Skoči na vsebino

arhiviranje PM-jev


Priporočene objave

probu sem vse varjante in nobena ne potegne, vedno napiše error

Kaj pa ce bi kar "error" semle nalimal da bi ga videli?

Ne smes takih reci tako sebicno skrivat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej sem odkril da ne zna arhivirat če uporabim opcijo arhiviraj sporočila za celotno obdobje pisanja PMov, če pa označim eno nižjo varjanto, 365 dni, pa gre skoz

post-3-1087218913.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

po novem mi PM-e ki jih jaz pošiljam , ko jih kliknem da naj jih premakne v določeno mapo, tega več ne stori??? ... PM enostavno izgine ... :angry:

ZAKAJ ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker moraš tam nekje pod vpisanim tekstom odkljukat opcijo "Kopijo sporočila shrani v mapo Poslano " ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkljukala opcijo "shrani sporočilo" .... v mapi sent items odkljukala sporočilo in premakni v ... pa ŠE VEDNO NE DELA ... :angry:

tako kot že omenjeno PM enostavno izgine ... :angry:

:fight2:

ZAKAJ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mape SENT ITEMS bi sporočilo rada premaknila v mapo, ki jo pač imam ekstra za pošiljatelja ... na primer v mapo ALLA ... :)

in pač iz mape sent items, ko sporočilo odkljukam in dam ukaz PREMAKNI V ... to ne dela ... sporočilo kot rečleno izgine ...

:angry:

kje so moderatorji, da POMAGAJO PRI PROBLEMIH; KO JIH RABIŠ :fight2:

kaj je zdaj to za ene fore .... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so administratorji ....  :?

kličem na pomoč  ...

Še enkrat in tokrat zadnjič. Avtor foruma nisem ne jaz in ne Noise ampak gre za komercialno zadevo (Invision Power Board v2.0.1 © 2004 IPS, Inc.), ki je kupljena, tako kot se kupi vsaka programska oprema (razen opensource).

Težava je bila posredovana na njihov "Technical support" in čakamo odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat in tokrat zadnjič. Avtor foruma nisem ne jaz in ne Noise ampak gre za komercialno zadevo (Invision Power Board v2.0.1 © 2004  IPS, Inc.), ki je kupljena, tako kot se kupi vsaka programska oprema (razen opensource).

Težava je bila posredovana na njihov "Technical support" in čakamo odgovor.

Tole mas v podpisu :) namenoma?

<HTML>

<HEAD>

<meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=">

<TITLE>monkey</TITLE>

</HEAD>

<BODY bgcolor="#FFFFFF">

<!-- URL's used in the movie-->

<!-- text used in the movie-->

<!--Ustreli opico.... muahaha

--><OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"

codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"

WIDTH="235" HEIGHT="80" id="monkey" ALIGN="">

<PARAM NAME=movie VALUE="monkey.swf"> <PARAM NAME=quality VALUE=high> <PARAM NAME=bgcolor VALUE=#FFFFFF> <EMBED src="monkey.swf" quality=high bgcolor=#FFFFFF WIDTH="235" HEIGHT="80" NAME="monkey" ALIGN=""

TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></EMBED>

</OBJECT>

</BODY>

</HTML>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

kje so moderatorji, da POMAGAJO PRI PROBLEMIH; KO JIH RABIŠ  :fight2:

kaj je zdaj to za ene fore ....  :angry:

Moderatorji moderirajo debate, niso pa tehnična pomoč (čeprav se včasih zdi tako O:-) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
a so se avtorji foruma že kaj oglasili ?

:?  :unsure:  :hmm:

Da. Izšla je verzija foruma s popravki 2.02, vendar, ne boste verjeli, ne jaz ne Noise ne živiva od motosveta. Vendar, zato, da si lahko privoščiva vsakdanji "kos kruha in kozarec vode", morava delati ravno tako kot velika večina ljudi na tem svetu.

Ko se bo našel čas se bo nadgradil tudi forum. Na žalost pa nadgradnja ne poteka tako enostavno kot nadgrajujete svoje windows ali anti-virusne programe.

Samo arhiviranje PM deluje čisto v redu. Do napake pa pride med premikanjem PM v mape, ki ste si jih ustvarili sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probu sem vse varjante in nobena ne potegne, vedno napiše error

wellcome to the club.... včeraj napisala za esej dol pm.... pa ga nisem mogla dokončati... sem ga shranila... in kaj sem dobila? NIENTE, NADA, NOTHING, NUL, NIČ............... NIIIČČČČ :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da si lahko privoščiva vsakdanji "kos kruha in kozarec vode", morava delati ravno tako kot velika večina ljudi na tem svetu.

Ko se bo našel čas se bo nadgradil tudi forum. ...

Dve dobri novici B) Obstajajo popravki in MS se nadgrajuje :naughty:

Mata pa dobri sluzbi vidva :grim Mislm, da si vecina ki dela za kruh in vodo ne more privoscit "hobi" med tem :notworthy: :kva2: B)

Prejle, ko sem pokukal na MS mi je tole napisal:

post-709-1100770030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Samo arhiviranje PM deluje čisto v redu. Do napake pa pride med premikanjem PM v mape, ki ste si jih ustvarili sami.

Z veseljem sporočam, da sem danes poskusila premikanje sporočil iz SENT ITEMS v mapo, ki sem jo sama ustvarila, in ugotovila - DA DELUJE :yea2:

torej je očitno napaka odpravljena ... :grim

hvala avtorjem foruma in seveda našim vrlim administratorjem ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri arhiviranju PM-jev...To da deluje, smo izvedeli.... :)

Ampak, ali bi mogoce lahko povecali stevilo naenkrat arhiviranih PMjev iz dolocene mape na vec kot 50 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na kakšen način naštimam, da mi arhivira vsa sporočila? (če se to da seveda) Sem probala že ceuga boga, pa nč :blink: .

Mi lahko kdo pomaga pri tem, prosim.

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dewaaaaa :OK:

Na kakšen način naštimam, da mi arhivira vsa sporočila? (če se to da seveda) Sem probala že ceuga boga, pa nč  :blink: .

Mi lahko kdo pomaga pri tem, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Z veseljem sporočam, da sem danes poskusila premikanje sporočil iz SENT ITEMS  v mapo, ki sem jo sama ustvarila, in ugotovila - DA DELUJE  :yea2: 

torej je očitno napaka odpravljena ...  :grim

hvala avtorjem foruma in seveda našim vrlim administratorjem ...  :004

meni ravnokar ni delovalo :P

sem v večna lovišča poslal cirka 100 "pomembnih" PMjev ... no, pred tem sem jih ene 397 zbrisal ...

all that work :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!