Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Jote, kaj se sprdavate nad hrvati,so isti loleki kot smo mi.Oboji se pustimo politikom nategovat.Glede korenin, vsak normalen se nima česa sramovat,ritolizniki pa itaq menjajo svoja prepričanja in zatajijo svoje korenine.Najlažje je nam ki imamo več državljanstev, sprti smo z vsemi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jote, kaj se sprdavate nad hrvati,so isti loleki kot smo mi.Oboji se pustimo politikom nategovat.Glede korenin, vsak normalen se nima česa sramovat,ritolizniki pa itaq menjajo svoja prepričanja in zatajijo svoje korenine.Najlažje je nam ki imamo več državljanstev, sprti smo z vsemi... :whistle:

In, če to odmisliš :worship: se imaš tudi tam enkratno... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
Jaz ne grem hrvatom nikoli sploh!

ponavljaš se vsako sezono kot Dinastija ! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne grem hrvatom nikoli sploh!

In kaj naj ti jst, če ne greš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mesec sm bil dvakrat doli (Grobnik ne šteje), mogoče imam smolo...mogoče je naključje.....

dogodek 1. tretji maj. štirje motorji. trajektne karte za na Pag so po 5€ na osebo+motor. torej 20 €. čez 5 ur se odpravljamo domow, kupujem karte, dam 20€ možak zahteva še 2 € :blink: Kako prosim? hladno ko špricer mi razloži, poskupili smo drugoga Protestiram iz žepa potegnem 5 ur staro karto...in dam še 2 eura....de gremo lahko domow...

dalmacijo sem imel mal bolj v čislih, kot pregovorno zajebano istro.

dogodek 2. trg v novem gradu. mislim da je gostilna istra. naročim kapučin in toast, frend pa čaj in toast. dobiva na mizo čaj, (ogaben) kapučin, in vsak dva trikotna toasta. pač, enega prerezanega na pol. ko s cenika na mizi seštejem, se račun striže za 20 kun, oziroma za 60 procentov :blink: . pogledam račun, toast x 4 :headbang:

Rad bi jih testiral, se dol odpravu z Italjani. . in se eno popoldne pretvarjal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer mi ni jasno, kako imajo eni zmer probleme :hmm:

Ok..možno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jote, kaj se sprdavate nad hrvati,so isti loleki kot smo mi.Oboji se pustimo politikom nategovat.Glede korenin, vsak normalen se nima česa sramovat,ritolizniki pa itaq menjajo svoja prepričanja in zatajijo svoje korenine.Najlažje je nam ki imamo več državljanstev, sprti smo z vsemi... :whistle:

Podpišem prva dva stavka. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi jih testiral, se dol odpravu z Italjani. . in se eno popoldne pretvarjal.....

bi lahko nasteval razlike kako je ponekod na hrvaski obali biti turist kot slovenec ali kot avstrijec....... pa ne bo noben verjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi lahko nasteval razlike kako je ponekod na hrvaski obali biti turist kot slovenec ali kot avstrijec....... pa ne bo noben verjel.

isto sranje????? :whistle:

da se spet ponovim, spet bom šel dol, na lošinj, verjetno za 3 tedne pa še drugače kaj. v centru lošinja pa ima tudi en zelo kul biker svoj kafič kjer je prav prijetno spit kak pir in pogledat motogp :whistle: pa ne boste verjeli, ne on, ne drugi tam okoli, čisto nič ne sovražijo slovence :krneki:

no mogoče ljubljančane in zagrebčane ampak to je že druga pesem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sranje????? :whistle:

da se spet ponovim, spet bom šel dol, na lošinj, verjetno za 3 tedne pa še drugače kaj. v centru lošinja pa ima tudi en zelo kul biker svoj kafič kjer je prav prijetno spit kak pir in pogledat motogp :whistle: pa ne boste verjeli, ne on, ne drugi tam okoli, čisto nič ne sovražijo slovence :krneki:

no mogoče ljubljančane in zagrebčane ampak to je že druga pesem :evilgrin:

a je to en mal Ferrarijevsko pofafrban bar? Iz mesta proti Čikatu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to en mal Ferrarijevsko pofafrban bar? Iz mesta proti Čikatu?

ne čisto v centru, ulica za ribarnico, mislil da je neke vrste fast-food ampak majo pivo, plakate motorjev in televizijo notri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne čisto v centru, ulica za ribarnico, mislil da je neke vrste fast-food ampak majo pivo, plakate motorjev in televizijo notri :whistle:

Povej kdaj boš dol :naughty: pridemo na pir... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne čisto v centru, ulica za ribarnico, mislil da je neke vrste fast-food ampak majo pivo, plakate motorjev in televizijo notri :whistle:

se mi zdi, de sm tud jaz že gnezdil tam. žal taki barčki in taki ljudje niso pravilo, kar pa bi v turističnih krajih moralo biti. Morda se srečamo na lošinju (me like cres verry much)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem bil skoraj vsako leto..... in nikoli doživel nič posebno slabega.... kak tečen natakar ali neprijazen turistični delavec... jebiga sej so povsod tudi taki......

