Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Pa ti si pravi dvojni agent :evilgrin:

jp.. ljubljanski in štajerski :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja leta nobenih problemov,ne hodim na dopust, sem dnevni migrant...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako se ena ok tema lahko hitro sprevrže v politično prepucavanje.

Vidim, da ne vidiš dlje od svojega predpražnika :trance_33_sleep:

vidim do tvojega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Srbi? Ti so šele prasice! Da o Bosancih sploh ne govorimo.....

Sploh ne. Take svinje kot so hrvati, jih ni na celem Balkanu,.....

Lepo da jih tolk zagovarjete. Verjhetno imate najglasnejši vsi tam korenine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj skačeš pičkec? Si močen pri izlivanju čustev po tastaturi? Jezen na cel svet v svoji majhnosti? Šus v glavo, al pa štrik okrog vrata je za tebe permanetna rešitev........Imaš same "močne" argumente, da prepričaš ljudi, da spremenijo svoje mnenje........ :headbang: :headbang: :headbang:

S takim nivojem so zate še neandertalci intelektualci.......

Živiš za luno al kaj da ne vidiš vsakodnevnega je... purgerjev nad Slovenijo? Očitno.... Vse jim je treba dat, po tvoje, a ne? Piranski zaliv, Trdinov vrh, vse do Lendave.... a ne?

majmun....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Senj-Kralobag in naprej proti plitvicam, pa Gerovo pa ...

Wake up and smell the roses, my friend!

Seveda obstajajo biserčki.... kaj pa v splošnem? Menim, da so precej slabše ceste kot pri nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti pičkec. Nea ti take mojemu prijatlu.

Si predstavljaš kako zajeban Hrvat bi bil ti, če si že kot Slovenec tako našpičen. :smoke:

Škoda k sem edini, poleg Pavlihe. Ostali bi jim pa klanjali.

Pičkec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čez Hrvaško nimam kaj rečt. 20 let imam v Istri vikend, grem tudi kam drugam.

Mislim, da je od posameznika odvisno, kako se do njega obnašajo drugi. Vsak je sam svoj špegu.

To, kar je politika, niso vsi ljudje.

Moje korenine so 100% slovenske, pa priznam, da je veliko Slovencev še bolj gnilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čez Hrvaško nimam kaj rečt. 20 let imam v Istri vikend, grem tudi kam drugam.

Mislim, da je od posameznika odvisno, kako se do njega obnašajo drugi. Vsak je sam svoj špegu.

To, kar je politika, niso vsi ljudje.

Moje korenine so 100% slovenske, pa priznam, da je veliko Slovencev še bolj gnilih.

Tako je :worship: ta ki ima na hrvaškem pizdarije jih ima tudi drugje ali ne gre nikamor od hiše... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takim nivojem so zate še neandertalci intelektualci.......

Živiš za luno al kaj da ne vidiš vsakodnevnega je... purgerjev nad Slovenijo? Očitno.... Vse jim je treba dat, po tvoje, a ne? Piranski zaliv, Trdinov vrh, vse do Lendave.... a ne?

majmun....

Svašta majka rodi........ :headbang: :headbang: Nedojebanec..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čez Hrvaško nimam kaj rečt. 20 let imam v Istri vikend, grem tudi kam drugam.

Mislim, da je od posameznika odvisno, kako se do njega obnašajo drugi. Vsak je sam svoj špegu.

To, kar je politika, niso vsi ljudje.

Moje korenine so 100% slovenske, pa priznam, da je veliko Slovencev še bolj gnilih.

Dokler ti ga ne bodo podrli, kljub gradbenemu dovoljenju, plačanem davku in hišni številki.... Česar pa ti gotovo ne privoščim ampak je žalostna resnica.

Res niso vsi enaki. Je pa naša politika mrzla voda v primerjavi s hrvaškim kropom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ti ga ne bodo podrli, kljub gradbenemu dovoljenju, plačanem davku in hišni številki.... Česar pa ti gotovo ne privoščim ampak je žalostna resnica.

Res niso vsi enaki. Je pa naša politika mrzla voda v primerjavi s hrvaškim kropom....

Ne lupetaj nekaj v tri krasne! Komu so porušli kljub gradbenemu dovoljenju? Vsi objekti na Viru, Kamenjaku, ki so jih podrli, so bili brez vseh dovoljenj. Podrli pa so tiste, ki so bili brez možnosti legalizacije (odstopanja od arhitekturnih značilnosti pozidave, zaščitni pas morja,... ) Bil parkrat v tistih krajih in jim dam čisto prav.. Jaz bi jih še več podrl... Otok Vir je zaradi divje in nelegalne pozidave katastrofa. Za skozlat!!!

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lupetaj nekaj v tri krasne! Komu so porušli kljub gradbenemu dovoljenju? Vsi objekti na Viru, Kamenjaku, ki so jih podrli, so bili brez vseh dovoljenj. Podrli pa so tiste, ki so bili brez možnosti legalizacije (odstopanja od arhitekturnih značilnosti pozidave, zaščitni pas morja,... ) Bil parkrat v tistih krajih in jim dam čisto prav.. Jaz bi jih še več podrl... Otok Vir je zaradi divje in nelegalne pozidave katastrofa. Za skozlat!!!

