Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

ustavi na omv-ju pa greva nekam drugam na pjačo da ne bova pozirala tam :D

Ni šans da greva drugam!!! Jaz samo svoje A4 format špegle nataknem, pa že šminkiram......kaj češ, tak pač sem. :blush:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šolta je vredu, samo tam rado gori, pa z mopedom si nimaš kaj dosti za počet, v 2 dneh vse vidiš.

Saj Penzl ti dobro veš, da je bilo mišljeno siiiiiillllaaaaa resno........... :evilgrin: Seveda pa ker je lani tam malo bolj gorelo, to velja tudi za sedanjost in bodočnost. Na Šolti rado gori........ -_-

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po enotedenskem dopustovanju pri zadru lahko porocam samo najbolje. hrvateki prijazni kljub "provokantnemu" obnasanju z moje strani: sem govoril samo slovensko.

ok, vecinoma. nikjer nobenega problema spljoh.

ce izvzamemo obcasno nabijanje narodnjakov z ene in druge strani nase nastanitve do oh-dark-hundred zjutraj :wacko: je bilo ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, Ice, to sem tudi sam enkrat zapisal. Kljub moji uporabi slovenskega jezika, nisem imel nikoli na Hrvaškem problemov. V nasprotju z nekaterimi, ki so se lomili po njihovo. Raje slišijo katerikoli jezik, samo da ni pomešan s srbskimi besedami, -vsaj tako si jaz razlagam.

Pazi malo, -celo v svojem narečju sem govoril. Pa smo se vedno razumeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno so uvideli, da lahko tudi s prijaznostjo cuzajo goste. ne vsi in ne povsod, ampak vseeno vcasih pomislis "zakaj nisem ostal doma".

nelagodje pa vseeno ostaja, ko ne ves ali lahko "kaksno bleknes" (in kaksne bodo reakcije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vam se pa res da frustrirat okol teh naših sosedov, ki imajo prečudovito morje (ki ga ne samo mi, pač pa tudi druge dežele nimamo/jo podobnega!).

So bili tudi že v Veliki Britaniji do mene arogantni (tam pa sploh!), pa v Franciji, pa v ZDA, pa v vsaki možni pizdimatrni, kamor me je pot v življenju zanesla. Bottom line je bil vedno "stay cool, get over it, don't let them frustrate you like you obviously frustrate them").

Skratka - če se ne zasekiraš, je vse čisto ok.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So bili tudi že v Veliki Britaniji do mene arogantni (tam pa sploh!), pa v Franciji, pa v ZDA, pa v vsaki možni pizdimatrni, kamor me je pot v življenju zanesla.

Vidiš, kaj pa okoli hodiš! Lepo bi doma ostal, pa te bi vsi radi meli pa cartali... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, kaj pa okoli hodiš! Lepo bi doma ostal, pa te bi vsi radi meli pa cartali... :P

Eh, tam me šele kurcajo pa zajebavajo!!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kakšnoi dobro ponudbo za par dni (5-7) med 23.8. in 1.9.? išem en pameten in ne predrag apartma na brzino,po možnosti ne v Istri....Ponudbe prosim na PM,da ne bomo tu smetili foruma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kakšno dobro ponudbo za par dni na hrvaški obali? Iščem en pameten in ne predrag apartma za par dni, po možnosti ne v Istri..Termin med 23.8. in 1.9., tam 5do max.7 dni.Ponudbe na PM,da ne bomo smetili po forumu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvati...., ki imajo prečudovito morje (ki ga ne samo mi, pač pa tudi druge dežele nimamo/jo podobnega!).

hmmmmm....... ne da bi ti ugovarjal........... ampak se motis. ali pa nisi se nikjer drugje bil. ali vrivas svoje mnenje drugim. nerazgledano pisanje.

oz. ups, imas prav, podobnega res nima veliko drzav. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak se motis. ali pa nisi se nikjer drugje bil. ali vrivas svoje mnenje drugim. nerazgledano pisanje.

Bil ze marsikje, pa vseeno mi je Jadran najlepsi. Pac moje, subjektivno mnenje...De gustibus non est disputandum. Vsiljevanje lepega je enako nasilno kot tvoje pametovanje in kvazi razgledanost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobar dan svima,

Evo moj komentar:

Ove godine sam u Jelsi na Hvaru imala pet Slovenskih familija i svi su bili super(samo su mi jedni razbili 2 tanjura). Nema problema u sporazumijevanju. Tko se hoće razumijeti , će se lako dogovoriti.

Inače, mislim da većina od Vas zna da je svake godine oko 1. 10. susret bikera , dolaze svi od Njemačke do Makedonije.

