Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

briga me edino za to, ker se rad smejim taki raji, ki vozijo prikolice s seboj na morje... Kam hodiš sedaj me pa ne zanima, ker sem dobil dovolj razločno sliko o tebi in tukaj sva midva zaključila. LP

No lepo, da svojega prestola (verjetno visoko nad oblaki) odločaš tem kdaj je kaka debata končana....

Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ker jaz sem se že zbal, da ciljaš na vse kamperje, kar tako na splošno (kot njihov/naš način življenja).....No lepo potem, vzamem nazaj...... :rolleyes:

ne ne, nisem tako mislil, no važno da se zdaj razumema :)

No lepo, da svojega prestola (verjetno visoko nad oblaki) odločaš tem kdaj je kaka debata končana....

Pa lep pozdrav

če imaš kaj dodati, le dodaj... jaz le skočim v trgovino in ti kasneje odgovorim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IIIIInnnnnnn?????

Verjetn je misla VSI Slovenci.

Ne pa čefurji in simpatizerji.

:) :evilgrin:

ne ne, nisem tako mislil, no važno da se zdaj razumema :)

če imaš kaj dodati, le dodaj... jaz le skočim v trgovino in ti kasneje odgovorim :)

Nima smisla.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn je misla VSI Slovenci.

Ne pa čefurji in simpatizerji.

:) :evilgrin:

Nima smisla.

Členonožec, a še dihaš? Pičkec...... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno v dopustovanju nič ni narobe. Vsak si izbere način, ki mu najbolj ustreza. Na poste miki maussa sem se javil le za to, ker je žalil Hrvate nasplošno kot narod, hkrati pa je hodil dol dopustovat, tako da je sam sebi pljuval v skledo. In če nekdo s seboj v prikolici vozi vso hrano in pijačo iz Slovenije in tako ali tako ne naredi doli nič profita in ne porabi nič denarja, se sploh ne čudim in ne vem, zakaj bi morali biti do njega vsi prijazni. In kdor hodi takole dopustovat s prikolico in potem še blati Hrvate, da niso bili do njega prijazni in tako naprej, sploh ne vem zakaj bi bili, prvo kot prvo jih žali, drugo tako ni nič denarja pustil doli, tretje pa še daje v nič celoten narod, kot da je on nekaj več. Če bi o razviti Sloveniji govoril kakšen Igor Akrapovič ali kdo, ki je v življenju zares nekaj dosegel in doprinesel k razvitosti, mu ne bi imel ničesar očitati. Da pa so najbolj pametni prav takšni, ki hodijo dopustovat na način, ki sem ga opisal in potem še govorijo o neki razvitosti in ne vem čem vse, sami pa v življenju k temu ničesar doprinesli pa me jezi. In če so doli lepše ceste, pa kaj, res so lepše in naj se ne vtikuje v takšne teze, ki temeljijo na neki trdni podlagi. Ko bo pa v življenju dosegel kaj velikega in v tej smeri tudi nekaj napravil (naprimer glede novih cest ali kaj) pa bo lahko govoril kar bo hotel. Trenutno pa je na vseh področjih najbolj "pametna" prav zavistna raja brez lastnih dosežkov...

Verjetno si ti naredil vse kar je modernega v Sloveniji zadnjih 15 ali 20 let in seveda plačal tudi.

Ker le ti lahko govriš, ostali pa ne smemo. :)

kot sem rekel sem hodil, če 9 let ni dost, potem..... nima smisla. Tudi odnosi med državanmi se zaostrujejo zadnjih 10 let.

In, ja pljuval sem Hrvate kot narod i nše naprej jih bom, ker tudi oni jebejo nas kot narod in to na vseh področjih. In če bodo enkrat v Evropi in kao enakopravi, takrat nas bodo požrli kjer se bo le dalo. Zapomnite si te besede.

Se pa opravičujem, ker so nekateri zadeve nekoliko speljali s teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn je misla VSI Slovenci.

Ne pa čefurji in simpatizerji.

:) :evilgrin:

Nima smisla.

