Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Potem se pa lahko dobimo in naredimo en ornk piknik, jaz na šverc zmečem ven par rib in školk, da ne bomo lačni ko bomo :beer1:

pa glej da boš mal prej povedu, da bom taprau cajt štartala :kva2: da noujo use ribe prej zginle z žara :blush:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj bi hrvati mogli bit jezni na naš narod...naj bojo jezni na naše politike...saj oni kozlarije počnejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj bi hrvati mogli bit jezni na naš narod...naj bojo jezni na naše politike...saj oni kozlarije počnejo!

Razlozi to butasti rulji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja nadvse prijetna izkušnja pri Hrvatih leta 2008 maja je pa res navdušujoča:

sprehod med prvomajskimi počitnicami po Umagu z vozičkom in leto dni starim otrokom, nič hudega sluteč. Ženi nekoliko glasneje rečem: daj, slikaj sončni zahod. Torej se je slišalo da sem Janez Novak. Sledilo je kar nekaj konkretnih kamnov, ki so prileteli vame izza bližnje, cca 2 m visoke škarpe, ko sem se pa pognal preko, so bili na oni strani štirje cca 20 letniki vsak s svojim precej velikim nožem. Ajde Ajnezu, da te malo sečemo....

Res lep prizor. Še dobro da je bila obalna promenada relativno polna in da niso šli za mano, priznam da sem se vsral.

Stavim, da se boste našli zagovorniki tega, da se meče kamenje v mlado družino, in se fotru grozi z noži, pa tko naprej...

kar se mene tiče, če jutri pade atomska z lokalnim delovanjem samo na hrvaško, se ne sekiram. Res ne.

Priznam pa, da je istra pač extrem. V Dalmaciji se kaj takega verjetno nebi zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprehod med prvomajskimi počitnicami po Umagu...

Priznam pa, da je istra pač extrem. V Dalmaciji se kaj takega verjetno nebi zgodilo.

Ne Istra, Umag je bil vedno pojem zase, vsaj kar se medsosedskih odnosov tiče. Priznam, s kolegi smo jih imeli večkrat, če ne kar redno tam, ampak zakaj bi pa hodil tja? Greš pač, tako kot sam ugotavljaš, južneje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na prijaznost, ki jo je nazadnje opisal Miki Mauss, se res ne spodobi, da bi tam počeli karkoli. Saj so gotovo v redu ljudje med njimi, ampak v globalu izpademo kreteni, ker je tam določen delež prebivalstva zelo negativno nastrojen proti nam, Slovenci pa tja rinemo na morje. :headbang:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja nadvse prijetna izkušnja pri Hrvatih leta 2008 maja je pa res navdušujoča:

sprehod med prvomajskimi počitnicami po Umagu z vozičkom in leto dni starim otrokom, nič hudega sluteč. Ženi nekoliko glasneje rečem: daj, slikaj sončni zahod. Torej se je slišalo da sem Janez Novak. Sledilo je kar nekaj konkretnih kamnov, ki so prileteli vame izza bližnje, cca 2 m visoke škarpe, ko sem se pa pognal preko, so bili na oni strani štirje cca 20 letniki vsak s svojim precej velikim nožem. Ajde Ajnezu, da te malo sečemo....

Res lep prizor. Še dobro da je bila obalna promenada relativno polna in da niso šli za mano, priznam da sem se vsral.

Stavim, da se boste našli zagovorniki tega, da se meče kamenje v mlado družino, in se fotru grozi z noži, pa tko naprej...

kar se mene tiče, če jutri pade atomska z lokalnim delovanjem samo na hrvaško, se ne sekiram. Res ne.

Priznam pa, da je istra pač extrem. V Dalmaciji se kaj takega verjetno nebi zgodilo.

Uffffff

To pa verjamem da je bila res neprijetna izkušnja, upam da se to ne zgodi nobenemu več, a pomoje bo ostalo sam pri želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil zadnji viken na Krku, np brez probema. Povedal od kot sem celo v gostilni (ki jo imjo šiptari) in bili so zelo prijazni...

Apartmaje jemljejo tak večinoma Slo...

Po poročilih zvečer slišal na HRT: ''Slovenco okupirali Krk''

V glavnem jaz zaenkrat še nisem imel neprijetne izkušnje, pa upam tudi da je nebom, saj bi bilo škoda da nebi več hotel zati na prečudovit hrvaški Jadran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil zadnji viken na Krku, np brez probema. Povedal od kot sem celo v gostilni (ki jo imjo šiptari) in bili so zelo prijazni...

Apartmaje jemljejo tak večinoma Slo...

