Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Kaj pa meni, ko je v enem kempu pri Biogradu, predlani veter porušil šotor. In to hrvaški veter!!! Mater da jim j***m!!!

Ta je bil iz zahoda...

Seveda :grim Po profesiji sem izganjalec vrtnih palčkov in pri nas v firmi imamo moto; Najboljši palček, je mrtvi palček. Tarifa za sneguljčico je večja kersobabeboljzagamanepress Ukvarjamo pa se tudi z odganjanjem bolh iz pralnega stroja in vzgajanjem prvovrstnega domačega fižola.

Prav imaš, ne bojo nam palčki Sneguljčico jebal... :naughty:

Mar ni pri nas enako? So nase ankete kaj drugacne? Hrvate pljuvate, ko pa v kaki goveji gostilni zasvira srbski turbofolk, pa veselo 3 prste v zrak...

Mislim, da sovraštvo med Slovenci in Hrvati izvira iz dejstva, da smo si zelo podobni, ter ljubosumni eni na druge... :naughty:

Severino so pa vsi gledali in se slinili... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima smisla prepričevati prepričane. Zato pa tudi je tako pri nas kot je. Tista dva meseca poleti so pa vsi medeni da jim lahko vi rit ližete!!

Tisti, ko čez Hrvate jamra in hodi dol na dopust si je sam kriv. Če je pa meni doli v redu in še vedno hodim tja je pa to moja stvar in te prav en kurc briga, če JAZ SVOJ denar pri Hrvatih zapravljam! :glare:

Severino so pa vsi gledali in se slinili... :lol1:

Definitivno ustvarja boljše filmčke kot glazbo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takimi posti le potrjuješ mojega da si neandertalc in sramota nam ostalim štajercem.....

Eee ... eno vprašanje - od kdaj je Južna Gvatemala na Štajerskem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee ... eno vprašanje - od kdaj je Južna Gvatemala na Štajerskem? :hmm:

Od te, ko se Slovenski Bistrci reče Južna Gvatemala :whistle: :grim Lahko noč.......pičkec...... :zzz:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od te, ko se Slovenski Bistrci reče Južna Gvatemala :whistle: :grim Lahko noč.......pičkec...... :zzz:

ti malo zajebavaš a?????? :headbang:

bisterca je Rio de Janiero ne pa gvatemala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti malo zajebavaš a?????? :headbang:

bisterca je Rio de Janiero ne pa gvatemala :evilgrin:

Ma saj je vseeno al je to Bistrica, Gvatemala, Sp.Duplek, al pa Smolnik, ne jemlji tega osebno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj je vseeno al je to Bistrica, Gvatemala, Sp.Duplek, al pa Smolnik, ne jemlji tega osebno......

Se sekira, če so mu v osebno narobe napisal.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sekira, če so mu v osebno narobe napisal.... :lol1:

Zanj bi bilo najbolje, da mu napišejo kot kraj prebivanja: KPD Lepoglava al pa KPD Zenica, našega Doba si ne zasluži...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima smisla prepričevati prepričane. Zato pa tudi je tako pri nas kot je. Če se že naši politiki prodajajo za porcijo kalamarov, kaj se ne bo navadna raja. Takšnih nacionalistov kakor so tuđmani ni daaaaleč naokoli! In vrhunski užitek naših hlapcev je, da ližejo rit tem tatovom! Po vseh njihovih anketah smo ravno mi Slovenci najbolj nepriljubljen narod v tuđmanoviji! Celo bolj kot Srbi, s katerimi so se 5 let klali!! In potem je edini "argument" hrvaških ritoliznikov to, da imajo pač lepo morje. Še kdo ga ima in to za dokaj podobno oz. celo nižjo ceno. In pa to, da so prijazni z njimi :headbang: ! Seveda so prijazni tista dva meseca ko jim na veliko dnar nosite in da se jim nebi slučajno zamerili, trošite še več!! Ostalih 10 mesecev bi vas(nas) pa najraje utopili v žlici vode! Seveda obstajajo izjeme, tako kot povsod, ampak večinsko mnenje pa ostaja in to je: "ubi ubi ubi Janeza"!! Glede njihove taaakoooo opevane gostoljubnosti pa samo tole: ko sem pred 3-4 leti hotel prenočiti v Dubrovniku v zimskem času, sem se 5ur matral da bi nekje dobil eno kur*evo sobo za prespat! Vsi so mi zapirali vrata pred nosom in me pošiljali k sosedovim! To vam je njihova pregovorna gostoljubnost! Tudi ko sem jim obljubil dvojno plačilo, ni bilo nič. Vsi odgovori so bili enaki-zdaj ni sezona. Tista dva meseca poleti so pa vsi medeni da jim lahko vi rit ližete!!

