Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Ni zajca, neandertalc, ni. Jaz sem iz vsega samo profitiral....

Seeeeeeveeeeedaaaaaa :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda obstajajo biserčki.... kaj pa v splošnem? Menim, da so precej slabše ceste kot pri nas....

doli so veliko boljše ceste, povsod in ne samo par biserčkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ti ga ne bodo podrli....

Kaj pa meni, ko je v enem kempu pri Biogradu, predlani veter porušil šotor. In to hrvaški veter!!! Mater da jim j***m!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doli so veliko boljše ceste, povsod in ne samo par biserčkov :)

aja pa miki maus na ta post mi sploh ne rabiš nič odgovarjat, ker vem da drži, s prikoličarsko rajo (ki hodi na morje z zalogo hrane in pijače, nakupljene v sloveniji v hoferju ali lidlu, da "prišparajo" in so potem doli na makaronih in krompirju cel dopust, da so lahko dlje doli, potem pa še opravljajo čez hrvate ko pridejo domov) pa sploh nimam kaj diskutirat ;) vem, da ne razumeš, enim pa je pač več kvaliteta kot pa kvantiteta in gredo raje za 3 dni na morje pa uživajo na polno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa meni, ko je v enem kempu pri Biogradu, predlani veter porušil šotor. In to hrvaški veter!!! Mater da jim j***m!!!

Prav ti bilo, itak si na črno kampiral, kolko te poznam.. Škrtica jedna! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav ti bilo, itak si na črno kampiral, kolko te poznam.. Škrtica jedna! :P

Če pa ni blo nobenega v recepciji..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji ms-jevci, jutri odhajam na dopust, v nam sovražno državo(hrvaško), upam da se vrnem živ, bom poročal,

si si dal sliko od Jorasa v denarnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa Slovenci pravi asi, kar se tiče kulture kampiranja. Moraš biti res usekan, da si pred prikolico postaviš cel bataljon vrtnih palčkov, prej pa seveda še zabetoniraš podstavke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa miki maus na ta post mi sploh ne rabiš nič odgovarjat, ker vem da drži, s prikoličarsko rajo (ki hodi na morje z zalogo hrane in pijače, nakupljene v sloveniji v hoferju ali lidlu, da "prišparajo" in so potem doli na makaronih in krompirju cel dopust, da so lahko dlje doli, potem pa še opravljajo čez hrvate ko pridejo domov) pa sploh nimam kaj diskutirat ;) vem, da ne razumeš, enim pa je pač več kvaliteta kot pa kvantiteta in gredo raje za 3 dni na morje pa uživajo na polno :)

se strinjam okol prikoličarske raje..... ampak si off topic v tem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pa Slovenci pravi asi, kar se tiče kulture kampiranja. Moraš biti res usekan, da si pred prikolico postaviš cel bataljon vrtnih palčkov, prej pa seveda še zabetoniraš podstavke.

Kaj maš ti slučajno kaj proti palčkom? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si si dal sliko od Jorasa v denarnico?

nimam, ga bom pa slikal, ko se bom peljal mimo njegove hiše, dobro, da si me spomnil, drugače mi pa bog nekako ne da, da bi se odpeljal na dopust, namreč pri nas na visokem je taka megla, da še do soseda ne vidim, pa še ščije iz nje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš ti slučajno kaj proti palčkom? :angry:

Seveda :grim Po profesiji sem izganjalec vrtnih palčkov in pri nas v firmi imamo moto; Najboljši palček, je mrtvi palček. Tarifa za sneguljčico je večja kersobabeboljzagamanepress Ukvarjamo pa se tudi z odganjanjem bolh iz pralnega stroja in vzgajanjem prvovrstnega domačega fižola.

post-5959-1188381156_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukvarjamo pa se tudi z vzgajanjem prvovrstnega domačega fižola.

Zakon! Mi lahko zrihtaš ene 2, 3 kile kiflčarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa v razmislek vsem ki tlele glumite neki brez veze....

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...19_60042328.php

in takih linkov je za dve strani vsaj....

:topic:

Se je pa vedno izkazalo, da je vsaka takšna zgodba imela neko ozadje, ki ga seveda javnosti niso razkrili.

In še enkrat.......Kakšne ima to veze z dopustovanjem pri sosedih???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiflčar se je iskazal za problematičnega, zato ga odsvetujemo pusijem. Imamo še probleme z zagotavljanjem čistosti izpuha, pa mislim, da bomo problem emisij rešli s pomočjo številnih testov. Enega si lahko ogledaš na spodnjem linku:

http://www.youtube.com/watch?v=7ecMZ3twEwY

P.s. Podrobnejše info na PM, da ne bo kdo hud, da propagiram svojo firmo.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa v razmislek vsem ki tlele glumite neki brez veze....