:rolleyes: ej Miki Mauss imaš prav sam bolš de si tih ker če ne lahka še virus dobiš v kompjutr :lol1:

saj veš kako včasih pravjo...bolš je mal potrpet in ko je pravi trenutek takrat pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, mikimiška, tako pač je v življenju, da boljši in sposobnejši prevladajo nad nesposobnimi. In če nas bojo hrčki res popapali za malico, potem so pač boljši, a ne? Ampak za lastno nesposobnost krivit tiste, ki so bolj sposobni, je bedasto.

Me pa resno zanima kaj si ti naredil, da bi se zadeve izboljšale, razen da na vse pretege tukaj pljuvaš čez hrčke in vse, ki ne delijo tvojega ekstremnega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ja jasno da imajo stokrat bolj čisto morje kot mi. Ostalo je pa pač tako kot je.

Ne da bi se zarad tega sekirala. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, mikimiška, tako pač je v življenju, da boljši in sposobnejši prevladajo nad nesposobnimi. In če nas bojo hrčki res popapali za malico, potem so pač boljši, a ne? Ampak za lastno nesposobnost krivit tiste, ki so bolj sposobni, je bedasto.

Me pa resno zanima kaj si ti naredil, da bi se zadeve izboljšale, razen da na vse pretege tukaj pljuvaš čez hrčke in vse, ki ne delijo tvojega ekstremnega mnenja.

S teboj,. draga gospa S. G...ić ne želim o tem več debatirati. Veš zakaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S teboj,. draga gospa S. G...ić ne želim o tem več debatirati. Veš zakaj.

LP

Miki, pa ti si res zaratil... :slap: ne samo s hrčki, temveč s pol Slovenije... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat:

Hrvaška kot država me ne moti, ima lepo morje in otoke in vse.

Moti me njihovo poseganje v naše državne zadeve, kot je meja in podobne stvari, kakor me tudi moti kalimero odnos večine po forumu, ki so v resnici prej mojega mnenja kot tistega ki ga izražajo.

Moti me, ker ne izkoristimo prednosti nad njimi, ki jo kot država EU imamo, ker sem 100% prepričan, da jo oni nad nami bi s pridom izkoristili in moti me mlahavost naše politike, ki je verjetno vsa podkupljena ali pa ima drugje interese glede vseh zadev.

Kot zaveden državljan Slovenije želim, da se uredijo odprta vprašanja in da Slovenija dobi le in samo tisto, kar je njenega že leta, saj so nam dovolj že pokradli Kardelj & Co, da ne grem še bolj v zgodovino.

Moti me klečeplazništvo vseh ki skačejo v zrak in se skrivajo pod nekimi lažnimi farsami da so moje želje nacionalizem, kar je daleč od res. Moj vzornik in edini, ki je na tem področju kaj naredil je g. Pavliha, ki je po mojem mnenju junak leta, katerega je seveda klečeplazniška ritolizniška večina pokopala.

Več pa res nebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miki, pa ti si res zaratil... :slap: ne samo s hrčki, temveč s pol Slovenije... :eek:

ne bom več. Sam malo pa že poznam forum in nekatere ić-e, ki zacvilijo, ko jim stopiš na rep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mikki Mauss: Eno resno vprašanje. Kako pa recimo ocenjuješ našo turistično ponudbo? Če jo primerjaš z tisto, ki si jo bil deležen na Hrvaškem, smo mi res toliko bolj gostoljubni, prijazni in nasploh "boljši"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si me zamenjal s katero drugo tebi ljubo gospo, ampak moje ime ni nobena skrivnost in se glasi Alenka Ciglar.

In, ne, ne vem zakaj ne želiš ravno z mano o tem debatirat, glede na to, da tukaj povsem javno debatiraš z vsemi.

