta zjutraj opazila neprijetnost in je na nedeljo poiskal vulkanizerja in dve (sicer rabljeni) pnevmatikii, ki sta ustrezali vozilu. Tako, da sta lahko danes nadaljevala pot proti domu. Problem bo pa za motorista, saj daleč na okoli nimajo pnevmatik za njegov motor. :BUA:

Očitno se določeni osebki ne zavedajo, kako teško si je nazaj pridobiti spet ugled in dobro ime. In s takšnimi dejanji si ne bodo povečali števila turistov.

Škoda, ker morje in plaže na določenih delih so res daleč naokoli najlepše.

.. kaj pa, če so to naredili Slovenci iz fowšije?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

foušije na kaj??? :?

moje strokovno mnenje: bli so nemci

ne ne pijani najstniki domačega ali tujega porekla ampak to je pri pijanih najstnikih itak vseeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ... en mesec nazaj so mojemu frendu v Portorožu pred hotelom prerezali vse štiri gume ... ziher so bli Hrvati :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ... en mesec nazaj so mojemu frendu v Portorožu pred hotelom prerezali vse štiri gume ... ziher so bli Hrvati :devil:

A je imel ljubljansko registracijo? :?

Če je, potem sem bil jaz. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imel ljubljansko registracijo? :?

Če je, potem sem bil jaz. :ninja:

Ne ni imel ljubljanske ... in kaj ma sedaj to veze, ko lahko avto kjerkoli registriraš in še ne pomeni, če imaš LJ registracijo, da si iz LJ ... sploh pa kaj sploh ima veze registracija ...

A Pupa ima LJ registracijo na avtu??? Kak sta pa pol kolega vidva??? Če ji avto razbijaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

foušije na kaj??? :?

k'r t'ko - k'je to SLOtradicija ..

saj

pri nas

za pravo slovenceljsko fowšijo

ni treba vzroka/predmeta

pri nas

znamo biti fowš tudi brez tega, kar tako

tja v 3 dni

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Pupa ima LJ registracijo na avtu??? Kak sta pa pol kolega vidva??? Če ji avto razbijaš???

Veš da nisem še nikoli pogledal! :?

Če ma LJ registracijo, ji ga bom 100% razbil (ampak malo manj, ker sma vseeeno kolega). :grim

Kaj drugače je iz LJ? :? Ne bi nikol opazu. :grrr

Po štajersko vleče bol ko jaz. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pustimo enako dnarja kot italjani pa ne pozabi d smo jih mi držali pokonci k so vsi spizdli...in jst d bi mi edn tko nosu dnar u državo k so bli zlo bogi pa to mu zlezm u rit od hvaležnosti ne pa tak surow odnos....glede varostnikov pa lej jst nism tip d bi koga provociru še najmanj pa 2 pobriti gorili k se usereš že sam d te pogledjo ne pa di jim utruju :wacko: fora pa je bla u temu da je bar tko narjen da ma u zgornjem nadstropju u enem kotu ful udobne fotelje sam so res 1A :OK: in tm ponavadi sedijo domačini... sam en večer jih ni blo pa smo se mi šli tja usest pa sta pršla h nm pa češ d nebo pizdarije k vs bomo vn funknli jebeni slovenci...a kdaj tko rečejo kšnemu nemcu alpa italjanu?! :closedeyes:

pa tolk smo bli šokirni d ni edn zinu nč sam tisto kr smo naročili smo spili pa šli...kelnrca pa se je neki opravičevala d nevem kaj sam wtf?

Ste imeli pri vas v šoli tudi slovenščino????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste imeli pri vas v šoli tudi slovenščino????

Verjetno

so, saj je to z zakonom predpisano ..

ni pa z zakonom predpisano, da se mularija

mora naučiti pisati v slovenskem jeziku ..

in

kot vidimo pri poročilih na TV,

ali pa kakih "okroglih mizah"

ter na raznoraznih forumih

se današnja mularija

strogo drži te

(ne)zakonodaje.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni imel ljubljanske ... in kaj ma sedaj to veze, ko lahko avto kjerkoli registriraš in še ne pomeni, če imaš LJ registracijo, da si iz LJ ... sploh pa kaj sploh ima veze registracija ...

:P Ben ale,morti ima veze če je bila prijateljeva žena?punca?pa jo Lj res ni motil.

Drugače pa ima veze... nič se ne dogaja brez veze,poleti v Portorožu že ne. :ninja: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali te lahko prosim, da svoj post prevedeš v slovenski jezik - resnično ne razumem kaj si napisal.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar prišel z dopusta. iz hrvaške namreč. :BUA:

letos se niso ravno izkazali. nestrpni, živčni,....

drugo leto bom šel na letni dopust raje kam drugam. dost jih imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnji številki "moto.si" je odličen članek z moto-dopustovanja v Grčiji ..

zelo zanimivo & zeloooo priporočam, da si nezadovoljneži s kroatijo to preberejo.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnji številki "moto.si" je odličen članek z moto-dopustovanja v Grčiji ..

zelo zanimivo & zeloooo priporočam, da si nezadovoljneži s kroatijo to preberejo.

:yes:

Kaj pa če bi to preskeniral in tle gor pripopal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi to preskeniral in tle gor pripopal? :hmm:

saj lahko zelo na kratko obnovim

vsebino članka, ki opisuje dopust

v Grčiji

evo

takole pravi:

:OK: :OK: :OK:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral ampak glede na prebrano še bol priporočam Portugalsko. Poleg dobre hrane, gostoljubja imajo še take ceste da se ti zmeša od vsega dobrega. :kva2:

(dolomitiselahkoskrijejopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral ampak glede na prebrano še bol priporočam Portugalsko. Poleg dobre hrane, gostoljubja imajo še take ceste da se ti zmeša od vsega dobrega. :kva2:

(dolomitiselahkoskrijejopress)

Svet je velik, okusi različni, izbira pestra :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!