Samo itak je šport jamrat čez Hrvate, nikol pa nihče ne odpre teme in jamra čez francoze, ker so natakarji tam ignorantski...... in nit ne vidi kake zarote ko te na Švicarski meji pregledujejo kot kriminalca... ostale EU table pa pičijo skozi.... ko pa en Hrvat mal bolj naglas prdne je pa takoj zarota proti Sloveniji...... no pa kaj ne bi bli tečni do vas, kdo pa mara en kup bledoličnih komplikatorskih težakov, ki so še škrti z napitninami zapovrh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hrvaškem bil skoraj vsako leto..... in nikoli doživel nič posebno slabega.... kak tečen natakar ali neprijazen turistični delavec... jebiga sej so povsod tudi taki......

Samo itak je šport jamrat čez Hrvate, nikol pa nihče ne odpre teme in jamra čez francoze, ker so natakarji tam ignorantski...... in nit ne vidi kake zarote ko te na Švicarski meji pregledujejo kot kriminalca... ostale EU table pa pičijo skozi.... ko pa en Hrvat mal bolj naglas prdne je pa takoj zarota proti Sloveniji...... no pa kaj ne bi bli tečni do vas, kdo pa mara en kup bledoličnih komplikatorskih težakov, ki so še škrti z napitninami zapovrh

:worship: :worship: :worship:

To z napitninami je pa tak še malenkost, najboljši so tipkoti, ki pridejo dol s svojimi Renaulti, zadaj vlečejo prikolico, polno hrane in pijače (iz Hoferja), da bi doli čim manj zapravili hahaha

Potem pa doli 2 tedna "dopustujejo" in kupujejo le svež kruh, ostalo pa imajo vse s seboj haha

Haha jebeš taki dopust

Kdo pa si želi take turiste, naj bodo kr doma...

Vse napisano je na podlagi lastnih opažanj, sam nimam z ničemer od naštetega nobenih izkušenj, to bi me tudi bilo sram početi, ampak opažam pa vsako leto enake zadeve pri teh tipkotih...

Tale post je zelo subjektiven, zato bo morda kdo užaljen, napišem pač tako kot vidim in razumem, nikoli pa mi niso bili jasni dopusti v prikolicah pa še to potem doli dalje šparat pa makarone jest. Bolj mi je razumljivo, da če nimaš za na morje, pač ne greš. Ne pa da hodiš dol na tak način, potem pa še pošiljaš kartice raznim sodelavcem, ki si dopusta niso mogli privoščiti, da so povrhu ostali tipkoti še zavistni haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravanje v čez obe meji nenormalnosti je brezvezno...

to ko ti govoriš, da je treba na dopust it s 5k€ in zapravljati kot, da bi zadel na loteriji je bolano...da bi pa res si vse sabo nesel in do zadnjega centa šparal pa prav tako...

tudi tvoje mišljenje je smešno..ne samo od onih tipkotov, ki "reveži" nimajo za tvoj zapravljaški dopust...

sicer pa koliko ti zapraviš za 1teden na hrvaškem? samo približno me zanima...sicer ti vem, da ne ampak starši pač..lahko na PM če se ti zdi preveč osebno samo me pa res zanima, ker morajo biti res ogromneeee številke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretiravanje v čez obe meji nenormalnosti je brezvezno...

to ko ti govoriš, da je treba na dopust it s 5k€ in zapravljati kot, da bi zadel na loteriji je bolano...da bi pa res si vse sabo nesel in do zadnjega centa šparal pa prav tako...

tudi tvoje mišljenje je smešno..ne samo od onih tipkotov, ki "reveži" nimajo za tvoj zapravljaški dopust...

sicer pa koliko ti zapraviš za 1teden na hrvaškem? samo približno me zanima...sicer ti vem, da ne ampak starši pač..lahko na PM če se ti zdi preveč osebno samo me pa res zanima, ker morajo biti res ogromneeee številke

