Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Počasi zna tudi to ratat nevarno početje. :fredy:

Itaq pol se pa plankton razmnoži čez vse meje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze, ko sem bil jest mulc, smo se vsako leto stepli z domačini zarad punc ne pa zarad politike, al sem bil na hrvaškem, bosni, srbiji, al pa na bledu, pa ni nikol pisal po časopisih in na TV,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je problem? Razvajena mulca sta jih fasala od domačinov... Zaradi punc so bili vedno problemi. Če že misliš iti v osvajalski pohod na tuje punce, pozanimaj se malo, če nimajo kakšnih domačih snubcev. :whistle: Tu ni nobenega političnega ozadja, v tem pretepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja , malo bolj sta jih sicer dobila ker sta Janeza, nek se zna ko je gazda...

Bolj me moti izjava glasnogovornika tamkajšnje policijske postaje, da sta Slo mladeniča kriva, bila tudi že pri sodniku, domačina pa kao še to čaka...

Ups, z bejzbol palco mlatit pa ni glih v navadi pri takih petelinjih grebanjih, al ja?Povdarjanje da ni političnega ozadja z strani policijskih drekačev , pa se mi ne zdi ravno "gašenje požara" ampak prilivanje olja na ogenj. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji domžale ljubljana se govori da bodo jutri po pički dobili purgerji ! :fredy:

baje da tudi ni posredi ne ljubezn in ne politika ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji domžale ljubljana se govori da bodo jutri po pički dobili purgerji ! :fredy:

baje da tudi ni posredi ne ljubezn in ne politika ! :P

ne mešat nogometa v politiko, tuki je pa čist vseen kdo je kdo, sam da se dober tepejo, tud če je tekma med zg. kašljem in sp. kašljem, pretep 100% zagotovljen, vprašanje kolk se bo domžalčanov upal jet v zagreb, so pa domžale tolk majhne, da bodo moral najet še dragonse in viole, da se bodo lahko tepel s purgeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj me moti izjava glasnogovornika tamkajšnje policijske postaje, da sta Slo mladeniča kriva, bila tudi že pri sodniku, domačina pa kao še to čaka...

Ni res.Policija je izjavila, da je sodnik zaslišal vse 4 (torej slovence in hrvate) ter da so vsi dobili opomin. Slovenc je pa kao priznal krivdo, da je začel.

Na šibenski policiji so nam še povedali, da je vse štiri mladeniče danes zaslišal sodnik za prekrške, zaradi kaljenja javnega reda in miru. Mladenič, ki je sprožil pretep, je priznal krivdo, nam je povedal Kostanić ter dodal, da je sodnik vsem izrekel opomin.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kja pa če sta bla hrvata motorista, slovenskima fantoma pa grejo motoristi na jetra in sta se hotla znest nad njimi? Kaj pa če je vse res. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos na dopustu same dobre izkušnje...prijazni ljudje... :OK:

edin sobodajalec je hotel govorit samo s fantom...meni je kvečjemu reku "pozovite mi gazdu" (kao fanta,da mu neki pove)

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res.Policija je izjavila, da je sodnik zaslišal vse 4 (torej slovence in hrvate) ter da so vsi dobili opomin. Slovenc je pa kao priznal krivdo, da je začel.

Kakor vzameš, na HRT 1 poslušal mal drgačno verzijo.Ampak saj ni važno... važno da je padal. :worship:

Na hrvaško pa itaq samo še z bejzbol rokavicami, ker je letos očitno v modi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, tam pa nisem poslušal.

Drgač pa karbonska zaščita členkov na moto rokavicah tudi zaleže :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos na dopustu same dobre izkušnje...prijazni ljudje... :OK:

edin sobodajalec je hotel govorit samo s fantom...meni je kvečjemu reku "pozovite mi gazdu" (kao fanta,da mu neki pove)

:eek:

baba nema šta, da priča.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baba nema šta, da priča.... :lol1:

[/quo

Zakon .... :worship: samo PPP

pratpucatpomivatpress :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dober fajt ne rabiš ne politike, ne nogometa, ne babnc ampak samo vlke jajce, hitro roko in še bolj hitre noge...

žarejžipabejžipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem pa prvič na morje na slovensko obalo in ne na hrvaško :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem pa prvič na morje na slovensko obalo in ne na hrvaško :worship: :worship:

Obilo užitka.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalmacija je zakon... :worship:

Dalmatinke so zakon, dokler ta stare ne pridejo v kontrolo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalmatinke so zakon, dokler ta stare ne pridejo v kontrolo :whistle:

al te pa domačini, mal spustijo čez roke,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!