Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Je pa treba ob okvari tudi kakšen cahen dati, da si v stiski, saj misli brati še ne zna vsak! Včasih smo za t o imeli zavezano rutico ali šal na balanci, danes pa je to namenjeno šminkiranju! :SS

Jo imam, pa ne zaradi šminke, temveč zato, da mi zakrije praske.

Včasih ste v večini imeli motorje predvsem zaradi nujnega lastnega prevoza. :grim

Danes nas večina ima ta luksuz (mopek) bolj zaradi užitka. :hmm: Potemtakem se vsi šminkarimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel problem na cesti, ki bi mi ga lahko rešil katerikoli avtomobilist ali motorist, bi se postavu na rob ceste in kterega poskusil ustaviti in prositi za pomoč. Ne glede na reg.tablice. Kako naj nekdo ve, da imaš težavo in je ne znaš odpravit. :? Še dobro da si nekateri hrvaški motoristi takšni, da jih ne zanima politika. Praviš da je motorist ki ti je ustavil serviser.... torej je lažje ugotovil, kot motorist in serviser da je za cesto nekaj narobe z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da zgoraj omenjeni primer nima veze z politiko oz nacionalnostjo. tudi pri nas in v tujini če stojiš ob cesti z motorjem se bo sigurno kak motorist ustavil, nekateri pa bodo seveda peljali dalje in če daješ videz da je kaj narobe (recimo se sklanjaš okoli motorja) se bo ustavil tudi kak avtomobilist ki je verjetno motorist ali samo dober človek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moja izkušnja na hrvaškem.

Eno nedeljo smo šli malo z motorji na Krk pogledat.

Osebje prijazno.

Ko smo se peljali proti domu, bila je seveda gužva do je bilo joj, je kolegu crknil motor v največji vročini.

Stala sva ob cesti in puskusila ugotoviti, kaj je narabe.

Avtomobili v glavnem SLO so vozili mimo, pa jih je bolil k za probleme, ki sva jih imela.

Motoristi so naju seveda samo pozdravljal.

No enkrat pa se pripeljeta dva zelena motrja s hrvaskimi tablicami in lepo ustavita, parkirata na kraj ceste.

Voznik pride do naju in se pozanima, kaj počneva na kraju ceste. Takoj je bil pripravljen pomagat.

Ko smo hoteli motor spraviti na varno mesto izven cestišča, se horda v glavnem SLO turistov sploh ni hotela ustavit, raje bi me kar zbil po cesti, samo da bodo prej doma.

Ko nam je uspelo motor umakniti s cestišča, je bilo potrebno še najti napako. Motorist, ki je ustavil je bil namreč serviser, šel pa je z Grobnika v Zagreb, pa si je vseeno našel čas. Napako je odpravil nam zaželel srečno vožnjo in smo šli naprej.

kdor od vas motoristov :ninja: je bil v bivši JLA ve na koga se je bilo najbole obrniti kdo je pomagal in kdo ne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehničko začelje so zmeraj šraufali ob cesti ! .) da so bli sami Janezi experti za TAM-e je pa itak svetski znano ! :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor od vas motoristov :ninja: je bil v bivši JLA ve na koga se je bilo najbole obrniti kdo je pomagal in kdo ne :closedeyes:

Ko sem ys služiw je bila ta zavest

na zeloo visokem nivoju, saj smo

kako ego-pizdo zelo hitro izključili ..

Spomnim se nekaj dogodkov (nesreč, akutnih bolezni)

pa tudi manj pomembnih - če je kdo rabil pomoč

praktično ni bilo izjem ali razlik - sploh pa po narodnostih ne,

če si to imew v mislih.

Zadovoljen?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

nekje v sredini te teme je bilo govora o rent a bike v Novalji na Pagu. Tudi sam sem bil lani tam, vendar takrat še nisem imel izpita za neomejeno. Zanima me, če letos še rentajo te motorje (GSXR 1000, R1, R6, CBR 1000... ) ali ne, da ne bi po nepotrebnem zraven na morje jemal motoristične opreme? Mogoče še kdo ve ceno izposoje? (lani je bilo 350 kun za 2 uri za R1)

Hvala in lep dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedate, da boste kmalu dopustovali na Hrvaškem v trenutku, ko boste stopili iz svoje hiše? :(

Merim na trenutno prodajanje slo. zemlje. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedate, da boste kmalu dopustovali na Hrvaškem v trenutku, ko boste stopili iz svoje hiše? :(

Merim na trenutno prodajanje slo. zemlje. :angry:

ja res je, kmalu bomo spet mel VEEEEEEEEEEEEEEEEELIK morja, pa še nobene gužve nau več na mejah, ker jih ne bo več :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, kmalu bomo spet mel VEEEEEEEEEEEEEEEEELIK morja, pa še nobene gužve nau več na mejah, ker jih ne bo več :unsure:

Fundamentalist, kak to govoriš,mi smo ja proti, kao hrvatom ne dovolimo v EU, če nam Jorasa ne vrnejo z hiško vred. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedate, da boste kmalu dopustovali na Hrvaškem v trenutku, ko boste stopili iz svoje hiše? :(

Merim na trenutno prodajanje slo. zemlje. :angry:

WTF????? kaj pa imajo hrvati z našo zemljo? a jim jo je vatikan prodal? ker meni se zdi da razen moje bajte ima celo SLO v lasti vatikan ali potomci kake jodlarske plemiške familije. :krneki:

jebeni janševci in bajukci :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedate, da boste kmalu dopustovali na Hrvaškem v trenutku, ko boste stopili iz svoje hiše? :(

Merim na trenutno prodajanje slo. zemlje. :angry:

Hrvati še svoje zemlje ne bodo mogli kupit, kaj šele, da bi našo. Verjetno bomo oboji postali zopet viničarji, bajtarji in tlačani tujim grofom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam slovensko zemljo.Pakirano po 10,20,50 kg. :whistle: cena ... sitnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zakaj bi jih pa kdo zagovarjal?

kriminal je kriminal, kakorkol ga gledaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...730_3102784.php

No kdo bo bil prvi, ki bo hitel zagovarjat tuđmanske naduvane pretepače?

hmmmmm kot vedno je prvo potrebno vdahnit in premislit zakaj bi se 16 in 18 letna mularija stepla? ko premisliš je dosti bolj verjetno da zaradi hormonov ali kombinacije alkohola in hormonov kot političnih prepričanj :whistle:

in spet se je potrdilo :krneki: :

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...730_3102784.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!