Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

..in vedno se najde še eden, ki na konc vse pokvar :cry:

preživela sva prekrasnih 10 dni na Mljetu

vse je bilo super: namestitev, hrana, cene, prijazni domačini, čudovita narava, odlično vreme...

ko je najin dopust minil, sva se odpravila zjurtaj na prvi trajekt, saj sva imela namen še par dni prekrižariti po Dalmaciji

postavim se pred vstopno rampo trajekta, žena pa gre kupit karte

kar se pojavi iz ozadja avtomobilistične kolone možakar, po videzu sodeč štiridesetih let, po govorici sodeč, Zagreb ali bližnja okolica

zahteva, da snamem slovensko zastavico, ker da smo na teritoriju republike Hrvatske in tu se "zna, koje je tu službena zastava"

povem mu, da potujem s to zastavico že 10 let in če bi bilo to res, bi me na to opozorili že organi na mejnih prehodih

pravi, da so hrvaški navijači, ki so potovali na nogometno prvenstvo v Avstrijo plačali v Sloveniji visoke kazni samo zaradi zastav

rečem mu, da to verjetno ni bilo samo zaradi zastav in da so tiste zastave bile verjetno precej večje od moje

malo poviša glas in reče, da on že ve, kaj jaz vem in da se "samo pravim glup" in da bi "Slovenci stalno nešto provocirali"

ker nikakor nisem želel priti na prvo stran nedeljskega "Večernjaka" sem se raje odločil za metodo popuščanja pametnejšega

in sem pospravil zastavico v "kufer" in se oddaljil od modela, ki je še vedno nekaj brundal čez Slovence....

mi je pa omenjeni "branitelj hrvatskog suverniteta" prihranil kar nekaj €

saj me je minilo veselje do potepanja po "lipoj njihovoj" in sva jo po najkrajši poti ucvrla v lepo našo

in to tako hitro, da sva si tudi pečenje privoščila šele na naši strani Kolpe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal so se tudi maturantje s štajerskega konca predčasno vrnili iz Dubrovnika ! domači mulci so kar organizirani, za razliko od njihove policije !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je hrvaška OK, bom pa septembra videl še korziko pa da vidim kaj imajo tam.

Sem že omenil, da grem čez 4(štiri) dni na Sardinijo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, kaj zaj? Naju boš spremljal do Livorna al ne? B)

saj me ma veš, samo težko bi se blo pred trajektom obrnit.... jebi ga, grem v umag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematiki...

:krneki:

Pokušat ću vam objasniti, pošto vidim da imate dosta problema s matematikom: za parkiranje u trajanju nekoliko (više) dana dobiva se dodatni popust, i plaća se 35 kn po danu. Dakle, plaća se manje nego za parking u trajanju od 24 sata.

Točno to i piše na tabli, nisam vjerovao da je nekim ljudima to tako visoka i teška matematika. :whistle:

Popravljeno . Popravil palomas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to i piše na tabli, nisam vjerovao da je nekim ljudima to tako visoka i teška matematika. :whistle:

iznenadit češ se, šta je ljudima sve teško.....lakše je kucati kompjuterom naravno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokušat ću vam objasniti, pošto vidim da imate dosta problema s matematikom: za parkiranje u trajanju nekoliko (više) dana dobiva se dodatni popust, i plaća se 35 kn po danu. Dakle, plaća se manje nego za parking u trajanju od 24 sata.

Točno to i piše na tabli, nisam vjerovao da je nekim ljudima to tako visoka i teška matematika. :whistle:

Ok roko na srce....točno tako glih ne piše ;) 24h je en dan, in piše 1dan. Ne pa... "v primeru več dni je cena na dan/hrk." Pa še odprto je samo 18ur, kar je pa manj kot en dan. Torej je malo nerodno napisano vse skupaj.

Saj je vseeno. Filozofiram preveč.....že gibam.

:beer2:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematiki...

:krneki:

Krk / Baška ?