Eh saj pa nimam jaz denarja pa tut ne hodim na neke luksuzne, zapravljaške dopuste, ampak se mi pa zdi smešno tisto, kar sem opisal. Nima to nič z reveži in bogatimi ampak z načinom razmišljanja :) Ko nimam denarja pač ne grem na morje, pa kaj. Ali pa raje grem enkrat namesto dvakrat in grem takrat pač tak kot se spodobi, da ne gledam na vsak € ampak lepo uživam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si že rekel je to zelo subjektivno. Moraš pa se zavedati, da ima vsak svoje vrednoste in mišljenje. Nekomu pomeni to, da si s sabo pelje makarone in ostalo iz Hoferja in uživa s svojo družino zelo veliko. Očitno nekaterim ne. Jaz sem spet drug tip človeka. Ne eno ne drugo. Sicer pa, ker te osebno poznam vem, da nisi neki dopustnik. S tem mislim povedati, da nisi ravno si plačal sam dopusta in močno dvomim, da si si pri 17ih letih pripravljen odšteti od svojih dohodkov, ki niso ravno ogromni 800€ za zapravljanje v takem stilu kot si povedal. Jaz gre raje s kolegi na morje, kjer ga žuramo, pijemo, pecamo, uživamo karkoli pač spada zraven čeprav ne zapravimo po 2000€ na teden. Ti pa le uživaj doma se usedi na stol na terasi, zapri oči in si predstavljaj kako na veliko zapravljaš na morju :OK:

Kot sem že rekel. Vsakomur svoje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si že rekel je to zelo subjektivno. Moraš pa se zavedati, da ima vsak svoje vrednoste in mišljenje. Nekomu pomeni to, da si s sabo pelje makarone in ostalo iz Hoferja in uživa s svojo družino zelo veliko. Očitno nekaterim ne. Jaz sem spet drug tip človeka. Ne eno ne drugo. Sicer pa, ker te osebno poznam vem, da nisi neki dopustnik. S tem mislim povedati, da nisi ravno si plačal sam dopusta in močno dvomim, da si si pri 17ih letih pripravljen odšteti od svojih dohodkov, ki niso ravno ogromni 800€ za zapravljanje v takem stilu kot si povedal. Jaz gre raje s kolegi na morje, kjer ga žuramo, pijemo, pecamo, uživamo karkoli pač spada zraven čeprav ne zapravimo po 2000€ na teden. Ti pa le uživaj doma se usedi na stol na terasi, zapri oči in si predstavljaj kako na veliko zapravljaš na morju :OK:

Kot sem že rekel. Vsakomur svoje. :)

Jaz nikoli nisem trdil, da zapravljam na veliko, niti nimam dovolj denarja za nek luksuz. Ampak pač nekak normalno, ne šparam pa sam na sebi na dopustu :) Saj pa tvoj stil je ravno prav, ne vem zakaj si se sploh začel spuščati v ta pogovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj pa nimam jaz denarja pa tut ne hodim na neke luksuzne, zapravljaške dopuste, ampak se mi pa zdi smešno tisto, kar sem opisal. Nima to nič z reveži in bogatimi ampak z načinom razmišljanja :) Ko nimam denarja pač ne grem na morje, pa kaj. Ali pa raje grem enkrat namesto dvakrat in grem takrat pač tak kot se spodobi, da ne gledam na vsak € ampak lepo uživam B)

spet se pojavlja odmikanje od teme, ampak, za hec, definiraj uživajnje. jaz sm par let nazaj za svoj dopust porabu cca 400€, za cel teden. a sm šparal? en mal pa sem. a zato nism užival? nikakor. bil sm v solidnem apartmaju, in mel plačana po dva potopa na dan. od jutra do poznega popoldneva na barki ali pod vodo, zvečer dve pivi in smrtna utrujenost.. . . sedem dni nadpovprečnega uživanja za minimaln budget. to je možno sam v dalmaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se pojavlja odmikanje od teme, ampak, za hec, definiraj uživajnje. jaz sm par let nazaj za svoj dopust porabu cca 400€, za cel teden. a sm šparal? en mal pa sem. a zato nism užival? nikakor. bil sm v solidnem apartmaju, in mel plačana po dva potopa na dan. od jutra do poznega popoldneva na barki ali pod vodo, zvečer dve pivi in smrtna utrujenost.. . . sedem dni nadpovprečnega uživanja za minimaln budget. to je možno sam v dalmaciji.

to je pa res lep dopust, nimaš kaj :) jaz sem šparanje (na samem sebi) že opisal, temu dopustu pa res nič ne manjka :)

Se umikam, ne bom več nadaljeval teh stvari, ker je vse subjektivno, vsak ima svoj pogled in prav je tako. Upam, da nisem koga užalil ali razjezil ko sem delil še moje mnenje. Bom končal s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res lep dopust, nimaš kaj :) jaz sem šparanje (na samem sebi) že opisal, temu dopustu pa res nič ne manjka :)

Se umikam, ne bom več nadaljeval teh stvari, ker je vse subjektivno, vsak ima svoj pogled in prav je tako. Upam, da nisem koga užalil ali razjezil ko sem delil še moje mnenje. Bom končal s tem.

Me veseli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!