Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

dada da ti to ne pride v navado: samo čiščenje pa pospravljanje pa otroci pa...... dej se mal used še za televizor, pusti motorista naj trpi na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prmejflek, dušlaudan, Matic, a se nauš n'č zase postavu. :? :shock: Enkrat ti rata pobegnt od vseh teh groznih obveznosti, pa že vsi tle Dado ujčkajo. Folk preberte orngi. :cry: Tisti dan, Matic pač enkrat za spremembo ni garal. Je šel na fletn z eno mačko. :wink: :lol:

Tle pa vsi tko odgovarjajo, kot bi Dada to zmeri počela, tist pospravlajne ipd. :?

Ja jez ne vem kako mata to pošlihtan, sam men se Matic ful smili :cry: :cry:

Ma jez ne vem kam vse to pele. :? :cry:

Hja po drug stran ji je pa res za čestitat, če ga ma tko lepo zdresiranga. Dada, a si ga to na cukrčke dresirala, al na palco? :twisted: :lol:

Joke, da navta ked merla! :lol: :lol:

LP HHV gospodinc NOT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Tisti dan, Matic pač enkrat za spremembo ni garal. Je šel na fletn z eno mačko. :wink:  :lol:  

2. Hja po drug stran ji je pa res za čestitat, če ga ma tko lepo zdresiranga. Dada, a si ga to na cukrčke dresirala, al na palco? :twisted:  :lol:  

Ad1)

Meni sta pa oba z Gregsom rekla, da sta bila skupaj. Ali ti veš kaj več, kot jaz? :twisted: :twisted: :twisted:

Ad2)

Ne povem, to je moj patent za vzgojo. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad1)

Meni sta pa oba z Gregsom rekla, da sta bila skupaj. Ali ti veš kaj več, kot jaz?

HHV, jebenti, a nis mogu drzat jezika za zobmi?! Zdej si pa cel kazin naredu... sm se pocakam, da Alla pride, pa bo cela stala... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs! Pa smo te le zbezali iz brloga! A si upaš priti danes v OLP in se soočiti z mano, po tem, ko mi zavajaš moža? :twisted:  :twisted:

Upppssss.... bom se razmislil.... ce bom do vecera sploh se ziv... ce me moja ne bo sesekljala... potem mogoce se celo pridem in dokoncno klecnem pod tvojimi udarci... :oops: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, Gregsi ni skrbi, da ne bi dočakal večera..... :) :lilangel: :angel: Saj, vaš, če se jaz lotim zadeve bo zelo dolgo trajala.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Upam, da te Dada ne bo dokrajčila, ker bo tvojega trpljenja prehitro konec..... :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, Gregsi ni skrbi, da ne bi dočakal večera.....    Saj, vaš, če se jaz lotim zadeve bo zelo dolgo trajala....  

Upam, da te Dada ne bo dokrajčila, ker bo tvojega trpljenja prehitro konec.....

Aha... sem vedel... pocasno trpljenje... celo zivljenje?! :twisted:

Mah, bom ze nekako.... se vedno sem cel in zdrav... dokler bo tako, bom tudi udarce prenesel... eheheheheh.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyberfuck......... on the loose again,on the loose again,on the loose again.....cyberfuck......... on the loose again ....... :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyberfuck......... on the loose again,on the loose again,on the loose again.....cyberfuck......... on the loose again .......

Better cyber than nothing.. :wink: :twisted: :D

But better something than nothing... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyberfuck......... on the loose again,on the loose again,on the loose again.....cyberfuck......... on the loose again .......

Better cyber than nothing.. :wink: :twisted: :D

But better something than nothing... :twisted:

you wish :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!