Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Hrvatje nas ne marajo... To je dejstvo... pobijajo s sekirami, mečejo medvedom, s ključi praskajo avte, ribiči kažejo genitalije... Zakaj potem ljudje ne hodijo na morje v Italiji, ki je čisto isto blizu kot Hrvaška?? :?

Ker nas marajo še manj.Za njih ostajamo schiavi (služabnik). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi nas ti :devil: imeli vsaj malo radi,kot nekateri mislite se nebi z nami kregali za teh borih 13 Km kamene obale že 15 let saj imajo svoje obale ca 1700 Km da otokov sploh neomenjam,kdo jim bo to mirkal"če" bodo kdaj v EU verjetno bodo vsi policaji in cariniki poleti pa oderuški kelnerji.Pri njih na dopustu sem bil nazadnje tri dni pret Balvan revolucijo od takrat me niso videli na dopustu in me še dolgo nebojo!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Sardinijo je treba, ne pa k Hrvatom!Že sestrična mojega ominega mrzlega bratranca, tasta svoji polsestrični, ki je poročena z polbratom brata, ki je padel med vojno, je rekla:Hrvat=tat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji dajte nekaj razumet iz naroda gusarjev težko naredijo narod natakarjev,če pa jim že mal

uspe pa v tem narodu ostane še veliko piratskega :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nas marajo še manj.Za njih ostajamo schiavi (služabnik). :whistle:

Italija je velika. Ni se ti treba lih Trsta ali zbirališč AN-a, MSI-ja in podobne sodrge držat.

Dragi moji dajte nekaj razumet iz naroda gusarjev težko naredijo narod natakarjev,če pa jim že mal

uspe pa v tem narodu ostane še veliko piratskega :devil: :devil:

Eh, eh... :hmm: In kako potem, z isto lahkotnostjo, okarakteriziraš Slovence?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh... :hmm: In kako potem, z isto lahkotnostjo, okarakteriziraš Slovence?

kot gospode, ki z levim mezincem leve noge krotijo te gusarje in jim dajo vedeti, da so navadna sodrga :)

al pa kot avstrijske hlapce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija je velika. Ni se ti treba lih Trsta ali zbirališč AN-a, MSI-ja in podobne sodrge držat.

Eh, eh... :hmm: In kako potem, z isto lahkotnostjo, okarakteriziraš Slovence?

Kot zajeban narod pri katerem ne uspevajo ne židi ne zamorci še kitajci komaj kaj glede na to kar je videti po okoliških državah okoli nas. Pa,da ne boš mislu,da nisem predstavnik tega naroda za nekaj kolen nazaj čistokrvi rodovnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zajeban narod pri katerem ne uspevajo ne židi ne zamorci še kitajci komaj kaj glede na to kar je videti po okoliških državah okoli nas. Pa,da ne boš mislu,da nisem predstavnik tega naroda za nekaj kolen nazaj čistokrvi rodovnik.

Pošteno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nas marajo še manj.Za njih ostajamo schiavi (služabnik). :whistle:

hm...Hrvaška da ali ne...iz izkušenj lahko rečem da kar se tiče gostinstva in prijaznosti so bili letos do nas hrvati( bili smo v skupini) zelo prijazni. jaz osebno sem šla na Hrvaško na morje zato ker je čisto.

Lansko leto pa smo bli drugje smo pa srečal velik takih primerov, ko so imel velik za povedat čez nas. (pol je pa kolega samo omenu da naj bodo tih ker če slovenci ne bi hodil dol na morje ne bi imel tazga zaslužka).

Aja pa glede Italije in morja..... :naughty: ....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa glede Italije in morja..... :naughty: ....

Res je nekaj čarobnega in adrenalinskega v plavanju med uporabljenimi kondomi, vrečkami za smeti, vonju po kanalizaciji in bojazni, da te ugrizne zmutirana srdela, ki ti potem še z vsemi 8 okeci pomežikne ;)

Ma ja, sej ni čist tko hudo, sam je še vedno na hrvaškem čistejše morje in to je glavni razlog zakaj ne grem v Italijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če močneje zalučam kamen prileti v hrvaško morje, torej sem njihov stalni "gost".In sorry rajši plavam v čisti vodi, kot v portoroški scalnici...

Glede odnosa do nas... ista pašta kot mi do njih na smučiščih verjetno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če močneje zalučam kamen prileti v hrvaško morje, torej sem njihov stalni "gost".In sorry rajši plavam v čisti vodi, kot v portoroški scalnici...