Čestitam..... Še so izjeme, ki vidijo resnično stanje.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičkec!

Jaz imam korenine na Hrvaškem. In kaj boš sedaj?

Nič zdaj. Jasno mi je od kod tvoje nažiganje.... Si se pač podpisal in vemo kje tiči zajec.

In ko imate tako lepo deželo in vam je tukaj tok hudo....SPOKAJ SE NAZAJ DOL!!! Pa vzem s sabo tist miljon ostalih mutantov z juga nizkimi čeli in IQ jem pod 10.

Pičkec

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nIč. Jasno mi je od kod tvoje nažiganje.... Si se pač podpisal. In ko imate tako lepo deželo in vam je tukaj tok hudo....SPOKAJ SE NAZAJ DOL!!! Čefur zagaman. Pa vzem s sabo tist miljon ostalih mutantov z nizkimi čeli.

Pičkec

Zieg Heil....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič zdaj. Jasno mi je od kod tvoje nažiganje.... Si se pač podpisal in vemo kje tiči zajec.

In ko imate tako lepo deželo in vam je tukaj tok hudo....SPOKAJ SE NAZAJ DOL!!! Pa vzem s sabo tist miljon ostalih mutantov z juga nizkimi čeli in IQ jem pod 10.

Pičkec

in koliko ljudi bo ostalo tukaj, če gredo vsi, ki imajo balkanske korenine, "nazaj dol" ? a boš sam tukaj s še 10-imi somišljeniki, Jelinčič?

Katastrofa od razmišljanja, da se hočeš izolirat v tej kurčevi Sloveniji... Brez prijateljskih odnosov se niti nimaš kaj potikat po svetu, ker od tega tudi nimaš nič, potem pa pač bodi vso življenje tukaj pa letuj na Triglavu. Glede IQ-jev pa mislim, da imajo najnižje v SLO prav takšni zanesenjaki kot ti, ki živijo v namišljeni bajki o Karantaniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliko ljudi bo ostalo tukaj, če gredo vsi, ki imajo balkanske korenine, "nazaj dol" ? a boš sam tukaj s še 10-imi somišljeniki, Jelinčič?

Katastrofa od razmišljanja, da se hočeš izolirat v tej kurčevi Sloveniji... Brez prijateljskih odnosov se niti nimaš kaj potikat po svetu, ker od tega tudi nimaš nič, potem pa pač bodi vso življenje tukaj pa letuj na Triglavu. Glede IQ-jev pa mislim, da imajo najnižje v SLO prav takšni zanesenjaki kot ti, ki živijo v namišljeni bajki o Karantaniji.

Govorim za tiste k jih je poln gobc jamranja. Bodi Slovenc in ostalim pusti biti SLovenc. Al se pa spokaj dol in bod kar si. Ne mi pa tuki po SLoveniji terorizirat vse po vrsti s svojo kulturo in s svojim jezikom, kar je že zelo folklorno in moderno.

samo to, nič drugega.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim za tiste k jih je poln gobc jamranja. Bodi Slovenc in ostalim pusti biti SLovenc. Al se pa spokaj dol in bod kar si. Ne mi pa tuki po SLoveniji terorizirat vse po vrsti s svojo kulturo in s svojim jezikom, kar je že zelo folklorno in moderno.

samo to, nič drugega.

Mene samo zanima, ko si omenil prikolico na Hrvaškem, ki ste jo imeli v lasti... A še vedno hodiš letovat na Hrvaško? Potem pa že na poti v Hrvaško obrekujete pa žalite pa govorite "toti hrvati pa taki pa to pa ono" potem pa se zapeljete dol k njim trošit denar? Ti sam sebi stopaš na svoje besede pa se negiraš al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima, ko si omenil prikolico na Hrvaškem, ki ste jo imeli v lasti... A še vedno hodiš letovat na Hrvaško? Potem pa že na poti v Hrvaško obrekujete pa žalite pa govorite "toti hrvati pa taki pa to pa ono" potem pa se zapeljete dol k njim trošit denar? Ti sam sebi stopaš na svoje besede pa se negiraš al kaj?

