Skoči na vsebino

Čestitke!!!


YZFgeorge

Priporočene objave

(kajkobienkratkejpametneganapisalapress)  :twisted:

(kdajpajstšenismkajpametneganapisala?preberišekdajkakedrugetemekottetuspodaj) :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kajkobienkratkejpametneganapisalapress)  :twisted:

(kdajpajstšenismkajpametneganapisala?preberišekdajkakedrugetemekottetuspodaj) :P :twisted:

(kajpakobitikajvzelazajokeinnezares!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se ta mi je mankau!

Vrtnica icon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gificon_smile_kisses.gif Pridno pridobiva poste ... med tem ko se jaz zezam z enim zagovednim programom :?

cyc hvala za cestitke! Ah no no sej bo buls!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kajkobienkratkejpametneganapisalapress)  :twisted:

(kdajpajstšenismkajpametneganapisala?preberišekdajkakedrugetemekottetuspodaj) :P :twisted:

(kajpakobitikajvzelazajokeinnezares!)

(očitnominegresebomrajevrnilavvzvišenesfere)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kdajpajstšenismkajpametneganapisala?preberišekdajkakedrugetemekottetuspodaj) :P  :twisted:

(kotdabibiledrugetemepakajboljse) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :D 8) :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu Gregs cestitke!

Za kaj?! Saj nisem se nic dobil.... :twisted: :D

Bos ze se dubu! :wink: Lahko pa da lihkar dobivas jz pa od nikogar nic ne dobivam smrk :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos ze se dubu! :Lahko pa da lihkar dobivas jz pa od nikogar nic ne dobivam smrk

Gregs vsak dan prejme nov dan. A ni to lepo?! Prejmi ga tudi ti, pa ti bo prav tako lepo... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos ze se dubu! :Lahko pa da lihkar dobivas jz pa od nikogar nic ne dobivam smrk

Gregs vsak dan prejme nov dan. A ni to lepo?! Prejmi ga tudi ti, pa ti bo prav tako lepo... :wink: :D

Jap je lepo ja ;) Hmm no ja mi je kar lepo hihihi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!