Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

..in vedno se najde še eden, ki na konc vse pokvar :cry:

preživela sva prekrasnih 10 dni na Mljetu

vse je bilo super: namestitev, hrana, cene, prijazni domačini, čudovita narava, odlično vreme...

ko je najin dopust minil, sva se odpravila zjurtaj na prvi trajekt, saj sva imela namen še par dni prekrižariti po Dalmaciji

postavim se pred vstopno rampo trajekta, žena pa gre kupit karte

kar se pojavi iz ozadja avtomobilistične kolone možakar, po videzu sodeč štiridesetih let, po govorici sodeč, Zagreb ali bližnja okolica

zahteva, da snamem slovensko zastavico, ker da smo na teritoriju republike Hrvatske in tu se "zna, koje je tu službena zastava"

povem mu, da potujem s to zastavico že 10 let in če bi bilo to res, bi me na to opozorili že organi na mejnih prehodih

pravi, da so hrvaški navijači, ki so potovali na nogometno prvenstvo v Avstrijo plačali v Sloveniji visoke kazni samo zaradi zastav

rečem mu, da to verjetno ni bilo samo zaradi zastav in da so tiste zastave bile verjetno precej večje od moje

malo poviša glas in reče, da on že ve, kaj jaz vem in da se "samo pravim glup" in da bi "Slovenci stalno nešto provocirali"

En hrvatkar te sprovocira in ti pokvari počitnice :lol1: :slap: pameten bi biu pa bi še hrvaško zastavico s sabo nosu tko kot na ladjah :lol1:

ker nikakor nisem želel priti na prvo stran nedeljskega "Večernjaka" sem se raje odločil za metodo popuščanja pametnejšega

in sem pospravil zastavico v "kufer" in se oddaljil od modela, ki je še vedno nekaj brundal čez Slovence....

mi je pa omenjeni "branitelj hrvatskog suverniteta" prihranil kar nekaj €

saj me je minilo veselje do potepanja po "lipoj njihovoj" in sva jo po najkrajši poti ucvrla v lepo našo

in to tako hitro, da sva si tudi pečenje privoščila šele na naši strani Kolpe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in vedno se najde še eden, ki na konc vse pokvar :cry:

preživela sva prekrasnih 10 dni na Mljetu

vse je bilo super: namestitev, hrana, cene, prijazni domačini, čudovita narava, odlično vreme...

ko je najin dopust minil, sva se odpravila zjurtaj na prvi trajekt, saj sva imela namen še par dni prekrižariti po Dalmaciji

postavim se pred vstopno rampo trajekta, žena pa gre kupit karte

kar se pojavi iz ozadja avtomobilistične kolone možakar, po videzu sodeč štiridesetih let, po govorici sodeč, Zagreb ali bližnja okolica

zahteva, da snamem slovensko zastavico, ker da smo na teritoriju republike Hrvatske in tu se "zna, koje je tu službena zastava"

povem mu, da potujem s to zastavico že 10 let in če bi bilo to res, bi me na to opozorili že organi na mejnih prehodih

pravi, da so hrvaški navijači, ki so potovali na nogometno prvenstvo v Avstrijo plačali v Sloveniji visoke kazni samo zaradi zastav

rečem mu, da to verjetno ni bilo samo zaradi zastav in da so tiste zastave bile verjetno precej večje od moje

malo poviša glas in reče, da on že ve, kaj jaz vem in da se "samo pravim glup" in da bi "Slovenci stalno nešto provocirali"

ker nikakor nisem želel priti na prvo stran nedeljskega "Večernjaka" sem se raje odločil za metodo popuščanja pametnejšega

in sem pospravil zastavico v "kufer" in se oddaljil od modela, ki je še vedno nekaj brundal čez Slovence....

mi je pa omenjeni "branitelj hrvatskog suverniteta" prihranil kar nekaj €

saj me je minilo veselje do potepanja po "lipoj njihovoj" in sva jo po najkrajši poti ucvrla v lepo našo

in to tako hitro, da sva si tudi pečenje privoščila šele na naši strani Kolpe

En hrvatkar te sprovocira in ti pokvari počitnice :lol1: :slap: pameten bi biu pa bi še hrvaško zastavico s sabo nosu tko kot na ladjah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz do sedaj z našimi nisem mel problemov

