Skoči na vsebino

Kje ste doma?


SlickTomy

Priporočene objave

rumen nrg beli zmigavci in 46 nalepke ob strani in na sredini lahk bi sli skup kak krog ko bo mal bol topl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz Krana vozim pa(ubistvu bom začel vozt,ker še delam izpit)bultaco lobito.Za tiste k ne veste kašn je to:endurca 50ccm rumene barve in edini v Sloveniji.Vidm da vs je dost iz gorenske tko da se sigurn kdaj vidmo pa mau po debatiramo. :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

In zdaj še končno ena savinjčanka. Okolica Celja(Žalec oz. Griže, če sm čist natančna). uau pa sami fantje okrog :004 Vozim pa peugeot looxor(50ccm)-srebrn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudo! Tole temo bodo pa verjetno najpogosteje brali kaki čefurji. Samo zaželiš si nek motor, pogledaš kje živi njegov lastnik in :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, vsi zvite v enih okolicah, ali centrih, jst sicr nevem za vas, ampak jst zvim v hisi :eek:

drgac vsi tisti k me poznajo z tem ni problem, z vsemi takimi k me ne poznajo, pa poznajo ljudi k me poznajo, tut ni problem, za vse k me pa hocjo spoznat, pa ne poznajo ljudi pa kaj nej recm, jeba........... :grim :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudo! Tole temo bodo pa verjetno najpogosteje brali kaki čefurji. Samo zaželiš si nek motor, pogledaš kje živi njegov lastnik in :slap:

s5 nepotrebno zaljenje <_< ....a nebi blo lazje napisat : O hudo! Tole temo bodo pa verjetno najpogosteje brali kaki kradljivci ne pa CEFURJI ... a bos reku da pa ni nobenga slovenca k krade .. razmisl mal predn kj pises <_< ...zdj boste pa s5 rekl da je za vas beseda cefur=kradljivec :doze: ...mislm ce si tok nestrpn do juznjakov pa nared en nacionalisticni forum pa tm take pis ..pa sorry za off-topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

HHE JST SM PA IZ Ponikve (Šentjur pri Celju) :OK: vozm pa Peugeota Speedfight 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHE JST SM PA IZ Ponikve (Šentjur pri Celju) :OK:  vozm pa Peugeota Speedfight 2

sosed... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!