Glede odnosa do nas... ista pašta kot mi do njih na smučiščih verjetno. :worship:

itaq :worship:

sej ni ne pri nas in ne pri njih vse z rožcami postlano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi nas ti :devil: imeli vsaj malo radi,kot nekateri mislite se nebi z nami kregali za teh borih 13 Km kamene obale že 15 let saj imajo svoje obale ca 1700 Km da otokov sploh neomenjam,kdo jim bo to mirkal"če" bodo kdaj v EU verjetno bodo vsi policaji in cariniki poleti pa oderuški kelnerji.Pri njih na dopustu sem bil nazadnje tri dni pret Balvan revolucijo od takrat me niso videli na dopustu in me še dolgo nebojo!!!! :headbang:

Avstrijci in Italijani pa nas imajo ful radi. A, ne? In za teh 13. km obale bi se z nami kregali samo dva tedna. Zato bi nam, definitivno in velikodušno podarili teh 13. km kamene obale.

V času od balvan revolucije, pa si najverjetnje preživljal dopust na Avstrijskem Koroškem, kjer si se boril za pravice naše slo manjšine. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem bral, je letos polovica vlade dopustovala na Hrvaškem. Najbolj trapast je pa Erjavec izpadel v intervjuju njihovem časopisu. Jim je tako v rit lezel, da so ga trije komaj ven potegnil...

Sicer pa sem jaz preživel letos kakih 50 čudovitih dni na Rabu.....Pa še kakšen vikend bo padel pred oktobrom...

Zadovoljen v glavnem z vsem. Edino s cenami so malo pretirali...Nekateri, ne vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa na slovensko morje ne spravi živ bog zlepa ne. Smo šli na enodnevni izlet v Simonov zaliv. Zjutraj nekako šlo. Okoli poldneva pa gneča, kot v kakšnih toplicah. Plaža polna, kot sardine smo ležali... Če je to užitek.., ne vem. Raje se peljem 50 km dlje, pa imam pol plaže skoraj samo zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli pa če tud v 5000 letih Slovenci ne bomo bojkotirali njihovega morje. Sužnji in hlapci vedno bili in vedno bomo.

Res pa je, južneje kot greš, manj je možnosti za nestrpnost. Leglo protislovenstva je itak Istra.....

Boste vidli, da jim bomo na konc vse dali, pa še kaj povrh. In jih prijazno sprejeli v Evropo, potem, ko bomo pa "enakopravni" nam pa samo še Bog pomagaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli pa če tud v 5000 letih Slovenci ne bomo bojkotirali njihovega morje. Sužnji in hlapci vedno bili in vedno bomo.

Zakaj hlaci in sužnji? Trosiš bedarije.......

Pol smo hlapci,zaradi tegam tudi Grčiji, Španiji,Tunisu in še kje, ker tam hodimo na dopuste....

Bedarija !

PS.: Če se prav spomnem, oni mene strežejo, ne jaz njih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj hlaci in sužnji? Trosiš bedarije.......

Pol smo hlapci,zaradi tegam tudi Grčiji, Španiji,Tunisu in še kje, ker tam hodimo na dopuste....

Bedarija !

PS.: Če se prav spomnem, oni mene strežejo, ne jaz njih :naughty:

Hlapčevstvo ne zaradi tega kje dopustujemo, ampak čisto iz zgodovinskih razlogov. KDaj smo se pa že kje postavili zase? Je..li so nas Avstrijci, Italijani, verjetno tud madžari, zdaj pa še Hrvati.

Pa namesto, ba bi jih z bojkotom spravili na beraško palico in v eni sezoni rešili vsa vprašanja, jim veselo nosimo devize. S polno ritjo je lahko srati. Seveda pa oni mislijo da so Evropska obala in da se lahko iz vseh norca delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hlapčevstvo ne zaradi tega kje dopustujemo, ampak čisto iz zgodovinskih razlogov. KDaj smo se pa že kje postavili zase? Je..li so nas Avstrijci, Italijani, verjetno tud madžari, zdaj pa še Hrvati.

Pa namesto, ba bi jih z bojkotom spravili na beraško palico in v eni sezoni rešili vsa vprašanja, jim veselo nosimo devize. S polno ritjo je lahko srati. Seveda pa oni mislijo da so Evropska obala in da se lahko iz vseh norca delajo.

Pravi mali ekonomsko-politični analitik....... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi mali ekonomsko-politični analitik....... :headbang: :headbang:

Kar jebi se ti in vsi podobni. V ljubljani vam nihče ne diha za ovratnik zato pa je tko. Vam bi blo vseen če bi šla meja od Postojne pa tja do kobarida....

Sej ni čudn da je kot je. Pa pozdravi svoje hrvaške prijatelje.

Kreten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jebi se ti in vsi podobni. V ljubljani vam nihče ne diha za ovratnik zato pa je tko. Vam bi blo vseen če bi šla meja od Postojne pa tja do kobarida....

Sej ni čudn da je kot je. Pa pozdravi svoje hrvaške prijatelje.

Kreten

Kaj skačeš pičkec? Si močen pri izlivanju čustev po tastaturi? Jezen na cel svet v svoji majhnosti? Šus v glavo, al pa štrik okrog vrata je za tebe permanetna rešitev........Imaš same "močne" argumente, da prepričaš ljudi, da spremenijo svoje mnenje........ :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!