Skoči na vsebino

Gokart 1100ccm :>


OrkAA

Priporočene objave

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je gume znuco :) samo mogli bi dat od nove R1 mašino not, kaj bi šele te delalo :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mogli bi dat od nove R1 mašino not, kaj bi šele te delalo :blink: :D

brezveze. raj bi 4x4 pogon nardil, bi blo vec efekta. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, pa širše gume bi rabli, ker zaj že predn pride do ful gasa koplje, gume bi mogle bit vsaj 2x tolk široke :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dobro če hočeš vleč burnout med vožnjo al pa se v krogu sukat samo z gasom B)

samo ti gume požere prej ko tank bencina :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jst nevem ce bi se su se 1x pelat zadej na R1.. Tko me je hrbt boli da je kr hudo..

Pa se ful sm nesigurn, ker se z rokami drzis tanka.. Pa potne roke sm mel pa je drselo.. In ko salta v nizjo, te tko naprej nabija :(

No ja, je pa ql v 6 sekund bit pri 200km/h :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tanka si se držal? Verjemi da ti ne bo nihče očital, da si izpadel homoseksualno če si se na R1 držal za tistega ki te je vozil. Drugo je če te je peljala punca, potem ti to lahko kdo očita :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tanka sem se drzal.. Voznika se nisem mogu, ker sem dokaj velik (185), tako da bi ga lahko nekje pod pajcko zagrabil edino:))

Pol sem mel pa tak potne roke, pa mi je na tanku drselo.. In itq me briga kako izpade ce se tipa drzim.. Ce bi se lahko, bi se, ker je bolj varno.. Sicer pa se zadaj v takem polozaju kot si, ne pocutim cisto nic varnega.. Pospeski so hudi, zabije te tud fino naprej ko salta v nizjo..

sorry zok za offtopic:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!