Nivo komunikacije ni ravno tvoja najboljša plat, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mikki Mauss: Eno resno vprašanje. Kako pa recimo ocenjuješ našo turistično ponudbo? Če jo primerjaš z tisto, ki si jo bil deležen na Hrvaškem, smo mi res toliko bolj gostoljubni, prijazni in nasploh "boljši"?

naša turistična ponudba ni nevem kaj in je gotovo slabša kot hrvaška (tega ne vem s prve roke, ker me predolgo ni bilo dol ampak predvidevam.). res pa je da hrvati prodajajo kar imajo in za to ne naredijo veliko ali pa kar nič. imajo morje in to je to

Stvar pa sploh ni v tem. Jaz si kot Slovenec ne lastim pol Istre, kot si npr oni cel Piranski zaliv. Je res? Pa imamo verjetno boljšo zgodovinsko podlago kot oni.... In tudi če dovolite, ko bo arbitraža, če bo v našo škodo bomo požrli, če pa v njihovo pa oni ne bodo upoštevali in se režali celi EU in sodišču.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si me zamenjal s katero drugo tebi ljubo gospo, ampak moje ime ni nobena skrivnost in se glasi Alenka Ciglar.

In, ne, ne vem zakaj ne želiš ravno z mano o tem debatirat, glede na to, da tukaj povsem javno debatiraš z vsemi.

Nivo komunikacije ni ravno tvoja najboljša plat, kajne?

Vedno in povsod skačeš v zrak in se usajaš kadar govorim o taki temi čeprav bi bilo potrebno o takih temah več kot le govoriti.

. in nekoč si se mi po PM u predstavla z imenom, ki paše v te inicialke. Zato se nisem želel več pogovarjat. Če se pa vsakem drugače predstaviš, se pa opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn je misla VSI Slovenci.

Ne pa čefurji in simpatizerji.

:) :evilgrin:

Nima smisla.

že ko vidim takšno napako, da si hotel poudariti Slovence, z veliko pa si napisal VSI, me mine do vsega... :doze:

Moti me njihovo poseganje v naše državne zadeve, kot je meja in podobne stvari, kakor me tudi moti kalimero odnos večine po forumu, ki so v resnici prej mojega mnenja kot tistega ki ga izražajo.

Več pa res nebi

aja a meja ni tudi z njihove strani meja in tudi njihova državna zadeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa že malo fali dopusta..........bi šel zopet na Hrvaško :evilgrin: :whistle: Sicer je pa to tako ime teme, tako da....... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno in povsod skačeš v zrak in se usajaš kadar govorim o taki temi čeprav bi bilo potrebno o takih temah več kot le govoriti.

. in nekoč si se mi po PM u predstavla z imenom, ki paše v te inicialke. Zato se nisem želel več pogovarjat. Če se pa vsakem drugače predstaviš, se pa opravičujem.

Nikoli se nobenemu, niti tebi, nisem predstavila s kakšnim drugim imenom, kot s svojim.

Ja, se strinjam, da bi o vseh teh temah bilo potrebno več govorit, še več pa naredit. Ampak to je v rokah naših politikov, ne pa v posameznikih, ki gojijo lastne zamere in vpletajo lastna čustva.

V kolikor pa smo izvolili nesposobne politike pa......predlagaj boljše ali pa kandidiraj za enega izmed njih. Ampak tudi s svojim pristopom ne boš kaj prida rešil. Po moje bi samo povečal nestrpnost med obema narodoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ja pljuval sem Hrvate kot narod i nše naprej jih bom, ker tudi oni jebejo nas kot narod in to na vseh področjih.

Nimaš nobene pravice posploševati, neglede na to kera narodnost je v vprašanju!

Zakaj sam ne poznam nobenega hrvata, ki bi pljuval po slovencih kot narodu, ampak če že pol se pljuva po politikih torej posameznikih ?!

Če pa že naletim na kerga takšnega idiota, ki zna samo posploševati, mu povem svoje in s tem zaključim debato. Nimam ne časa ne volje se ubadati z "talenti", ki ne znajo razmišljati z svojo glavo ampak pustijo, da jim politiki polnijo možgane z bedarijami.

A edino jaz nimam nobenih problemov ali kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem 100% južnak (korenine iz dolenjske). Rad hodim k južnakom na morje. Punco imam južnakinjo. Hudo dobr mi laufa B)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sam ne poznam nobenega hrvata, ki bi pljuval po slovencih kot narodu, ampak če že pol se pljuva po politikih torej posameznikih ?!

Poznaš premalo hrvatov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!