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...19_60042328.php

in takih linkov je za dve strani vsaj....

Saj nima smisla prepričevati prepričane. Zato pa tudi je tako pri nas kot je. Če se že naši politiki prodajajo za porcijo kalamarov, kaj se ne bo navadna raja. Takšnih nacionalistov kakor so tuđmani ni daaaaleč naokoli! In vrhunski užitek naših hlapcev je, da ližejo rit tem tatovom! Po vseh njihovih anketah smo ravno mi Slovenci najbolj nepriljubljen narod v tuđmanoviji! Celo bolj kot Srbi, s katerimi so se 5 let klali!! In potem je edini "argument" hrvaških ritoliznikov to, da imajo pač lepo morje. Še kdo ga ima in to za dokaj podobno oz. celo nižjo ceno. In pa to, da so prijazni z njimi :headbang: ! Seveda so prijazni tista dva meseca ko jim na veliko dnar nosite in da se jim nebi slučajno zamerili, trošite še več!! Ostalih 10 mesecev bi vas(nas) pa najraje utopili v žlici vode! Seveda obstajajo izjeme, tako kot povsod, ampak večinsko mnenje pa ostaja in to je: "ubi ubi ubi Janeza"!! Glede njihove taaakoooo opevane gostoljubnosti pa samo tole: ko sem pred 3-4 leti hotel prenočiti v Dubrovniku v zimskem času, sem se 5ur matral da bi nekje dobil eno kur*evo sobo za prespat! Vsi so mi zapirali vrata pred nosom in me pošiljali k sosedovim! To vam je njihova pregovorna gostoljubnost! Tudi ko sem jim obljubil dvojno plačilo, ni bilo nič. Vsi odgovori so bili enaki-zdaj ni sezona. Tista dva meseca poleti so pa vsi medeni da jim lahko vi rit ližete!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez nism najbolj navdušen nad Istro. Zdi se mi, da se Istrani vedejo precej neprofesionalno, kar se turizma tiče. Zase radi povedo, da Ištrani niso Hrvati. Nevem kako se le-ti obnašajo v Zagrebu in okolici. Dalmatinci mi do sedaj še niso dali občutka, da sm nepotreben, in da jim gremo janezi na Q, kar je v istri neke sorte folklora. To pa ne spremeni dejstva, da jedilni list, tudi v dalmaciji Poljaki in Čehi lažje preberejo kot jaz. Zakaj je tako, si ne znam razložiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne. Take svinje kot so hrvati, jih ni na celem Balkanu,.....

Lepo da jih tolk zagovarjete. Verjhetno imate najglasnejši vsi tam korenine..

Pičkec!

Jaz imam korenine na Hrvaškem. In kaj boš sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima smisla prepričevati prepričane. Zato pa tudi je tako pri nas kot je. Če se že naši politiki prodajajo za porcijo kalamarov, kaj se ne bo navadna raja. Takšnih nacionalistov kakor so tuđmani ni daaaaleč naokoli! In vrhunski užitek naših hlapcev je, da ližejo rit tem tatovom! Po vseh njihovih anketah smo ravno mi Slovenci najbolj nepriljubljen narod v tuđmanoviji! Celo bolj kot Srbi, s katerimi so se 5 let klali!! ...blablabla

Mar ni pri nas enako? So nase ankete kaj drugacne? Hrvate pljuvate, ko pa v kaki goveji gostilni zasvira srbski turbofolk, pa veselo 3 prste v zrak...

Mislim, da sovraštvo med Slovenci in Hrvati izvira iz dejstva, da smo si zelo podobni, ter ljubosumni eni na druge... :naughty:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je hrvaška in njihovo morje zakon! Nikoli ne menjam za kaj drugega, ogromno časa preživim na naši obali in južneje, pa nimam ene slabe izkušnje. Prepotentneže pa najdeš povsod, se mi pa zdi, da jih je več med pripadniki slovenskih turistov na hrvaškem, kot med samimi domačini...

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mar ni pri nas enako? So nase ankete kaj drugacne? Hrvate pljuvate, ko pa v kaki goveji gostilni zasvira srbski turbofolk, pa veselo 3 prste v zrak...

Da te kdo drug prej ne napade....To z tremi prsti je za Srbe.

Drugače pa nimam pripomb :D

P.S.: matr spregledal da si omenil srbski turbofolk :headbang:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!