Ravnokar hotu isto napisat. Bravo :worship:

Kaj, a da Frips preveč filozofira? Nič novega ... :P :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako mimogrede - za vzpodbujanje slovenske zavisti - Hrvaška bo svojim državljanom dala ( beri : podarila) bon za nakup aparature za digitalno TV.

Še rajši bom hodil na Korčulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako mimogrede - za vzpodbujanje slovenske zavisti - Hrvaška bo svojim državljanom dala ( beri : podarila) bon za nakup aparature za digitalno TV.

Še rajši bom hodil na Korčulo.

Ni panike. Dovolj velik razlog, da tam tudi ostaneš..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa previdno na avtocestah, so kar đeki (no ja tudi pri nas se najdejo taki imboti ) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nekoliko prekinem tole brezvezno nabijanje in temo obrnem na nestrpnost Hrvatov:

Pred dvema dnevoma so na Hrvaškem napadli in pretepli skupino učencev iz ptujske gimnazije, ki je bila tam na maturantskem izletu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nekoliko prekinem tole brezvezno nabijanje in temo obrnem na nestrpnost Hrvatov:

Pred dvema dnevoma so na Hrvaškem napadli in pretepli skupino učencev iz ptujske gimnazije, ki je bila tam na maturantskem izletu......

ptujčani so bili vedno tepeni (in ptujčanke pof**ane), hrvaška ne sme bit izjema! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ptujčani so bili vedno tepeni (in ptujčanke pof**ane), hrvaška ne sme bit izjema! :whistle:

:lol1: :lol1: :lol: :D :lol: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ptujčani so bili vedno tepeni (in ptujčanke pof**ane), hrvaška ne sme bit izjema! :whistle:

:lol1:

Pa še kako drži... :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ptujčani so bili vedno tepeni (in ptujčanke pof**ane), hrvaška ne sme bit izjema! :whistle:

:lol1:

Pa še kako drži... :whistle:

To drži tudi mi smo jih redno hoblali.

Kakšne Mariborčane pa smo po pretepu celo vrgli na njivo in jih podorali, da je koruza bolj rastla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne Mariborčane pa smo po pretepu celo vrgli na njivo in jih podorali, da je koruza bolj rastla......

Če ste iz zasede napadli in razfukali skupino medvedkov, na njihovem vsakdanjem jutranjem sprehodu, to ne šteje najbolj! Če se imenujejo medvedki, še ne pomeni, da so močni kot medvedi... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomnim se samo rdečega štajerja z dvema cilindroma in 28 KM, ter pluga SIP 27", s katerim smo tebe in tvoje kompanjone na njivi spravili spat.

Tega, kdo se je izkopal iz njive in kako, pa se ne spmnim, ker smo šli takoj pit......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prezivel (med ostalim) ca. 11 ur na AC varazdin-lipovac-varazdin .........toliko nervoznih "pick" (big car-little pecker) za volanom vecina hrvaskih avtekov kot tukaj ni ne v srbiji, makedoniji in grciji skupaj. sem se pocutil skoraj kot na AC mb-kp.

vsa pohvala hrvaski policiji, katera te "srecneze" (tudi tuje) uspesno filtrira iz prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Naj povem svojo zgodbo. Oce se je vracal v sredo iz Paga. Peljal se je po jadranski magistrali okoli 70km\h. Po koncu manjse ravnine na cesto skoci policaj in ga ustavi. Pomoli mu v avto radar kjer pise da je peljal 93km\h, ter mu nahitro zracuna, da ga bo ta prekrsek stal 5000 kun. Na sreco je oce prebral clanek ki je bil v casopisu, da mora goreti zelena lucka na pistoli ne pa rdeca. V tem primeru je gorela rdeca, kar pomeni, da merjenje ni bilo veljavno saj je policaj ze v naprej nastavil hitrost. Ko mu oce to pove zacne policaj spreminjat barve na obrazu in zacel prositi oceta naj ga ne prijavi. Ocetu se ni dalo jebat se z nijim, zato je uzel dokumente in se odpeljal. Toliko o hrvaski policiji.

LP

napiši še kej o naših :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!