Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

O sorry,nisem vedu da je to forum pa tema za višje inteligentna bitja!

Pazi, da si ne boš kaj naredil. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prsti mi itak ne delajo,ker mam potrgane kite od lanskega kreša z mopedom! :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki že greste v deželu ustaško,dejte se v Puli ustavt,pa tistim Slovencem,ki so jih aretiral za kurčev zdravje kakšno konzervo fuknte ,da bojo mel za jest. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki že greste v deželu ustaško,dejte se v Puli ustavt,pa tistim Slovencem,ki so jih aretiral za kurčev zdravje kakšno konzervo fuknte ,da bojo mel za jest. :devil:

niso čist nedolžni tile naši slovenci :whistle:

neregistrirana ladja, pridobitvena dejavnost na tujem ozemlju ??? :hmm:

v tuji državi, pa naj bo to katerakol, se je treba držat njihovih pravil in zakonov.

pa tud, če smo SLOVENCI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki že greste v deželu ustaško,dejte se v Puli ustavt,pa tistim Slovencem,ki so jih aretiral za kurčev zdravje kakšno konzervo fuknte ,da bojo mel za jest. :devil:

Kolikor vem, nihče ni zaprt v samici in brez hrane. Tudi priprti niso. Torej imajo možnost kupit si sendvič in sok. Možakar, ki je nečesa osumljen lahko, če so Hrvatje zaje..l, svoje iztoži na sodišču..do evropskega ECJ, če hrvaška sodišča niso zanesljiva.

In ti, kam spadaš? Med belčke, udbovce ali si le pristni običajni slovenski butec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na hrvaškem si po mojem vsi preveč dovolmo, saj imamo preveč domači občutek.

Bi rad videl frajerje z neregistrirano ladjo na Sardiniji kako bi se vozil :unsure:

Tako kot pisejo nekateri, na Hrvaškem veljajo Hravaški zakoni in kazni, pa tudi če so nam nerazumljivi in

čudni. ŽAL :closedeyes:

Malo morajo delati red drugače bi imeli v poletnih mesecih kaos.

Glede na povečanje prebivalstva med sezono je še malo pizdarij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na hrvaškem si po mojem vsi preveč dovolmo, saj imamo preveč domači občutek.

Bi rad videl frajerje z neregistrirano ladjo na Sardiniji kako bi se vozil :unsure:

Tako kot pisejo nekateri, na Hrvaškem veljajo Hravaški zakoni in kazni, pa tudi če so nam nerazumljivi in

čudni. ŽAL :closedeyes:

Malo morajo delati red drugače bi imeli v poletnih mesecih kaos.

Glede na povečanje prebivalstva med sezono je še malo pizdarij...

ej, jez sm povsod slišal de so potaplači čisti ko solza, da majo vse papirje. a se je izkazalo da barka ni registrirana? a ni za to pristojna policija in ne luška kapetanija? je pa res da Hrvati pravila za potapljanje spreminjajo iz sezone v sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se čist strinjam, da tut Slovenclni nismo tako nedolžen narod, za kakršnega se imamo. Kar je krega med slovenclni in hrvatarji je ena sama usrana politika. Če pa se že zgodi pizdarija na obali pri sosedih, smo dostkrat tut slovenclni tisti, ki provociramo, kot npr. un, k je zanč nek na hrvaškem tulu, da je to Slovenija in jih je fasu. Ne rečem, res, da jih je preveč dobiu, nisem pristaš takega tepeža, ampak verjamem, da čeb se tle pr nas kak hrvatar dru, da je tle hrvaška, bi jih glih tko fasu.

Kukr sm že enkat povedu: kakor se ti obnašaš do drugih, tko se bojo drugi do tebe. Mi hodmo že ceu življenje na hrvaško obalo in nikol nismo mel slabih izkušenj. Na Cresu smo 11. leto, folk tam prijazen, ustrežliv, prav tako nikol ni blo problemou z cresko mularijo, če si jih pustu nagmah, so tut oni tebe pustil čist namiru, kljub temu, da so bli dostkrat naliti ko macole, nikol ni blo problemov z njimi.

In sploh niso tko napačn narod, vse kar jih daje v slabo luč je njihova, pa tudi naša politika z večnim Ruplom na čelu zunanjega ministrstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki že greste v deželu ustaško...

...tele...

...a ti sploh veš kaj in kdo so bili ustaši? Generaliziranje je čista bedarija....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki že greste v deželu ustaško,dejte se v Puli ustavt

Pula ni nikdar spadala pod NDH, tak da pojma nimam kaj želiš povedat?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pula ni nikdar spadala pod NDH, tak da pojma nimam kaj želiš povedat?

Ne vem, kaj pomeni NDH, ampak moj dedek je med vojno bil učitelj pri njih. Sicer ne vem, kaj je učil, sem pa videl, da je mel na kapi en "U" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj pomeni NDH, ampak moj dedek je med vojno bil učitelj pri njih. Sicer ne vem, kaj je učil, sem pa videl, da je mel na kapi en "U" :whistle:

upam, da dedek ni učil zgodovine, ker bi se zjokal nad tvojim znanjem. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hrvat,dva hrvata,dva tata,so rekl v starih cajtih in to za te smrade drži še dans. :devil: No pa dejte se še mal ulivat,se tko zabavam,aja pa Istra z Pulo vred je bla tko naša včasih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi letos zadovoljen z odnosom hrvatov do nas na dopustu, tak kelnari kot ostali bli čist vredu in prijazni....edino en me je nadrl v šibeniku ko sn pomotoma scal na njegovi zemlji in me malo bolj ostro vprašal če me v sloveniji tak učijo hehe...no sej razumljivo, samo sila je sila nisn mogo več čakat...pa na meji so malo zagušli toti mladi jebeni policajci samo smo vse lepo rešli pol...drugač pa tako v bosni kot na hrvaškem se tak ko vedno izredno dobro razumel z domačini....se vidimo spet ob priliki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hrvat,dva hrvata,dva tata,so rekl v starih cajtih in to za te smrade drži še dans. :devil: No pa dejte se še mal ulivat,se tko zabavam,aja pa Istra z Pulo vred je bla tko naša včasih!

Seveda, seveda... pa Koroška pa Trst, Videm in še kaj drugega tudi..in kaj si ti naredil, da bi bile te dežele spet slovenske? Machen sie mir dieses Land wieder Slowenisch! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hrvat,dva hrvata,dva tata,so rekl v starih cajtih in to za te smrade drži še dans. :devil: No pa dejte se še mal ulivat,se tko zabavam,aja pa Istra z Pulo vred je bla tko naša včasih!

ja pa tista kost s katero je adam fasal po glavi od eve tudi, da jim ne bi slučajno še to padlo na pamet !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, seveda... pa Koroška pa Trst, Videm in še kaj drugega tudi..in kaj si ti naredil, da bi bile te dežele spet slovenske? Machen sie mir dieses Land wieder Slowenisch! :naughty:

So ist es! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo javljam se 18 dan dopusta na hrvaškem. sem še živ in zdrav pa hrvati so tudi čisto OK bi pa z veseljem nalamal nekaj slovencev ki zvečer navijajo harmoniko do nezvesti in zraven pijani krulijo!!!!

vredu je hrvaško morje - samo slovencev je preveč! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!