Sicer te ne briga ampak že 9 let nisem bil dol. Prodal sem parcelo zadnji trenutek preden so se zaćele rušade.

Prikolico pa leto ali dve kasneje. OK?

In v vednost za tistega s prizidki prikolicam, jaz sem jo vozil domov v garažo vsako leto in nisem imel nikoli razen baldahina nič. Res pa tudi jaz ne maram ciganije in vrtnih palčkov in betonskih ploščadi okoli prikolic

Te še zanima kam zdaj hodim?

Avstrija in Grčija in Romunija. Za 2008 se pa še nisem odločil, lahko ti pa na PM javim, ko bom vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer te ne briga ampak že 9 let nisem bil dol. Prodal sem parcelo zadnji trenutek preden so se zaćele rušade.

:hmm:

P.s.: Pa dve vejici ti manjkata, ti kleni staroselec. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer te ne briga ampak že 9 let nisem bil dol. Prodal sem parcelo zadnji trenutek preden so se zaćele rušade.

Prikolico pa leto ali dve kasneje. OK?

In v vednost za tistega s prizidki prikolicam, jaz sem jo vozil domov v garažo vsako leto in nisem imel nikoli razen baldahina nič. Res pa tudi jaz ne maram ciganije in vrtnih palčkov in betonskih ploščadi okoli prikolic

Te še zanima kam zdaj hodim?

Avstrija in Grčija in Romunija. Za 2008 se pa še nisem odločil, lahko ti pa na PM javim, ko bom vedel.

briga me edino za to, ker se rad smejim taki raji, ki vozijo prikolice s seboj na morje... Kam hodiš sedaj me pa ne zanima, ker sem dobil dovolj razločno sliko o tebi in tukaj sva midva zaključila. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

briga me edino za to, ker se rad smejim taki raji, ki vozijo prikolice s seboj na morje... Kam hodiš sedaj me pa ne zanima, ker sem dobil dovolj razločno sliko o tebi in tukaj sva midva zaključila. LP

In kaj je pri tem smešnega? A bi mi povedal? Si mogoče preizkusil? Tvoje izkušnje......Zaupaj mi , lahko tudi na PM.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je pri tem smešnega? A bi mi povedal? Si mogoče preizkusil? Tvoje izkušnje......Zaupaj mi , lahko tudi na PM.......

Na splošno v dopustovanju nič ni narobe. Vsak si izbere način, ki mu najbolj ustreza. Na poste miki maussa sem se javil le za to, ker je žalil Hrvate nasplošno kot narod, hkrati pa je hodil dol dopustovat, tako da je sam sebi pljuval v skledo. In če nekdo s seboj v prikolici vozi vso hrano in pijačo iz Slovenije in tako ali tako ne naredi doli nič profita in ne porabi nič denarja, se sploh ne čudim in ne vem, zakaj bi morali biti do njega vsi prijazni. In kdor hodi takole dopustovat s prikolico in potem še blati Hrvate, da niso bili do njega prijazni in tako naprej, sploh ne vem zakaj bi bili, prvo kot prvo jih žali, drugo tako ni nič denarja pustil doli, tretje pa še daje v nič celoten narod, kot da je on nekaj več. Če bi o razviti Sloveniji govoril kakšen Igor Akrapovič ali kdo, ki je v življenju zares nekaj dosegel in doprinesel k razvitosti, mu ne bi imel ničesar očitati. Da pa so najbolj pametni prav takšni, ki hodijo dopustovat na način, ki sem ga opisal in potem še govorijo o neki razvitosti in ne vem čem vse, sami pa v življenju k temu ničesar doprinesli pa me jezi. In če so doli lepše ceste, pa kaj, res so lepše in naj se ne vtikuje v takšne teze, ki temeljijo na neki trdni podlagi. Ko bo pa v življenju dosegel kaj velikega in v tej smeri tudi nekaj napravil (naprimer glede novih cest ali kaj) pa bo lahko govoril kar bo hotel. Trenutno pa je na vseh področjih najbolj "pametna" prav zavistna raja brez lastnih dosežkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to, da me ne bi kdo narobe razumel... Pojem raja nikjer ne navezujem na finančno stanje ali kaj temveč na način razmišljanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker jaz sem se že zbal, da ciljaš na vse kamperje, kar tako na splošno (kot njihov/naš način življenja).....No lepo potem, vzamem nazaj...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!