Skoči na vsebino

ribnu mhr replica


msarc1

Priporočene objave

hehe! ja no to se ni za smejat uceri mi je ribnu mhr replica na mojmu sf! zdej sm dav pa pol nazaj uriginal cilindr pa me neki zanima a je kej narobe c jest kr gor pustim 21 frgazar ker se mi ga ne da menat pa se tko kr uredu gre pa nc ga ne muri pa to??aja a poraba bo pa ista k prej a ne al bo kej mn! pa se neki kej bi dubu nov kit malossi mhr ?? pa za kok kesa?? lp mare :BUA: :kva2: aja pa pordajam c ekoga zanima je tuki oglas http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=11098

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti je ribnu, se ni treba nove teme odpirat, ta post bi lahko napisal v temi o kitih.

poraba bo vecja.

ce ga nic ne mori, pol bo verjetno vredu (glede tega me ne jemat 100%, naj kdo ki se bolj spozna na kombinacije termicnih skupin in uplinjacev, napise ali gre lahko kaj narobe).

glede tega kje bi lahk dobu nov kit - poisci v temi o kitih -=> tukaj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa misliš, da je vzrok, da je ribno?

Ker meni je original ribno, pa so mi zdej pod garancijo popravli in iste dele dali nazaj.

Zdaj sem pa skeptičen, al bo držalo, al pa bo spet crknalo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa misliš, da je vzrok, da je ribno?

Ker meni je original ribno, pa so mi zdej pod garancijo popravli in iste dele dali nazaj.

Zdaj sem pa skeptičen, al bo držalo, al pa bo spet crknalo. <_<

Pod "iste" dele mislim original nove dele, da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah una cevka k pride na olno pumpco se mi je odtrgala pa ni dobiv vec olja pa je zmrknu:( tko d nikol vec ne kupm speedfighta:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah una cevka k pride na olno pumpco se mi je odtrgala pa ni dobiv vec olja pa je zmrknu:( tko d nikol vec ne kupm speedfighta:)

to se lahko zgodi na vsakem 2T motorju, ne le na speedfightu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ima večina motorjev varovalke (klipsne) na cevkah pri priključkih na kolenu in pumpi, ki po servisu pri kakšnem zabitem serviserju čudežno izginejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ima večina motorjev varovalke (klipsne) na cevkah pri priključkih na kolenu in pumpi, ki po servisu pri kakšnem zabitem serviserju čudežno izginejo.

men se je zgodil da se je tak feder ki je po cevki napeljan se mi je segrev pa se je cev stopila sam sem k sreči vidu da se je to nardil pa sm pravočasno zamenov, to s mi je ze 2x nardil zgj sm pa fedro dol dav pa cev mal više napelov da se ne segreje več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš rabu nov kit, men sprooč, ker grem kmalu v trst, sicer maš pa temo shopping v trstu an ;) oz. mi na PM javi kaj rabs itd.

mah sej zdej sm se odlocu d bom dav kr nazaj uriginal dele pa bom prodav skutrja pa bom kupu 125:) bo bols pa se mn problemov bo:) hvala usen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!