Skoči na vsebino

9/11


Treker

Priporočene objave

Painful Deceptions - Analysis of 911...

(najdete ga na www.suprnova.org)

Tale filmcek potegnite dol z Torrentom in zagotavljam vam, da bo celjust nekje na tleh...

Vse je lepo razlozeno, kdo, kaj in zakaj, ampak vseeno neverjetno..

fuck this world! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

michela moora je treba jemat z rezervo

Zakaj ze?

Kar bi se zlagal bi mu takoj vse dokazali da ni res in bi ga zaprli da bi bil crn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz cakam na Fahrenheit 9/11 ...

Michael Moore je car.

vse to je res...

a verjames, da so ameri sami sesuli WTC? pa Pentagon? Za slednjega sem bil ze prej preprican, za WCT pa po ogledu filma...

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi sami pobili 3000+ americanov? :blink: nekako tako, kot ce bi v LJ sesul petrolovo palaco in majstrov tempelj ali podobno (kaj pa vem). za izgovor o vojni proti iraku oz. al kaidi bi nasli kaj drugega, "manjsega", ne pa tak masaker. cetudi niso ravno najbolj altruisticni taki psihopati spet niso. upam vsaj. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potegni si dol un video (ce mas kak FTP ti ga lahko tudi UL, sam ne pred torkom) in poglej...

:o :blink: :cry:

Po ogledu lahko recem samo tole, americanom ne verjamem nicesar vec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... americanom ne verjamem nicesar vec!

za to ne rabim filma.

tudi rusom, arabcem, slovencem, francozom, avstrijcem itd. itn. ne verjamem nic.

iz tega se postavlja naslednje vprasanje: mislis narod ali politike? :devil: (mismoliberalniampakvsevenkospress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis narod ali politike? :devil: )

vprašanje je Busha ali narod......ker to kar je sedaj očitno je to da gre pri ameriki za anti-bušizem in ne anti-amerikanizem....folk Busha ne prebavlja in zato kao cel narod krivijo.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

politike seveda ... pravijo, da krkrsn je narod taksne politike ima! oz. taksne si izvoli in potem tudi zasluzi?!

Bush in ostali "kabinet" je pa itak posebnost zase (v negativnem smilslu seveda)

politikom pa nikjer ni za verjet!

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi sami pobili 3000+ americanov?

Zakaj pa ne, če bo to opravičilo za ustanovitev policijske države, dolgotrajno gospodarsko rast, prevlado nad ostalim svetom in, predvsem, poligon za izživljanje mladostnih travm kavbojskega Grma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz cakam na Fahrenheit 9/11 ...

Michael Moore je car.

Če še nisi prebral,ti priporočam njegovo knjigo Neumni beli možje-so not take pizdarije,da se človeku želodec obrača... :SS

PS: Bowling for Colmbune je pa tud najhuj dokumentarc sploh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne, če bo to opravičilo za ustanovitev policijske države, dolgotrajno gospodarsko rast, prevlado nad ostalim svetom in, predvsem, poligon za izživljanje mladostnih travm kavbojskega Grma.

bi bila "malce" prehuda.... 3k+ ljudi pospraviti... ceprav.... WTF do I know.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak verjame tisto kar mu ustreza.

Sicer se da pa enemu ,,laiku,, vsako zadevo predstavit tako, da ti bo verjel in stavt grem, da če bi bil film o nepravilnosti ,,pitagorovega izreka,, bi več kot 50% ljudi v dvorani verjelo, da je je bil Pitagora prevarant in je to napisal..... zgolj zaradi manjšega davka na velikost svojega oljčnega nasada.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moore je dober v tem kar dela, ampak ne ga jemat 100% resno. če ste prebrali stupid white man ima noter dosti dobrih stvari, ampak tudi dosti bedarij, posploševanj in pametničenja kjer se dela nekega teškega asa, ki vse obvlada in vse ve, pa za vse ima rešitev. sploh poglavje o bivši-jugi je za vsakega od nas, ki malo pozna resnične zadeve, naravnost smešno in se vidi, da niti slučajno ne kapira dogajanja na balkanu, ampak pameten pa je vseeno :BUA: .

in če nima pojma o balkanu pa ga to ne moti, se verjetno tudi kaj drugega ni potrudil temeljito raziskat, glavno da je senzacionalno.

tudi on je še vedno predvsem američan, z vsem pretiravanjem in pompom, ki sodi zraven.

torej gledat ja, ampak ne pozabit zraven z svojo glavo mislit .)

sorry, sem še vedno pristaš podajanja preverjenih informacij in iskanja dokazov, razne "teorije zarote" pa so sicer zanimive, ampak jim ne verjamem dokler ni dokazov, preveč me vse na slovenske novice spominja včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY, oni del o nekdanji Jugoslaviji je čisto mimo ... imaš prav B)

Z rezervo moraš itak vsako reč jemat, ampak če je dobro argumentirano, je morda OK. Tisto o Jugi je bilo pač mimo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz cakam na Fahrenheit 9/11 ...

Premiera v SLO je predvidena na ta dan ! Se pravi v soboto ! Upam da jim bo uspelo ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moore je dober v tem kar dela, ampak ne ga jemat 100%

torej gledat ja, ampak ne pozabit zraven z svojo glavo mislit .)

Moz pac dela svoj posel, malo tudi manipulira, je pa zanimiv! In zavedati se moramo, da je ravno taksno plasiranje informacij, zavajanje ljudstva v smislu pritegnitve pozornosti od necesa pomembnejsega v danem trenutku in cetudi, "kao" poznamo vec plati, bomo le stezka izvedeli pravo resnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pogledal sem zadevo pa je prav super. Jaz cist verjamem, da so si sami to nardil.

Najboljs je tist pr pentagonu k so rekl da se je not zaletu potniski avion, pa sploh ni blo nobenga trupla, pritljage, sploh pa ne ostankov od aviona. Res smesn. Je pa slikan eno kolo k je enako kot pa pr ameriskem vojaskem letalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa slikan eno kolo k je enako kot pa pr ameriskem vojaskem letalu.

ja, zelo cudno to. :hmm:

ce bom zadosti dolgo iskal sem siguren, da najdem na mojem motorju kaksen srauf, podlozko ali matico, ki je enaka enemu na AK74 ali M16 ali galil ali.....

dejte malo z lastno glavo misliti no. je nimate samo za celado natakniti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej (nisem sicer Ice) videli smo posnetke aviona dobesedno v pentagonu in ti praviš, da si videl film, kjer ni bilo tega aviona---nekaj je bilo gotovo zmontirano kaj misliš kje je večja verjetnost, da bi nas nekdo ,,farbal,,?

PS: A se ti kaj Jean Luke Picard javi, no meni se že dolgo ni in se mi zdi da Ameri neki skrivajo---po moje je Spock ugrabil Enterprise in nam nočjo povedat.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!