Mislim, da če korektnost seješ, da jo tudi žanješ

Pravila in garancije sicer ni sam se mi zdi to prava smer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz do sedaj z našimi nisem mel problemov

Mislim, da če korektnost seješ, da jo tudi žanješ

Pravila in garancije sicer ni sam se mi zdi to prava smer

veš kako je 100 ljudi 100 čudi. Sej tut u sloveniji najdeš prfuknjence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat mi je en policist rekel, da se tudi med njimi najdejo črne ovce...včasih se mi zdi, da jih je cela čreda.. :whistle:

mal heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat mi je en policist rekel, da se tudi med njimi najdejo črne ovce...včasih se mi zdi, da jih je cela čreda.. :whistle:

mal heca

A črnih?

a pa ti veš, kolk čred je v bistvu na svetu? :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hrvaško letos obiskalo skoraj milijon slovenskih turistov

04.10.08 09:34

Slovenci so letos dokončno potisnili Italijo z drugega mesta najpomembnejših turističnih trgov za Hrvaško.

Do septembra je Hrvaško obiskalo več kot 930.000 slovenskih državljanov, do konca leta pa jih bo več kot "magični milijon".

Tudi zvišanje števila slovenskih turistov je potrdilo o novi uspešni turistični sezoni na Hrvaškem, so še sporočili iz Hrvaške turistične skupnosti (HTZ). Poleg Slovenije so ugodno presenetili predvsem turisti s Poljske, Nizozemske, Španije, Rusije in Japonske.

Sicer pa je za HTZ zaskrbljujoče manj Italijanov, Čehov in Madžarov, medtem ko število turistov iz Nemčije, ki je najbolj donosni hrvaški turistični trg, stagnira. Razloge za zmanjšano število turistov iz ZDA in Velike Britanije, v HTZ vidijo v težavah, ki so jih imele letalske družbe.

Hrvaška je imela v letu 2007 od turizma nekaj več kot sedem milijard evrov dobička. (večer, MO4, foto: večer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...i kol'ko naših turistov mora še na hrvaško prit,

da mogli bi u gostioni po naše naročit za jest in za pit...

the answer, my friend, is blowin' in the wind,

the answer is blowin' in the wind....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...i kol'ko naših turistov mora še na hrvaško prit,

da mogli bi u gostioni po naše naročit za jest in za pit...

the answer, my friend, is blowin' in the wind,

the answer is blowin' in the wind....

Sej lahko :> sej razumejo če hočejo. Tle v istri se še da sam dol v dalmaciji so pa že mal arogantni. Spet je odvisno na kake ljudi naletiš. Eni te vidijo na motorju pa te že postrani gledajo spet drugim jr v veselje da so motoristi k njim v konobo prišli jest :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večinoma povsod se ljudje obnejo za motoristom,

je pa res da kjer vidijo motor bolj poredko ali 1 gledajo iz navdusenja in zanimanja ali 2 češ,ne vozi tukaj in mi ne moti gospodovega miru :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še morske pse imajo po tanovem-in to take, ki grizejo Slovence... :evilgrin:

To so dresirani beli morski psi. dresira ih hrvaška vojska tko da počasi bodo vdirali v slovenske vode in napadali le na slovenski obali tko da se bomo hodili kopat sam še na hrvaško. To kar se je zdej zgodilo je biu sam test da vidijo če bodo grizli izključno samo slovence :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so dresirani beli morski psi. dresira ih hrvaška vojska tko da počasi bodo vdirali v slovenske vode in napadali le na slovenski obali tko da se bomo hodili kopat sam še na hrvaško. To kar se je zdej zgodilo je biu sam test da vidijo če bodo grizli izključno samo slovence :>

misliš to resno...odkod ti informacija? ker neki zlo podobnega sem slišal o cipljih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz edino poznam dogodek desanta morskih kumar v enem pličaku na bližnje čehinje ?!

a se kasneje ni nobena preveč pritoževala ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz edino poznam dogodek desanta morskih kumar v enem pličaku na bližnje čehinje ?!

a se kasneje ni nobena preveč pritoževala ! :rolleyes:

Čehi so se ko so jim kumare v rit zlezle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čehi so se ,ko so jim kumare v rit zlezle :D

Sam toliko.........da te slovnično popravim!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!