Skoči na vsebino

Karbonski smerokazi


LittleDevil

Priporočene objave

vau.....

Ti karbonski žmigavci pa niso slabi :OK:  To bi jaz za speedfighta rabo,samo,zadi nimam blatnika,tak da bi malo bol posebne rabo!Kaj to majo v Stupidu?

Če maš ravno zadi si kupi take :)

38722zmigavci-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če paše to na atx gor  :)  kr morjo bit ful carski na motorju dej powejte

dej powej če paše al ne pa če ne pašejo powej zaka ne :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lahk se pa v avstrijo odpelas v gradec v louisa pa dobis dosti bol poceni!Sem kupo ledaste zmigavce sem dal za vse 4, 40 evrov ker je blo 50% sem pa v lj gledo sta pa dva 11500!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk se pa v avstrijo odpelas v gradec v louisa pa dobis dosti bol poceni!Sem kupo ledaste zmigavce sem dal za vse 4, 40 evrov ker je blo 50% sem pa v lj gledo sta pa dva 11500!

ki pa je v gredcu toti louis? polek metroa ki???kaj se da na neti ki dobit zemljevid ki je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki pa je v gredcu toti louis? polek metroa ki???kaj se da na neti ki dobit zemljevid ki je to?

Probaj na tej strani LOUIS sam mors najt v avstriji,ker so te trgovine tudi po nemciji,ce pa ne bos najdo bom pa jst poisko katalog pa ti skeniral!Ce ves mogoc kje je nakupovalno sredisce ko majo tud mediamarkt pa to gres po tisti cesti naravnost do konca pa pol levo pa prides do semaforja ko je krizisce malo na levo navzdol pa semafor je pa mors it desno pol pa ga kmal na desni strani vidis!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj na tej strani LOUIS sam mors najt v avstriji,ker so te trgovine tudi po nemciji,ce pa ne bos najdo bom pa jst poisko katalog pa ti skeniral!Ce ves mogoc kje je nakupovalno sredisce ko majo tud mediamarkt pa to gres po tisti cesti naravnost do konca pa pol levo pa prides do semaforja ko je krizisce malo na levo navzdol pa semafor je pa mors it desno pol pa ga kmal na desni strani vidis!

hvala za link samo jas nena razumem švabščine kaj to je če greš na meji v šentilju do metroja?kaj to je pred metrojom tam vem ki je mediamarkt pred metrojom?kaj je to kaka vlka trgovina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po tisti glavni cesti gres ravno do konca prides do krizisca v obliki crke T gres levo,potem prides do nekiga semaforje ko gre cesta na levo pa je komaj pol semafor pa gres desno pa pol na desni strani je louis,je kr vlka trgovina, je jih pa se vec tam zravn,sam ne vem kere!Od mediamarkta cca 15min voznje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po tisti glavni cesti gres ravno do konca prides do krizisca v obliki crke T gres levo,potem prides do nekiga semaforje ko gre cesta na levo pa je komaj pol semafor pa gres desno pa pol na desni strani je louis,je kr vlka trgovina, je jih pa se vec tam zravn,sam ne vem kere!Od mediamarkta cca 15min voznje!

Kaj maš mogoče kaki zemljevid al pa se ga da na nete dobit?

kaj louis ma bol poceni kot stupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš mogoče kaki zemljevid al pa se ga da na nete dobit?

kaj louis ma bol poceni kot stupit?

Zemlevid ti lahk z mobitelom slikam,ker skenirat ti ne morm oz lahko sam nimam na compu nobenga programa da bi lahko samo tisto ven zrezal(lahko mi pa posles setup file od kakiga slikara al pa bilo kaj(ne da se mi na novo snemat xp-ja).Sem gledal v ljubljani v tc-motoshopu cene in sem v avstriji dal za 4 ledaste zmigavce za 40(drugace so 80) v ljubljani sta dva 11500!Tako da sam preceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!