Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

evo javljam se 18 dan dopusta na hrvaškem. sem še živ in zdrav pa hrvati so tudi čisto OK bi pa z veseljem nalamal nekaj slovencev ki zvečer navijajo harmoniko do nezvesti in zraven pijani krulijo!!!!

vredu je hrvaško morje - samo slovencev je preveč! :headbang:

ziher si na pagu, idi na jug, južneje greš manj je slovencev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher si na pagu, idi na jug, južneje greš manj je slovencev :D

:grrr ...pa prideš na trajekt za Korčulo, sami naši.

Se ti pa vsaka vrata odprejo, če na njih prijazno potrkaš!!! :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ...pa prideš na trajekt za Korčulo, sami naši.

Se ti pa vsaka vrata odprejo, če na njih prijazno potrkaš!!! :unsure: .

no tolk ko na pagu jih ziher ni, ker tam pa res se pol maribora dol preseli čez poletje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tolk ko na pagu jih ziher ni, ker tam pa res se pol maribora dol preseli čez poletje :D

ja nevem, lih učeri sm pičil na korčulo, in res se je cesta odpra od prizne naprej. noro. kolona je pač zginla. Pag more bit ta trenutelk pošteno prenaseljen. kako je na korčuli nevem, ker je veselje trajalo sam še do Tribanja, ko je moj oldie neslavno umrl. . . . :cry:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem, lih učeri sm pičil na korčulo, in res se je cesta odpra od prizne naprej. noro. kolona je pač zginla. Pag more bit ta trenutelk pošteno prenaseljen. kako je na korčuli nevem, ker je veselje trajalo sam še do Tribanja, ko je moj oldie neslavno umrl. . . . :cry:

Moje sožalje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa zdej odpravljam na dopust. Prvo grem do splita čez delnice, karlovac itd. pol pa u splitu na koncert, drug dan pa na ladjo pa direkt na lastovo. Morm rečt da je pa lastovo še edini otok k ga turisti niso posrali tko da s slovenci, italjančki pa nemci ne bo problemu :) Pol pa za nazaj po jadranski magistrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej,dej pozdrav mi Lastovo,sem bil 15 mesecev tam v vojski,pa ko bo pršu prav cajt,se bom še sam enkrat odpelu tja dol!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jej,dej pozdrav mi Lastovo,sem bil 15 mesecev tam v vojski,pa ko bo pršu prav cajt,se bom še sam enkrat odpelu tja dol!!! :yea1:

Ni panike :) Naslednje leto če bo še kak motosvetovec za akcijo lahko gremo dol en điro. Zrihtam sobe za đabe :) Otok je naravnost odličen. Zarad vojaške namembnosti tam ni blo ravno veliko turistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe novice iz lepe naše.

V večih delih dalmacije posebno na otokih opozarjajo na povečano število dogodkov, ko so domačinke seksualno izrabljale slovenske klene fante.Po poročanju MUP-a so v večini primerov potem tudi dale za rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe novice iz lepe naše.

V večih delih dalmacije posebno na otokih opozarjajo na povečano število dogodkov, ko so domačinke seksualno izrabljale slovenske klene fante.Po poročanju MUP-a so v večini primerov potem tudi dale za rundo.

He, he, he......pol si se pa zbudo.... :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se najde kak.

Jebo matr ti res pomagaš tle na motosvetu. če bi blo manj takih bi clo najdu kšno koristno informacijo. Ma od kadar sm tle sm dobu same take informacije. Pomagaš za popizdit res :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagaš za popizdit res :headbang:

A ne da? Ampak naj ti bo, da ne boš rekel, da sem baraba umazana......pred kakšnim letom sem bil v kempu pri Makarski, mislim da Jure al nekaj takega. Čisto spodoben kemp v borovem gozdu in tik ob morju. Kak je kaj dandanes sicer ne vem, ampak saj Makarska ni tako daleč, da ne bi mogel it preverit, a ne? ;)