Po poročilih zvečer slišal na HRT: ''Slovenco okupirali Krk''

V glavnem jaz zaenkrat še nisem imel neprijetne izkušnje, pa upam tudi da je nebom, saj bi bilo škoda da nebi več hotel zati na prečudovit hrvaški Jadran...

sva že 2 : )) vsako leto grem na "čisti jadran" kr to kaj drugje serjejo zgleda vse k nam prplava... poleg tega pa še ves drek z hotelov direkt na ono kao plažo spušajo pol pa mi je nekak eek vse skup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Letos že 3 leto na Cres. Itak so tam same hiške pod Slovensko upravo(beri podjetja). Mah, malo beden mi deluje Cres. Če kdo ve, kje je kakšna fajn gostilna-disko za nas mladino, naj kar pove. Se pa spominjam, ko smo hodili v Dajlo, to je tam blizu Marede. MOOOO TAM JE BILO LEGENDARNO :worship::worship::worship: . Zgleda pa, da Primorje nima interesa tam in sedaj že par let lepo razpada vse skupaj :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hrvaška vabi

PAD TURIZMA 2009: MINUS 20-30%

'HRVATSKA ‘IZVORIŠTE' ZA TRGOVINU LJUDIMA'

HOTELIJERI SNIŽAVAJU CIJENE, GOSTI SE ŽALE NA NELJUBAZNOST

SALMONELA PRIJETI IZ OMILJENE LJETNE HRANE

TURISTE U DUBROVNIKU DOČEKALE ZATVORENE TRGOVINE

DUBROVAČKI HOTELIJERI KRIJU DA SPUŠTAJU CIJENE

'ULAŽU' U SEZONU ŠTEDEĆI NA SIGURNOSTI KUPAČA

SVAKE GODINE 600 NOVOOBOLJELIH OD RAKA KOŽE

OŠTEĆENJE OZONA ZA 1 POSTO UZROKUJE 1000 NOVOOBOLJELIH

SLOVENIJA 9-A, HRVATSKA 49-A U SVJETU U POGLEDU NA MIR I SIGURNOST TE DEMOKRACIJU

TURISTI ZBOG STRAHA NE ŽELE SLETJETI U ZEMUNIK

NA JADRANU SVEGA 120 SPASILACA

SLOVENIJA 15. NA POPISU NAJČIŠĆIH ZEMALJA

U PREDSEZONI SVAKI PETI SLOVENAC 'PRESKOČIO' JADRAN

HRVATSKA SE NADA DA ĆE SRBI SPASITI SEZONU I GOSPODARSTVO

CJENE HRANE DIVLJAJU

KOMARCI IZ BIH PRIJETE ZARAZNOM BOLEST

DJEVOJČICA ISPALA IZ AUTOBUSA, VOZAČ OTIŠAO DALJE

PIJAN U STABLO KAMIONOM PUNIM EKSPLOZIVA

FRANCUZ SE UTOPIO U NACIONALNOM PARKU KRKA

AUTOM 'POMEO' GOSTE NA TERASI KAFIĆA

SPLIT: MUŠKARAC UBIO SUPRUGU, KĆER, SINA PA PRESUDIO SEBI

GLISEROM USMRTIO RONIOCA

UTOPILI SE 6-GODIŠNJA DJEVOJČICA I 14-GODIŠNJI DJEČAK

AUTOMATSKOM PUŠKOM OD MALOLJETNIKA POKUŠALI IZNUDITI NOVAC

OSUĐENI UBOJICA DVIJE GODINE SILOVAO MAJKU

TOBOGAN PAO NA DJEVOJČICU I TEŠKO JE OZLIJEDIO

U SISKU ZBOG VRUĆINE PREMINULE 4 OSOBE

NEPUŠAČE ZBOG PUŠAČA TJERAJU S TERASA

POTRES SJEVEROISTOČNO OD GOSPIĆA

50-AK OBOLJELIH OD SALMONELE U SPLITU I OKOLICI

POTRES U OKOLICI CRIKVENICE

MOŽE NAS TRESTI I DO 9 STUPNJEVA PO MERKALIJU

GRAĐEVINSKI OTPAD ZAGADIO PLAŽU

NIKAD NIJE BILO OPASNIJE ODRASTATI U HRVATSKOJ

KOD ČAZME ZAKOPAN TOKSIČNI OTPAD

SRBE NA JADRAN POZIVAMO NA EKAVICI

OČEKUJE NAS NAJEZDA KOMARACA

DOBERMAN ISKOČIO KROZ PROZOR I UGRIZAO DIJETE

POŽAR NA PELJEŠCU

POTRES NA PODRUČJU NOVOG VINODOLSKOG

ŽIVE UZ NESNOSAN SMR@D SMEĆA

MALI LOŠINJ: POŽAR U LJETNOM KINU

BBC: RH JE ZEMLJA PR*KLETA KRIMINALOM

BAJS KONAČNO PRIZNAO: TURIZAM U DEPRESIJI, OČEKUJE SE PAD

SPLIT: TURISTA 16 POSTO MANJE

'NITI TURISTIČKA SEZONA NAS NE MOŽE SPASITI'

