Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Nikdar do sedaj s tem ni bilo težav. Smo "stvari" pedenali inkognito :krneki:

Saj vem, tajno , da še sami niste vedli . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem bil z letošnjim dopustom na Hrvaškem zelo zadovoljen,....Uniona imajo čist v vsaki gostilni že :worship: postrežba zmeraj na nivoju,...za piko na I sem pa še sredi Pule, v starem delu mesta iz ene kafane ven slišal slovensko himno :D :D :D sicer v uni izvedbi od Predina se mi zdi, ampak bla je :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bli zelo zadovoljni, letos je bilo še vreme naklonjeno ves dopust :winkiss:

Mi?

letos tudi ni prehladno, kurijo baje povsod... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi?

letos tudi ni prehladno, kurijo baje povsod... :whistle:

Toplo, da se vse kadi... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi?

letos tudi ni prehladno, kurijo baje povsod... :whistle:

a misliš,da sm bla sama? ja toplo je pa res povsod-saj je poletje :winkiss: ,ha,ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ampak na naši strani,če ne boš najeb.. bolj sam. :whistle:

Kolega se je znašel na njihovem sodišču zaradi denarne kazni in vse kar je hotel oporekati mu je sodnica dejala...svaka riješ 200 kuna više i zabrana ulaza u HR za 3 meseci.

Potem se pa mej fino :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se je znašel na njihovem sodišču zaradi denarne kazni in vse kar je hotel oporekati mu je sodnica dejala...svaka riješ 200 kuna više i zabrana ulaza u HR za 3 meseci.

Če se pubec ne znajde. Če bi jo kvalitetno kresnil, bi se stvari čisto drugače odvijale.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pubec ne znajde. Če bi jo kvalitetno kresnil, bi se stvari čisto drugače odvijale.... :P

Pa da jo kap pri snošaju... pol pa doživotno pokasira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo letos zopet všeč na Hrvaški obali. Naslednjo leto zagotovo ponovim.

Meni je tut fajn. Je obala taka....ful razgibana, pa zelena, pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pubec ne znajde. Če bi jo kvalitetno kresnil, bi se stvari čisto drugače odvijale.... :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...mene je blo pa letos kar malce sram kako Slovenci vozijo na Hrvaškem...

Konkretno...

park plc poln, trije rinemo ven, ker nimamo kam parkirat, štirje (vsi Slovenci) pa rinejo not in noben se ne umakne da bi vsaj kdo od nas treh lahko speljal ven.

prehitevanje...uf...pa primerov ko sem z levim očesom že mižal in samo čakal da bo počl

zavijanja z magistralke....ful bremzanje, zavijanje brez smerokazov

skratka....sem pomislil da sem na kakem drugem planetu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...mene je blo pa letos kar malce sram kako Slovenci vozijo na Hrvaškem...

...

skratka....sem pomislil da sem na kakem drugem planetu :alien1:

Hja, tole mi pa daje mislit, da bi bilo fino, ko bi pred koncem dopustov mejo zaprli, pa bi takile kar tam dol ostal.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav, slovenci (LJ, CE, KR) in avti z ZG registracijo so najbolj priljubljeni na hrvaškem morjum tako na cesti kot v gostilni :evilgrin:

ker ne spadam v nobeno kategorijo se imam tam dol prav fajn. istočasno lahko povem da je najboljše gledat motoGP v kafiču na lošinju kjer ima šef ninjo 10 in je reden gost pri nas, celo lokal 50 m od moje bajte pozna (gamspress). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne spadam v nobeno kategorijo se imam tam dol prav fajn

kaj ste dobili SB oznake ! jez tudi čakam na OO ! sploh ko bomo uvedli petinšestedest :fredy: pokrajin ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pubec ne znajde. Če bi jo kvalitetno kresnil, bi se stvari čisto drugače odvijale.... :P

A si nor? Pa da ga doživljensko obdrži doli. A si že pozabil tisto: Če žensko enkrat zelo dobro slečeš, jo potem celo življenje oblačiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem podpisal izjavo da ne grem na hrvaško na dopust ker se tko grdo določeni obnašajo do slovencev in tega se držim

vse dobro došlice so v vseh jezikih sma slo. ne hmmm ne vem no pa še velik for je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...mene je blo pa letos kar malce sram kako Slovenci vozijo na Hrvaškem...

Konkretno...

park plc poln, trije rinemo ven, ker nimamo kam parkirat, štirje (vsi Slovenci) pa rinejo not in noben se ne umakne da bi vsaj kdo od nas treh lahko speljal ven.

prehitevanje...uf...pa primerov ko sem z levim očesom že mižal in samo čakal da bo počl

zavijanja z magistralke....ful bremzanje, zavijanje brez smerokazov

skratka....sem pomislil da sem na kakem drugem planetu :alien1:

ali pa, da smo zasegel že celo dalmacijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vseh razpoložljivih, dostopnih in čudovitih destinacijah je letovanje na Hrvaškem zelo bedasta in totalno nekreativna odločitev. Še posebej, če večkrat ponovljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodaj zjutraj šel kupit školjke k ribičem potem pa jih popoldan še pripravil!!!! Temu jaz rečem dobri sosedski odnosi. :worship:

P.S. To se nanaša na lokalca iz Fripsovega posta.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hrvatje nas ne marajo... To je dejstvo... pobijajo s sekirami, mečejo medvedom, s ključi praskajo avte, ribiči kažejo genitalije... Zakaj potem ljudje ne hodijo na morje v Italiji, ki je čisto isto blizu kot Hrvaška?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!