Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

Spodobilo bi se, da bi mi kdo čestital. Končno sem postal uporabnik. Naziv ČLAN mi ne leže najbolje. Torej v prihodnje pričakujte malo manj bluzenja.

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa čestitam sebi... zaka??

Sej nimam zadosti postov (še malo, še malo.. pa bo), da bi si čestitala. Čestitam si zaradi tega, ker sem se odločila, da zapustim računalnik in motosvet in vse chatarje itd, itd..... in grem na Krvavec.. da si končno vzamem malo časa zase... čisto zase.... kjer se sicer zavedam, da bom garala ko svinja (BTW, mojedva hočeta en hribček spremeniti v plato z lepo travico, kjer bosta onedva uživala, jaz pa da bosta onedva lahko uživala, garala.. ampak nič ne de... ).

NO tako.. sej vem.. za vas čisto brez veze, ampak jaz si čestitam, da se bom utrgala od civilizacije, od ljudi, ki jih poznam, katere imam rada itd...

No lep vikend tudi vam!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa čestitam sebi... zaka??

... da si končno vzamem malo časa zase... čisto zase.... kjer se sicer zavedam, da bom garala ko svinja (BTW, mojedva hočeta en hribček spremeniti v plato z lepo travico, kjer bosta onedva uživala, jaz pa da bosta onedva lahko uživala, garala.. ampak nič ne de... ).

... torej so si drugi vzeli tvoj čas zase ... oziroma si tvoj čas zase uporabila za druge .... oziroma čas zase drugi čisto tvopj imela nisi amapk utrujena ... bemti, sem že čisto zmešan od te vročine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej.... ja zase... da sem naredila, tisto kar sem rabila... da sem se umaknila na Krvavec, da sem fizično delala in posledično nisem imela časa delati drugega kot garati....

In uspelo je... skoraj smo do konca platformo naredili, zmatrana niti nisem, me sicer mišice bolijo, pa opečena sem po obrazu, hrbtu in ramenih, ampak kar je najpomembneje.. počutim se prekleto spučita. Psihično spučita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da sem naredila, tisto kar sem rabila ... da sem fizično delala ...

... se mi zdi, da si v četrtek malo drugače govorila ... :twisted:

... vseeno, pridna si bila ... baje ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... ni mi bilo všeč, kaj sem morala delati.... en butast hrib nižat za cca 30 cm... ampak mi je bila pa sama ideja da se fizično zmozgam v samem štartu ok.... ker sem že v četrtek na treningu skoraj dušo spustila, tako sem se pregrevala od intenzivnosti.

Jaz se pač sproščam na tak način.. oz. je to eden od načinov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še nekaj me zanima ...

A to sedaj pomeni, da imaš tam splaniran teren za ivedbo kakšnega posebnega dogodka?  :shock:

Kaj pa je zate poseben dogodek?? ne za splošno uživanje... bomo pa tudi mi lahko uživali, če se bomo odločili, da bomo gor piknik naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bomo pa tudi mi lahko uživali, če se bomo odločili, da  bomo gor piknik naredili.

Pupa ... pa ti mi bereš misli ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NNNeee.. sploh ne.. samo ti tako težiš kar se krvavca tiče, da ne moreš mimo besede Krvavec, če ne bi zraven še dodal :arrow: in kdaj gremo gor!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dobro, ne bom več ... obljubim ... častna pionirska, taborniška, Titova, mladinska, MOTORISTIČNA, moška, ... beseda ... tistega kraja in odhoda tja NE BOM VEČ omenjal ... obljubim ...

... bo tako v redu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!