Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

v planu je nekje od cca 14.7. do kakega 7.8 ali nekaj podobnega cca 3 tedne. najdete pa me v čudovitem sindikalnem naselju znanem kot slovensko mesto oz. krška vas oz. Nerezine - Bučanje. :whistle:

aja pa da ne bo pomote - ne bom z motorjem ker res ne vem kaj bi na lošinju v tisti vročini počel z njim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so odprli spet Bučanje? Neki sem slišal, da je inšpekcija zaprla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so odprli spet Bučanje? Neki sem slišal, da je inšpekcija zaprla....

he he he, no ja uradno, ampak to je itak slovensko ozemlje :evilgrin: ni panike, vse razen menda restavracije (ni škode) obratuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v planu je nekje od cca 14.7. do kakega 7.8 ali nekaj podobnega cca 3 tedne. najdete pa me v čudovitem sindikalnem naselju znanem kot slovensko mesto oz. krška vas oz. Nerezine - Bučanje. :whistle:

aja pa da ne bo pomote - ne bom z motorjem ker res ne vem kaj bi na lošinju v tisti vročini počel z njim :evilgrin:

Ta čas sem v Dalmaciji... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh saj pa nimam jaz denarja pa tut ne hodim na neke luksuzne, zapravljaške dopuste, ampak se mi pa zdi smešno tisto, kar sem opisal. Nima to nič z reveži in bogatimi ampak z načinom razmišljanja :) Ko nimam denarja pač ne grem na morje, pa kaj. Ali pa raje grem enkrat namesto dvakrat in grem takrat pač tak kot se spodobi, da ne gledam na vsak € ampak lepo uživam B)

O načinu življenja kamperja nisi pomislil? Poznam raznorazne doktorje znanosti, medicine, dobro situirane managerje, privatnike in podobno svojat, ki zanimivo, vsako leto dopustujejo v neki nagravžni kamp prikolici.......Mogoče pa imajo zares tako mizerne plače, da si kaj bolj luksuznega ne morejo privoščiti...... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom z motorjem ker res ne vem kaj bi na lošinju v tisti vročini počel z njim

Kaj te je zdaj sram. Lepo priznaj, da te stara ne pusti...............spet! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v planu je nekje od cca 14.7. do kakega 7.8 ali nekaj podobnega cca 3 tedne. najdete pa me v čudovitem sindikalnem naselju znanem kot slovensko mesto oz. krška vas oz. Nerezine - Bučanje. :whistle:

Jaz sem tudi dol. Oglasi se na kakšen doping.

P.s. "Muzike" tudi ne bo letos :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v planu je nekje od cca 14.7. do kakega 7.8 ali nekaj podobnega cca 3 tedne. najdete pa me v čudovitem sindikalnem naselju znanem kot slovensko mesto oz. krška vas oz. Nerezine - Bučanje. :whistle:

aja pa da ne bo pomote - ne bom z motorjem ker res ne vem kaj bi na lošinju v tisti vročini počel z njim :evilgrin:

Te pokličem.........bom v prolazu!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dol. Oglasi se na kakšen doping.

P.s. "Muzike" tudi ne bo letos :yea1:

juhu ker sem skoraj nad "muziko" doma. dafinitivno se javim prej samo da jadem številko bungalova da sploh vem kje bom :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi hodim v Dalmacijo in na srečo še nisem naletel na nekaj,kar bi me prepričalo,da dol ne grem več....sem pa naletel na nekaj neprijaznih in nacionalistično naravnanih ljudi malo bolj ''gor''...

Zanima me ali kdo ve kako se imenuje tista turistična al kaj jaz vem,firma,ki ima neke hiške v Čikatu na Malem Lošinju? Letos imamo malega pubeca od 4 mesecev pri hiši,pa nikoli ne veš....zato bi raje šli malo bolj blizu...če kdo ve kaj več o teh hiškah,pa prosim na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm hiške ma turistična skupnost Krško v naselju Bučanje, Nerezine na Malem lošinju.

Za tiste v Čikatu pa ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm hiške ma turistična skupnost Krško v naselju Bučanje, Nerezine na Malem lošinju.

Za tiste v Čikatu pa ne vem :hmm:

ampak za hiške ki so v lasti počitniške skupnosti je vprašanje če so bodo dale najet zaradi zapletov z davkarijo, kolikor vem trenutno obratujejo samo hiške ki so v privatni lasti oziroma firm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ne hodit tja dol, ker izginjajo slovenski potapljači, umirajo kolesarji pa še avtomobile nam razbijajo in požigajo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...letos se je pr bajt nabavl nov bicikl pa ni ostal za dopust na hrvaškem ...tko da letimo v turčijo ali tunizijo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In te bo sigurn pršlo ful cenej....heh :rolleyes:

Saj ne zaradi cene, ampak zato, ker se rad z letalom vozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri enodnevni dopust u kraljevski grad Knin in via Bosna domov. Na obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz najbrž čez en teden, ampak samo wikend napad :whistle:

Jaz pa kako dolgo bom na ketni... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!