Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

A to ste že slišal, da mislijo batje Hrvati vinjete uvest? Nekje oko 170€ za celoletno, okol 50€ za mesečno (ampak to je nepreverjeno). :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ste že slišal, da mislijo batje Hrvati vinjete uvest? Nekje oko 170€ za celoletno, okol 50€ za mesečno (ampak to je nepreverjeno). :headbang:

Po mojem, da bo pa tu malo težje, glede na to, da je več lastnikov posameznih odsekov.................Nić bat, imajo prevelik zaslužek z zaprtim sistemom plačevanja............pa tud Čehi so močni s svojimi argumenti (primer uvoza hrane med turistično sezono).....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par dni pa se bom šel izdajalca in užival v tem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par dni pa se bom šel izdajalca in užival v tem :evilgrin:

Pa se ti sploh zavedaš, kakšne bodo posledice tega izdajstva??? Če boš hotel, da se še naprej družim s tabo, mi boš moral po tem grozodejstvu vsaj 2 pira plačat, če ne kje 3!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par dni pa se bom šel izdajalca in užival v tem :evilgrin:

et tu, pervy ? v zacetku avgusta tudi meni grozijo s tem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izdajalca ??!! koga ali česa ?

svoje denarnice mogoče ! no verjetno te bodo imeli slovenski skrajni desničarji v zobeh a kaj ko so le ti s svojim plemenitim na pol hravti ! :yawn: čisti dolgačas, tako pri hrvatih kot pri nas !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: čisti dolgačas, tako pri hrvatih kot pri nas !

Nič dolgčas. Vzameš s sabo Mladino in vidiš noter bundada in si poješ bundada :winkiss: drugim pa malo popridigaš pa je ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izdajalca ??!! koga ali česa ?

čisti dolgačas, tako pri hrvatih kot pri nas !

Na splitski rivi pač ni dolgčas! Sploh ob večerih... :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...letos se je pr bajt nabavl nov bicikl pa ni ostal za dopust na hrvaškem ...tko da letimo v turčijo ali tunizijo :closedeyes:

In te bo sigurn pršlo ful cenej....heh :rolleyes:

Saj ne zaradi cene, ampak zato, ker se rad z letalom vozi...

...ravno se je sosed vrnil s tunizije ...285€ en teden v hotelu s futrom pa avijon s brnika ...po moji računici je ceneje, so pa tud meni kornati lepši... samo po 1X letih dopustovanja tam... :mellow:

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še letališko pristojbino 100€/osebo prištej...in če zraven nič ne porabiš.....

Ma relativno je to....kolk je kje cenej.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dan naju pride kamp 27€, pod borovci... :kva2: s tašča pivom v roki... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mordeto ni za u politični krožek, pa vseeno. a je bil kdo na korčuli zadnje čase, in kje je lažje/lepše it. iz splita al preko pelješca?

@Vale: a si nardiš zalogo nizkonakladnega levičarskega glasila predn greš na dopust? ene tri tedne Mladine neč brat.pol pa spakirat in nest na dopust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa gremo v začetku avgusta jadrat po Hrvaški :yea1: Uf komaj čakam malo po otokih, na domače dalmatinske dobrote, lepe kraje, prijazne ljudi in čisto uživancijo :D Jadrnici sta najeti, zdaj pa samo, da bo avgust kmalu tu :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa gremo v začetku avgusta jadrat po Hrvaški :yea1: Uf komaj čakam malo po otokih, na domače dalmatinske dobrote, lepe kraje, prijazne ljudi in čisto uživancijo :D Jadrnici sta najeti, zdaj pa samo, da bo avgust kmalu tu :D

ste u najeli u sukošanih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izdajalca ??!! koga ali česa ?

svoje denarnice mogoče ! no verjetno te bodo imeli slovenski skrajni desničarji v zobeh a kaj ko so le ti s svojim plemenitim na pol hravti ! :yawn: čisti dolgačas, tako pri hrvatih kot pri nas !

moja denarnica trpis isto ali manj kot doma ker je pivo isto ali cenejše, kuhamo sami, bajta je naša,...... skratka isto ali ceneje kot živet doma s tem da ne plačujem vstopnine na bazen kot doma :whistle:

mladino pa že imam naročeno da mi jo dostavljajo dol :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mordeto ni za u politični krožek, pa vseeno. a je bil kdo na korčuli zadnje čase, in kje je lažje/lepše it. iz splita al preko pelješca?