Evo, zdaj sem ti pa po moje ful pomagal, tak da si mi pir dolžn. :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne da? Ampak naj ti bo, da ne boš rekel, da sem baraba umazana......pred kakšnim letom sem bil v kempu pri Makarski, mislim da Jure al nekaj takega. Čisto spodoben kemp v borovem gozdu in tik ob morju. Kak je kaj dandanes sicer ne vem, ampak saj Makarska ni tako daleč, da ne bi mogel it preverit, a ne? ;)

Evo, zdaj sem ti pa po moje ful pomagal, tak da si mi pir dolžn. :P

No evo končno ena koristna informacija ! če mi že noben ni vedu nič od honde vf1000f napisat si zdej ti eden izmed prvih k mi je dau koristno info. za pir dobiš !! ko boš kaj v postojni se ustavi na omv-ju pa greva nekam drugam na pjačo da ne bova pozirala tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja tudi tema "Dalmacija" :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kak lep kamp okoli splita ? mogoče bol dol po makarski ?

Čuj ne Šolti je ne lep, je v okolici Splita, ni pa blizu..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja tudi tema "Dalmacija" :closedeyes:

Dej nehi tolk tem je že da ne veš kam bi pisal. A nebi odprli celotne hrvaške po regijah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ne Šolti je ne lep, je v okolici Splita, ni pa blizu..... :whistle:

Šolta praviš. Ma ja no sej 100 km gor al dol :D Frend me je zajebal k je dobu sam 5 dni dopusta in zdej sili v črno goro :D Pa ne grem za 3 dni v črno goro ni pogoja. Tko da grem sam nekam tja dol bluzit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa zdej odpravljam na dopust. Prvo grem do splita čez delnice, karlovac itd. pol pa u splitu na koncert, drug dan pa na ladjo pa direkt na lastovo. Morm rečt da je pa lastovo še edini otok k ga turisti niso posrali tko da s slovenci, italjančki pa nemci ne bo problemu :) Pol pa za nazaj po jadranski magistrali.

zakaj pa čez delnice? a mislš it na star trg pa čez prezid? tam je cesta ubitačna. če že greš na karlovac, pelji naprej do broda na kolpi. je lepš. če greš kar direkt po magistrali, si dol u petih urah. če greš v zadru na autocesto pa u 4:30 M1ha je biu u splitu prej ko u šterih urah, ampak to je že ekstremizem. glede prometa pa je blo prešn petk znosno, v soboto kar huda gužva do Prizne, u nedeljo pa prazna cesta!!! SREČNO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa čez delnice? a mislš it na star trg pa čez prezid? tam je cesta ubitačna. če že greš na karlovac, pelji naprej do broda na kolpi. je lepš. če greš kar direkt po magistrali, si dol u petih urah. če greš v zadru na autocesto pa u 4:30 M1ha je biu u splitu prej ko u šterih urah, ampak to je že ekstremizem. glede prometa pa je blo prešn petk znosno, v soboto kar huda gužva do Prizne, u nedeljo pa prazna cesta!!! SREČNO.

Ma sej me je frend zajebal tko da sploh nevem kaj bi :) Verjetno bom šu pokurit karto do splita, se dau u en kamp se vrgu 2x u vodo. Pol pa lahko še metal manijo ujamem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šolta praviš. Ma ja no sej 100 km gor al dol :D Frend me je zajebal k je dobu sam 5 dni dopusta in zdej sili v črno goro :D Pa ne grem za 3 dni v črno goro ni pogoja. Tko da grem sam nekam tja dol bluzit.

Šolta je vredu, samo tam rado gori, pa z mopedom si nimaš kaj dosti za počet, v 2 dneh vse vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2 dneh vse vidiš.

Ti si itak nonstop pijan, tak da tut če vsak dan isto vidiš, je za tebe to noro!!!! :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!