U OPATIJSKIM HOTELIMA 15 POSTO MANJE GOSTIJU

ZADAR: PRONAĐENA BOMBA TEŠKA 100 KG

U KUĆI ZADRANINA PRONAĐENA VEĆA KOLIČINA EKSPL*ZIVNIH TVARI

KOD OTOKA SUŠCA PRONAĐEN LEŠ MUŠKE OSOBE

U ŠUMI ODBAČENE NAGAZNE MINE I BOMBE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil letos že trikrat u lijepoj njihovoj (Krk, Rab, Pag)in moram reči,da so

ljudje, še prijaznejši kot prejšnja leta. je pa res, da se povsod najdejo

težaki, ki ti lahko zamorijo. Zato ni treba ravno na hrvaško.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jez sm zapravil en teden na mljetu, in predno sem šel, sem si obljubil, če se bom več kot enkrat počutil bedak, zakajh sem tam, drugo leto zagotovo naložim motor na trajekt in u grčijo. no, presenečen sem bil že, da so na vseh črpalkah brez obotavljanja vzeli €€. . . folk čudno prjazen. . .

nevem. razloga da se ukrcam na trajekt za grčijo mi niso dali. in blo je krasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Cresu 14dni, na Pagu 7 pa kakšen podlajšan vikend na Krku.

Brez težav, se mi pa zdi da zaradi vse propagande ki jo zganja predvsem 24kur.com dol kar čakamo da se nekaj pripeti in si pol mislimo sej k sm Slovenc...

Večinoma pa drži da jih zastojn še noben ni pobral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...od kdaj pa so Američani verodostojni?

...nisem se počutil ravno sproščeno v campu, ko se začnejo dret ponoči: Pobit čemo sve Slovence in Bosance!!!

...zanimive so tudi njihove dobrodošlice. Ponudijo zastonj klobaso, čebulo, paradižnik, kruh in potem jih cel večer poslušaš o hrvatski kobasisici:):):)

Divna Hrvatska kobasica:):):)

Pa bo spet nekdo napisal to so pač posamezniki. Nekam precej jih je zadnje čase. Ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem se počutil ravno sproščeno v campu, ko se začnejo dret ponoči: Pobit čemo sve Slovence in Bosance!!!

Dobro, jaz zastopim, da čejo Slovence pobit, ker itak niso za nikamor sploh. Ampak kaj so jim pa Bosanci nardili? :?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, jaz zastopim, da čejo Slovence pobit, ker itak niso za nikamor sploh. Ampak kaj so jim pa Bosanci nardili? :?

jezni so na bosance odkar so za tebe mislili da si Bosanec ker si tak po pečenju in čebuli smrdel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem se počutil ravno sproščeno v campu, ko se začnejo dret ponoči: Pobit čemo sve Slovence in Bosance!!!

...zanimive so tudi njihove dobrodošlice. Ponudijo zastonj klobaso, čebulo, paradižnik, kruh in potem jih cel večer poslušaš o hrvatski kobasisici:) :):)

Divna Hrvatska kobasica:) :):)

Pa bo spet nekdo napisal to so pač posamezniki. Nekam precej jih je zadnje čase. Ne?

V bistvu imaš drugo leto vse opcije odprte...pa kud koji, mili moji.... :whistle::rolleyes:

jezni so na bosance odkar so za tebe mislili da si Bosanec ker si tak po pečenju in čebuli smrdel :whistle:

Znani "Busanc" toti naš vapo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezni so na bosance odkar so za tebe mislili da si Bosanec ker si tak po pečenju in čebuli smrdel :whistle:

Temu se reče "zavaravanje neprijatelja"! :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.... meni tudi ni bilo najbolj prijetno, ko sem se sredi noči zbudila v kampu polnem hrvatov, ko je en na veliko razlagal o strancih... ene 2 metra od šotora stran.... :unsure:

ko pa sem zjutraj našla prazno gumo, sem pa prvo pomislila, da je kriv saj veste kdo....

začnem pizdit na gumo in naenkrat se zgrne senca name... :cry: milijon hrvatov želi pomagat in oh in sploh vsi debatirajo do katerega vulkanizerja me bodo spravili in kako in in in.... ponujajo vse, kar se dobi v trgovini in na placu za krpanje in pumpanje gume.... skratka nooooroo!!! :kva1:

na koncu ugotovim, da je bil res kriv hrvat.... tako sem poimenovala kos stekla, na katerega sem naletela s skoraj ponucano gumo... :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!