Preko Peljašca je fina tura...malo dolga recimo (cca 670km do Orebiča od kjer gre trajekt...vsake pol ure...15 min vožnje).

Druga varianta je vožnja do PLOČ, potem trajekt na Peljašac (Trpanj...prišparaš cca 150 km vožnje) in do Orebiča.

Dugače pa sem šel tudi na trajekt v Drveniku (vožnja s trajektom cca 2ure45min)...cenej kot pa iz Splita. Edino kar je...mislim, da so samo 4 vožnje. Lahko, da je sedaj drugače....je potrebno preveriti.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mordeto ni za u politični krožek, pa vseeno. a je bil kdo na korčuli zadnje čase, in kje je lažje/lepše it. iz splita al preko pelješca?

Bil. Sicer sem tja šel iz druge strani in preživel dva tedna v Lumbardi. Če si z motorjem se je najlepše odpeljati do Orebića, na Pelješcu in tam naskočiti trajekt, ki te zategne čez ožino. Če pa se hočeš kaj spočiti od vožnje ali samo lenariti pa lahko zapelješ na trajekt v Splitu (ali Drveniku) in se lagano prifjakaš na Korčulo (vendar ne v mesto Korčula, temveč v Velo Luko, enih 45km od Korčule/mesta). Upoštevaj le, da trajekt iz Splita vozi samo enkrat dnevno (ob torkih dvakrat, saj tedaj tod plove tudi trajekt, ki gre vzdolž cele hrvaške obale).

povezave

Če ti to kaj pomeni, meni se je zdela tržnica v Lumbardi (5 km od Korčule) cca. 30% cenejša od tiste v Korčuli. Torej, samo mesto Korčula zna biti precej dražje od drugih mestec. Drugače pa je Korčula (mesto) čudovita in se jo splača prehoditi podnevi in še posebej ponoči. Slaščičarna Marko Polo, nasproti banke, ima fenomenalen sladoled. Pa Moreške ne pozabi pogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoli da te popravim, "kuha sama". :whistle:

naj se popravim - ona kuha, jaz roštiljam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko Peljašca je fina tura...malo dolga recimo (cca 670km do Orebiča od kjer gre trajekt...vsake pol ure...15 min vožnje).

Druga varianta je vožnja do PLOČ, potem trajekt na Peljašac (Trpanj...prišparaš cca 150 km vožnje) in do Orebiča.

Dugače pa sem šel tudi na trajekt v Drveniku (vožnja s trajektom cca 2ure45min)...cenej kot pa iz Splita. Edino kar je...mislim, da so samo 4 vožnje. Lahko, da je sedaj drugače....je potrebno preveriti.

Mislim da povezave z drvenikom ni več, vsaj na jadrolinija.hr je ne pokaže. od frenda, k je bil tam okrog 2004 sem slišal da je cesta na pelješcu katastrofa. zato prašam a se da vozit, al je trpljenje. super tenx za info. grem na pelješac.

Bil. Sicer sem tja šel iz druge strani in preživel dva tedna v Lumbardi. Če si z motorjem se je najlepše odpeljati do Orebića, na Pelješcu in tam naskočiti trajekt, ki te zategne čez ožino. Če pa se hočeš kaj spočiti od vožnje ali samo lenariti pa lahko zapelješ na trajekt v Splitu (ali Drveniku) in se lagano prifjakaš na Korčulo (vendar ne v mesto Korčula, temveč v Velo Luko, enih 45km od Korčule/mesta). Upoštevaj le, da trajekt iz Splita vozi samo enkrat dnevno (ob torkih dvakrat, saj tedaj tod plove tudi trajekt, ki gre vzdolž cele hrvaške obale).

povezave

Če ti to kaj pomeni, meni se je zdela tržnica v Lumbardi (5 km od Korčule) cca. 30% cenejša od tiste v Korčuli. Torej, samo mesto Korčula zna biti precej dražje od drugih mestec. Drugače pa je Korčula (mesto) čudovita in se jo splača prehoditi podnevi in še posebej ponoči. Slaščičarna Marko Polo, nasproti banke, ima fenomenalen sladoled. Pa Moreške ne pozabi pogledati.

take cvetke so dabest. pol dopusta. Tud tole s tržnico je fino vedet, čeprav nebomo nastanjeni v mestu Korčula ampak v Kneži. otok bomo najbrž obrnili po dolgem in počez, zato sm takih tipov vesel. hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!