Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

In kaj ima vse to z dopustovanjem na Hrvaškem?

Ma malo tako na splošno sere, jaz pa mu "kao" odgovarjam :whistle: :whistle: Saj je res brezzveze :wacko: :yawn: :zzz: :topic:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pravte, da so nam hrvati fouš, ker smo že v EU, pa nas zato ne marajo, NI RES, vi STE jim fouš, ker majo tolk morja, ker majo boljše ceste kot pri nas, ker majo boljši TV program, itd, itd, ko bodo hrvati v EU, bo velik držav pozabl na SLO, edin naši šprortniki bodo še delali dobro reklamo za SLO, če ne bo ta vlada še šport zjebala,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem bil letos na Hrvaškem je bilo :worship: . Družba pa domačini :worship:

Še dobro, da mi morje na splošno ne diši ravno preveč ker če ne bi bil še bolj navdušen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem bil letos na Hrvaškem je bilo :worship: . Družba pa domačini :worship:

Še dobro, da mi morje na splošno ne diši ravno preveč ker če ne bi bil še bolj navdušen :D

Izdajalec slovenskega naroda!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pravte, da so nam hrvati fouš, ker smo že v EU, pa nas zato ne marajo, NI RES, vi STE jim fouš, ker majo tolk morja, ker majo boljše ceste kot pri nas, ker majo boljši TV program, itd, itd, ko bodo hrvati v EU, bo velik držav pozabl na SLO, edin naši šprortniki bodo še delali dobro reklamo za SLO, če ne bo ta vlada še šport zjebala,

Ampak namesto da bi jim mi to preprečil (KI IMAMO TO MOŽNOST) jim bomo idiotsko in veselo še pomagali.

A da majo boljše ceste? Dvomim. Edin kar imajo je AC zagreb split....

Me zanima če bi oni nam....

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak namesto da bi jim mi to preprečil (KI IMAMO TO MOŽNOST) jim bomo idiotsko in veselo še pomagali.

A da majo boljše ceste? Dvomim. Edin kar imajo je AC zagreb split....

Me zanima če bi oni nam....

Pa Senj-Kralobag in naprej proti plitvicam, pa Gerovo pa ...

Wake up and smell the roses, my friend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak namesto da bi jim mi to preprečil (KI IMAMO TO MOŽNOST) jim bomo idiotsko in veselo še pomagali.

A da majo boljše ceste? Dvomim. Edin kar imajo je AC zagreb split....

Me zanima če bi oni nam....

A po tvojem bi bilo najbolj prav, da se zaradi (naših nesposobnih) politikov odpovem prijateljem, ki jih imam celo življenje tam dol?

Naj se politiki jebejo med sabo kdo ima večjega, jaz bom delala pa po svoji vesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak namesto da bi jim mi to preprečil (KI IMAMO TO MOŽNOST) jim bomo idiotsko in veselo še pomagali.

Zanimivo kako se ena ok tema lahko hitro sprevrže v politično prepucavanje.

Vidim, da ne vidiš dlje od svojega predpražnika :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je hrvaška in njihovo morje zakon! Nikoli ne menjam za kaj drugega, ogromno časa preživim na naši obali in južneje, pa nimam ene slabe izkušnje. Prepotentneže pa najdeš povsod, se mi pa zdi, da jih je več med pripadniki slovenskih turistov na hrvaškem, kot med samimi domačini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči grem letos še ene parkrat izdajat :D

želim ti prijetne kolaborantke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jebi se ti in vsi podobni. V ljubljani vam nihče ne diha za ovratnik zato pa je tko. Vam bi blo vseen če bi šla meja od Postojne pa tja do kobarida....

Sej ni čudn da je kot je. Pa pozdravi svoje hrvaške prijatelje.

Kreten

Čuj ti pičkec. Nea ti take mojemu prijatlu.

Si predstavljaš kako zajeban Hrvat bi bil ti, če si že kot Slovenec tako našpičen. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Srbi? Ti so šele prasice! Da o Bosancih sploh ne govorimo.....

Halo stari! Nekaj mešaš, ali jaz ne vem? Od kdaj so pa Srbi in Bosanci ženskega spola? Rad provociraš, ne? Te že dobijo Srbkinje in Bosanke v roke. Takrat pa si ga nadrljal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti pičkec. Nea ti take mojemu prijatlu.

Si predstavljaš kako zajeban Hrvat bi bil ti, če si že kot Slovenec tako našpičen. :smoke:

:OK: O:-) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz naceloma v lepi nasi nisem nikoli imela nobenih problemov, kako pa bi, ce gres k zlahti, a onda festa do jutra :D

No letos ko sem pristala pa v Novigradu, pa sem videla da so nekateri res siti turizma in vsega kar je s tem povezanega. Nisem bila sicer nad tem navdusena, ampak ce ti nekaj ni vsec, pac gres drugam. In tk oje bilo tudi pri meni.

Pa je zadeva resena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz naceloma v lepi nasi nisem nikoli imela nobenih problemov, kako pa bi, ce gres k zlahti, a onda festa do jutra :D

No letos ko sem pristala pa v Novigradu, pa sem videla da so nekateri res siti turizma in vsega kar je s tem povezanega. Nisem bila sicer nad tem navdusena, ampak ce ti nekaj ni vsec, pac gres drugam. In tk oje bilo tudi pri meni.

Pa je zadeva resena.

ŽĆČŽŠČŽĆČŽŠČŽĆČŽŠČžćčžščžćčžćčžščžćčžščŽĆČŽŠČŽĆČžščžćčžć螚ȎĆČŽčšžćčžščŽĆČŽĆČŽŠČŽćčžčŠŽČŽĆ

Tak, malo na zalogo... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji ms-jevci, jutri odhajam na dopust, v nam sovražno državo(hrvaško), upam da se vrnem živ, bom poročal,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A po tvojem bi bilo najbolj prav, da se zaradi (naših nesposobnih) politikov odpovem prijateljem, ki jih imam celo življenje tam dol?

Naj se politiki jebejo med sabo kdo ima večjega, jaz bom delala pa po svoji vesti.

:worship:

Boljše prepotenten kot impotenten....

To boš, ko boš brez jajc ostal... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!