POREČ. Imeli smo parcelo, kamor smo nekoč parkirali prikolico vsako leto. Okoliški lastniki parcel (SLOVENCI) so nekateri zidali. Imeli so gradbeno dovoljenje, hišno številko in plačevali so vodo, elektriko in davke. PA so nekega dne poslikali vse iz zraka, čez mesec dni pa podrli. Nam k sreči le lopo 2 x 2 m. Parcelo smo k sreči mesec pred tem prodali.

Ne lupetam. :) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta majka rodi........ :headbang: :headbang: Nedojebanec..... :winkiss:

S takimi posti le potrjuješ mojega da si neandertalc in sramota nam ostalim štajercem.....

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POREČ. Imeli smo parcelo, kamor smo nekoč parkirali prikolico vsako leto. Okoliški lastniki parcel (SLOVENCI) so nekateri zidali. Imeli so gradbeno dovoljenje, hišno številko in plačevali so vodo, elektriko in davke. PA so nekega dne poslikali vse iz zraka, čez mesec dni pa podrli. Nam k sreči le lopo 2 x 2 m. Parcelo smo k sreči mesec pred tem prodali.

Ne lupetam. :) :evilgrin:

No, poznam zgodbe o lastnikih parcel, na katare so nato postavili prikolice, okoli naredili zid, pa nato neko streho, pa prizidek prikolici, pa še eno sobo, nato vse skupaj dvignili za eno etažo (jebiga, daješ v najem)... Takih graditeljev po hrvaški je bilo ogromno, ko so jim pa ta ciganska naselja podrli, pa so vsi jokali in niso razumeli, da na svojih parcelah ne morejo postavit, kaj jim paše. Gradbenega dovoljenja za vse to, seveda, niso imeli...

Precej dobro poznam zadeve, zato ti lahko se enkrat povem: ne lupetaj!

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POREČ. Imeli smo parcelo, kamor smo nekoč parkirali prikolico vsako leto. Okoliški lastniki parcel (SLOVENCI) so nekateri zidali. Imeli so gradbeno dovoljenje, hišno številko in plačevali so vodo, elektriko in davke. PA so nekega dne poslikali vse iz zraka, čez mesec dni pa podrli. Nam k sreči le lopo 2 x 2 m. Parcelo smo k sreči mesec pred tem prodali.

Ne lupetam. :) :evilgrin:

Ma ja :headbang:

Vsakodnevno imam take primere in vsi imajo gradbena dovoljenja pa priglasitve del, ja seveda ko pa poslušajo nasvete sorodnikov in sosedov, ni blema ti kar dvigni pa pozidaj sej to gre vse napriglasitev.

Dej ne lupetaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POREČ. Imeli smo parcelo, kamor smo nekoč parkirali prikolico vsako leto. Okoliški lastniki parcel (SLOVENCI) so nekateri zidali. Imeli so gradbeno dovoljenje, hišno številko in plačevali so vodo, elektriko in davke. PA so nekega dne poslikali vse iz zraka, čez mesec dni pa podrli. Nam k sreči le lopo 2 x 2 m. Parcelo smo k sreči mesec pred tem prodali.

Ne lupetam. :) :evilgrin:

A v tem grmu tiči zajec....... :worship: :whistle: :naughty:

S takimi posti le potrjuješ mojega da si neandertalc in sramota nam ostalim štajercem.....

Ah kar nekaj lupetaš :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čez Hrvaško nimam kaj rečt. 20 let imam v Istri vikend, grem tudi kam drugam.

Mislim, da je od posameznika odvisno, kako se do njega obnašajo drugi. Vsak je sam svoj špegu.

To, kar je politika, niso vsi ljudje.

Sam imam podobne izkušnje... Pa sem po poreklu Srb, kar je razvidno tudi iz imena in priimka v potnem listu... Nikoli nobenih težav. Res pa je, da do vsakega posameznika pristopim kot do človeka (in ne do Hrvata ali česarkoli že)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je lupetanje ???... lupljenje krompirja :unsure:

Miško vprašaj Miki Miško......on vse ve..... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, poznam zgodbe o lastnikih parcel, na katare so nato postavili prikolice, okoli naredili zid, pa nato neko streho, pa prizidek prikolici, pa še eno sobo, nato vse skupaj dvignili za eno etažo (jebiga, daješ v najem)... Takih graditeljev po hrvaški je bilo ogromno, ko so jim pa ta ciganska naselja podrli, pa so vsi jokali in niso razumeli, da na svojih parcelah ne morejo postavit, kaj jim paše. Gradbenega dovoljenja za vse to, seveda, niso imeli...

Precej dobro poznam zadeve, zato ti lahko se enkrat povem: ne lupetaj!

Prav. Pa nič, gospod vsevedni. Bil tam, videl, škoda k nisem še poslikal in dodal kopije listin. Verjetn bi potem še kar lupetal, kaj?

Ma ja :headbang:

Vsakodnevno imam take primere in vsi imajo gradbena dovoljenja pa priglasitve del, ja seveda ko pa poslušajo nasvete sorodnikov in sosedov, ni blema ti kar dvigni pa pozidaj sej to gre vse napriglasitev.

Dej ne lupetaj!

Moj odgovor vetrovnemu velja tud tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v tem grmu tiči zajec....... :worship: :whistle: :naughty:

Ah kar nekaj lupetaš :whistle: :whistle: :whistle:

Ni zajca, neandertalc, ni. Jaz sem iz vsega samo profitiral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!