Ako će ko doći u Jelsu evo kontakt:

apartmanijelsa@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobar dan svima,

Evo moj komentar:

Ove godine sam u Jelsi na Hvaru imala pet Slovenskih familija i svi su bili super(samo su mi jedni razbili 2 tanjura). Nema problema u sporazumijevanju. Tko se hoće razumijeti , će se lako dogovoriti.

Inače, mislim da većina od Vas zna da je svake godine oko 1. 10. susret bikera , dolaze svi od Njemačke do Makedonije.

Ako će ko doći u Jelsu evo kontakt:

apartmanijelsa@gmail.com

Nekdo se je izgubil ali kako? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobar dan svima,

Evo moj komentar:

Ove godine sam u Jelsi na Hvaru imala pet Slovenskih familija i svi su bili super(samo su mi jedni razbili 2 tanjura). Nema problema u sporazumijevanju. Tko se hoće razumijeti , će se lako dogovoriti.

Inače, mislim da većina od Vas zna da je svake godine oko 1. 10. susret bikera , dolaze svi od Njemačke do Makedonije.

Ako će ko doći u Jelsu evo kontakt:

apartmanijelsa@gmail.com

Nekdo se je izgubil ali kako? :alien1:

Malo EPP-ja, tako, na brzino! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ze marsikje, pa vseeno mi je Jadran najlepsi. Pac moje, subjektivno mnenje...De gustibus non est disputandum. Vsiljevanje lepega je enako nasilno kot tvoje pametovanje in kvazi razgledanost.

oh what greatness, oh what wisdom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm....... ne da bi ti ugovarjal........... ampak se motis. ali pa nisi se nikjer drugje bil. ali vrivas svoje mnenje drugim. nerazgledano pisanje.

oz. ups, imas prav, podobnega res nima veliko drzav. :whistle:

bil sem že marsikje pa mi hrvaška še vedno najbolj leži glede lepot, recimo da imajo edino grki podobno lepe plaže, otoke, zalive, itd.

me pa sploh ne ganejo (sprobano) peščene plaže tajske, južne amerike in podobno, ki so lepe na razglednicah v resnici pa en sam kurčev (vroč) pesek ki ga imaš povsod in par palm.

meni je hrvaška OK, bom pa septembra videl še korziko pa da vidim kaj imajo tam.

aja po slikah se mi dopadejo plaže škotske, norveške itd. ampak pomoje jih tam malo temperatura zraka in morja jebe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

trinajstega gremo v UMAG v istarske vile, upam da bo ok, glede na to da so vse tam okoli že pred leti kupli španci in se kar pozna, vsaj pred leti je blo tak ko sem bil tam in me je receptorka nagovorila v slovenščini, nato pa nam sama od sebe dala večji in boljši apartma, ker so pač imeli proste kapacitete. upam da je še vedno tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa dan jemljejo kao od 00 do 24, 24h pa od-do kadarkoli. :D

Ali pa od sončnega vzhoda do zahoda, ker ostalo je noč/night/notte.

trinajstega gremo v UMAG v istarske vile, upam da bo ok, glede na to da so vse tam okoli že pred leti kupli španci in se kar pozna, vsaj pred leti je blo tak ko sem bil tam in me je receptorka nagovorila v slovenščini, nato pa nam sama od sebe dala večji in boljši apartma, ker so pač imeli proste kapacitete. upam da je še vedno tak.

Umag ali Poreč, to je zdaj vprašanje... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa od sončnega vzhoda do zahoda, ker ostalo je noč/night/notte.

Umag ali Poreč, to je zdaj vprašanje... :evilgrin:

mogoče pa probavajo cenik za pametne (in tiste malo manj) :kva2:

umag, to je zdaj odgovor, pa nea me več zajebavaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Naj povem svojo zgodbo. Oce se je vracal v sredo iz Paga. Peljal se je po jadranski magistrali okoli 70km\h. Po koncu manjse ravnine na cesto skoci policaj in ga ustavi. Pomoli mu v avto radar kjer pise da je peljal 93km\h, ter mu nahitro zracuna, da ga bo ta prekrsek stal 5000 kun. Na sreco je oce prebral clanek ki je bil v casopisu, da mora goreti zelena lucka na pistoli ne pa rdeca. V tem primeru je gorela rdeca, kar pomeni, da merjenje ni bilo veljavno saj je policaj ze v naprej nastavil hitrost. Ko mu oce to pove zacne policaj spreminjat barve na obrazu in zacel prositi oceta naj ga ne prijavi. Ocetu se ni dalo jebat se z nijim, zato je uzel dokumente in se odpeljal. Toliko o hrvaski policiji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!