Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

hrvaška??..kje je že to :hmm: :hmm: :hmm:

dr.looney :alien1:

razgledanost ne škodi ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razgledanost ne škodi ! :fredy:

smisel za humor, tut ne :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Či bi bil za kanček bil razgledan bi že vedel da ni neumnih vprašanj ampak samo neumni odgovori.

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Fish and chips pripravljeni....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšn tedn so enega baje živega auslezali, posolili, pa med koze fuknili.

Kaj lažeš, če so ga pa začeli vrtet na štilu.... :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavim resno vprašanje ker nimam izkušen in ne poznam njihovega odnosa, dobim pa same blesave odgovore razen izjem.

Če bo še več takih ki sam poste nabijate pa bedarije čvekate se lahk ta forum počsai preimenuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavim resno vprašanje ker nimam izkušen in ne poznam njihovega odnosa, dobim pa same blesave odgovore razen izjem.

Če bo še več takih ki sam poste nabijate pa bedarije čvekate se lahk ta forum počsai preimenuje

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: si mogoče pričakoval resne odgovore.....na motosvetu.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ob svetem nikoli, ko bodo prašiči leteli in se bo vrnil elvis

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo še več takih ki sam poste nabijate pa bedarije čvekate se lahk ta forum počsai preimenuje

Tvoje trenutno povprečje je 8,2 objav na dan. In vse so pametne. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje trenutno povprečje je 8,2 objav na dan. In vse so pametne. :worship:

Cel dan sem gor, pa mam tako nizko povprečje????

Sem razočaran.

Itaq pa da niso vse pamete halo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla pravi, da je življenje zajebano....Štrik je lahko permanentna izbira. :naughty: In kako misliš, da bi se lahko obnašali hrvaški policaji (tokrat smrtno resno)??

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla pravi, da je življenje zajebano....Štrik je lahko permanentna izbira. :naughty: In kako misliš, da bi se lahko obnašali hrvaški policaji (tokrat smrtno resno)??

TAk ko slovenski železničarji do afganistanskih invalidov? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: si mogoče pričakoval resne odgovore.....na motosvetu.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ob svetem nikoli, ko bodo prašiči leteli in se bo vrnil elvis

dr.looney :alien1:

kdaj pride elvis???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in bomo letos kaj nogice namakali v hrvaškem morju .....pravijo, da bol malo (na turističnih agencijah)....Kaj pa vi?? :naughty:

Neomo ... ni gnara.

Bomo raje mopede podili po evropskih ovinkih.

Če se seveda neom tik pred dopustom še prej sesula, tak ko sn se lani ... :whistle: :P !

Či bi bil za kanček bil razgledan bi že vedel da ni neumnih vprašanj ampak samo neumni odgovori.

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: ...

Nikar se te tak ne tolči po sprednjem delu podaljška lobanje ... boš še lezije dobo!

:unsure:

Postavim resno vprašanje ker nimam izkušen in ne poznam njihovega odnosa, dobim pa same blesave odgovore razen izjem.

Če bo še več takih ki sam poste nabijate pa bedarije čvekate se lahk ta forum počsai preimenuje

Veš kaj, Barracuda, če boš postavljal resna vprašanja, potem bodi VEDNO pripravljen na neresne odgovore.

Vsaj razočaran ne moreš biti nikoli.

:P

Predvsem pa jemlji ta forum kot zabavo, sicer se boš preveč jezil.

Meni se je dogajalo čisto enako, ko še nisem poznala sistema, kako deluje. Eni znajo bit zelo pikri.

Vprašaj ateja Grunfa ... :naughty: :winkiss: !

Zdaj pa se kraljevsko zabavam! :yea1:

kdaj pride elvis???

:eek: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot zadnjih 20 let bom tudi letos, vsaj kar se morja tiče, dopustoval predvsem na hrvaškem. v bližini pule, kjer imamo vikend, čolniček, barčico, roštilj,... skratka sve, kar človek potrebuje za oddih od tega ponorelega sveta.

tam imamo cel kup sosedov in sovaščanov s katerimi se prav dobro oziroma odlično razumemo in s katerimi se morebitnim političnim zdraham le nasmihamo, saj vemo, da politiki iščejo svojih pet minut slave in glasove volivcev. zato delujejo populistično...

dejstvo pa je, da se povsod najdejo neuravnovešenci. tako kot ti recimo v kranju počohajo avto z mb tablico ti lahko recimo na hrvaškem počohajo avto s slo tablico. in obratno...

posploševanje kar tako na počez ni pravilen pristop.

moram reči da tudi uživam v gavrilović paštetkah in pikantnih klobasicah, tako da ne gledam preveč na to, da bi kupoval le slovensko... tudi tisti, ki so zagovorniki tega se v bistvu ne vozijo v renaultovih klijih ali tvingotih. so le hujskači.

tudi incidentnih situacij nisem deležen. je pa res, da jih niti ne iščem. bi pa sigurno znal najti kaj burnega, sploh če bi se recimo zvečer, po popitih x pivih, po puli vozil s slovensko zastavo visečo iz avta, hkrati pa se drl da je to vse slovenija...

in potem bi lahko nabunkan, v modricah in brez zob po tv-ju razlagal, kakšni huligani da so hrvati, da so me nedolžno ovčko napadli, ko sem nič hudega sluteč srebral svoj ananasov sok v lokalu poleg vrtca...

ajde, mogoče sem malo nacionalpatriota, kupujem v mercatorjevem marketu v puli. ampak ne toliko zaradi mercatorja samega, bolj zaradi nivoja trgovine, kar osebno merim z okoljem okoli oddelka mesarija-kruh in s čistočo wcjev :)

grem tja, kjer se imam lepo...

zatorej, hrvaška, pridem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tako pisanje bi si res lahko zaslužil kakšno gratis pivo, a?

pa magari karlovačko...

sicer pa nisem reklamiral, samo povedal sem svoje mnenje in podal nekaj dejstev, ki imajo temelje v mojih osebnih izkušnjah... to bi moralo nekaj šteti, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem revež brez vikenda na Hr obali(jebi ga tud taki smo),bom kravatistan vidu sam na Grobniku,če bo buh dal,pa pol čimprej domov spizdo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj gre kjer mu je lepo. Tako, da Mallorca here i come.

Popravljeno . Popravil Diablo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ja, mogoče pa tudi ne......odvisno od last minute paketov (Sharm El Sheik, Hurghada, kakšen grški otok, mogoče Turčija) ).....vsako leto sem v tem času točno vedel kje bom (ponavadi bodisi Šolta ali Murter), letos pač ne ........in sem popolnoma miren.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj gre kjer mu je lepo. Tako, da Mallorca here i come.

jest jo bom pa v srbijo, romunijo, bolgarijo, turčijo, mgrčijo, makedonijo, albanojo, črno goro, bosno, mal hrvaške....pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jo bom pa v srbijo, romunijo, bolgarijo, turčijo, mgrčijo, makedonijo, albanojo, črno goro, bosno, mal hrvaške....pa bo

Jaz bi tudi, pa ne vem kje je mgrčija in albanoja. :? :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 20 let preživim počitnice na Hrvaškem pa nisem imel nikol problemov...razen s cariniki ko so mi avto okol obrnel, ker naj bi imel 20 kil heroina v avtu??? aja!!! no še dobr da jih niso najdl :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bil od leta 1995 in ne bom niti letos, ko jih jebe od mene ne dobijo niti centa :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!