Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Povezava je od Mediteranska polovidba al neki takega..... DRVENIK - KORČULA

Nazadnje sem bil na Peljašcu l.2005....ni panike glede ceste. Je pa res, da ga ne boš na moč nažigal. Edini problem ti zna predstavljat sonce, ki ga imaš v popoldanskih urah (16-18) direkt v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava je od Mediteranska polovidba al neki takega..... DRVENIK - KORČULA

Nazadnje sem bil na Peljašcu l.2005....ni panike glede ceste. Je pa res, da ga ne boš na moč nažigal. Edini problem ti zna predstavljat sonce, ki ga imaš v popoldanskih urah (16-18) direkt v oči.

:worship: :worship: predvsem tisti v avtu ti bodo zeeelooo hvaležni. supertenx. med 1 in 8 8 smo tam. častim 100 piv! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, takole pa jaz, Zmajček in en teden z nama Brdavs, preživljamo sončne dneve na Cresu. Mi2 z Zmajčkom še do konca 26 julija.

post-2044-1216236067_thumb.jpg

post-2044-1216236082_thumb.jpg

post-2044-1216236108_thumb.jpg

post-2044-1216236151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej samo gleda? :blink:

Seveda gleda, kot mi vsi, mende ne hodi po svetu z zaprtimi očmi :hmm:

Drgač pa ma dost na plaži za videt, od morja, barčic, čolnov, lepih deklet, narave,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes prišli s Krka.

Pa ne vem, kam hodijo tisti, ki tako kritizirajo in peljejo antipropagando...? Cene enake, kot pri nas, -po trgovinah in lokalih. Ljudje prijazni, nobenih problemov.

Je pa to, kot s policaji: ljudje smo enaki -če si ti vljuden, so tudi oni. Ali pa se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes prišli s Krka.

Pa ne vem, kam hodijo tisti, ki tako kritizirajo in peljejo antipropagando...? Cene enake, kot pri nas, -po trgovinah in lokalih. Ljudje prijazni, nobenih problemov.

Je pa to, kot s policaji: ljudje smo enaki -če si ti vljuden, so tudi oni. Ali pa se motim?

Niti slučajno ne. Kot sem že nekajkrat napisal, da lepa beseda lepo mesto najde in prisrčen nasmeh, odpirata še tako zaprta vrata. Velja tudi za policaje. Hrvaški niso nobena izjema in to velja tudi zanje. :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes prišli s Krka.

Pa ne vem, kam hodijo tisti, ki tako kritizirajo in peljejo antipropagando...? Cene enake, kot pri nas, -po trgovinah in lokalih. Ljudje prijazni, nobenih problemov.

Je pa to, kot s policaji: ljudje smo enaki -če si ti vljuden, so tudi oni. Ali pa se motim?

Yep :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče lahko včasih naletiš na kakega pregreteža.

no ko te en pijan, tam nekje iz varaždina primaje mimo tebe, praša s kje si pa potem vabi, da na vsak način greš igrat z njimi nogomet in spit pivo se vprašaš od kje ves tisti vsakdanji negativni pomp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno ne. Kot sem že nekajkrat napisal, da lepa beseda lepo mesto najde in prisrčen nasmeh, odpirata še tako zaprta vrata. Velja tudi za policaje. Hrvaški niso nobena izjema in to velja tudi zanje. :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

jep. Včeraj me eden takih ustavil za mostom na hitri cesti proti mejnemu prehodu dragonja. Skupaj s še enim avtomobilistom sva prehitevala čez polno črto na mostu, poleg tega pa sem sam bil še rahlo prehiter. Sicer ni imel radarja, ampak je kar dobro ocenil :D. No ja, kazen 300 kun je bila znosna :whistle:, deležen pa sem bil tudi bolj kot ne prijateljskega opozorila glede hitrosti (in s tem povezanimi nesrečami). Policistu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Drgač pa ma dost na plaži za videt, od morja, barčic, čolnov, lepih deklet, narave,....

Hi, hi, dobr si se ven zvleku. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden je moji družbi želel v Primoštenu en kelner, uvalit plačilo porcije lignjev. Na srečo je kolega pravo "oko sokolovo", tak da je takoj opazil njegovo podlo namero! Mislim ej, kaj si pa misli, da nam prinese račun za cirka 40 pirov pa ene lignje!!! :angry:

Saj se je opravičeval, ampak smo morali spit še vsaj 5 rund, da smo se pomirili.... :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Korčuli pretepli Slovenca

Preveč alkohola in objestnost se lahko hitro konča s težkimi telesnimi poškodbami. Po poročanju Slobodne Dalmacije se je v noči na nedeljo, nekaj po polnoči, v kraju Blato na otoku Korčula zgodil incident, v katerem je bil poškodovan 27-letni slovenski državljan S.K. iz Ljubljane. Moški je po koncertu pevke Vanne nekaj časa z nogo brcal v izložbo neke trgovine. Potem pa se je odpravil v bližnji lokal Coloseum in vzklikal "Tukaj je Slovenija" in dekleta grabil za zadnjice. Poleg omenjenega je pozival ostale k obračunu na prostem.

Na njegovo izzivanje se je odzvalo več ljudi. 27-letnik je zaradi poškodb obležal na tleh. Poškodovanemu so nudili pomoč v zdravstvenem domu Vela Luka. Tam so ugotovili, da je Slovenec utrpel lažje telesne poškodbe. Zaradi poškodb in opitosti pa ni uspel odgovarjati na vprašanja policistov. Zato so mu slednji odvzeli potni list.

V nedeljo zjutraj pa so v zdravstvenem domu ugotovili, da je moški huje poškodovan, zato so ga ob 10. uri s helikopterjem prepeljali v Klinični center Split, kjer je ostal na zdravljenju. Policisti so začeli z obsežno preiskavo in pridržali tri osebe, ki naj bi preteple Slovenca.

Vir: 24ur.com

Res čudno, da so ga nabunkali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaterih informacijah naj bi to bil naš Joško J..., ki se je rahlo spozabil ob kozarčku domačega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaterih informacijah naj bi to bil naš Joško J..., ki se je rahlo spozabil ob kozarčku domačega.

Mater, dobro skriva svoja leta :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, dobro skriva svoja leta :photo:

Niti ne, je bil prejšnji teden v Kolombanu, sitnica -malo tu,malo tam,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da se motim,ampak tej verziji ustašev jest ne verjamem popolnoma nič.

Lahko, da se motim ampak možakar, ki vse sosede kategorizira kot ustaše, ne izkazuje neke pretirane inteligence..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!