Skoči na vsebino

Pony Expres


c00L3r

Priporočene objave

Sem uporabil iskalnik in nisem našel teme o tem motockilu/mopedu/kolesu z motorjem :P

Imam to doma in stoji že 4 leta. Pozna kdo kakega dobrega mehanika iz okolice Ptuja al pa MB, ki (res) zna nastavit vžig in fergazerje na teh starih puhovih mašinah? Ker ful slabo vžiga, na čase crkuje in ne potegne več dobro. Kajti zadnji poskusi, da bi sam nastavil vžig niso bili kaj dosti uspešni :(

Potem pa me še zanimajo vaše izkušnje glede predelave tega mopeda. Prvi problem, je že v tem da bi jaz gor resonančni izpuh, samo je tukaj izpuh na levi strani (pri avtomatiku je na desni). Tak da mislim da bi zato mogo it do MF-POWER-a pa dat to po naročilu delat :hmm:

Ma še kdo kage druge ideje za predelavo? brušenje+bat..... :?

Je že kdo predelal kakega pony-expresa?

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja obstaja :) :) trenutno tiste strani ne najdem k je ta kit opisan gor, vem pa da obstaja .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je ta moped kar star. Zato če mene vprašaš nebi jaz to nič friziral. Raje bi ga probal spravit v čimbolj orginalno stanje (restavriral) in bi mel s tem več veselja :) Potem bo pa čez nekaj let oldtimer, če že ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne predeluj nič.......najprej spravi v vozno stanje vse skup pa lepo obnovi vse, spucaj....

Tako kot sem jaz 30 let starega pony ekspresa zrihtal.

Vse kar je blo za zamenjat sem zamenjal, ga prefarbal (črno-zlato), zamenjal gume učitu pač, vse kar je blo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo menjal zobnik na zadnjem kolesu, originalnega 45 zob s prirejenim tomosovim 32 zob.

Pa glave od tomosovega 5-brzinca smo šraufal tud gor...

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da je ta moped kar star. Zato če mene vprašaš nebi jaz to nič friziral. Raje bi ga probal spravit v čimbolj orginalno stanje (restavriral) in bi mel s tem več veselja :) Potem bo pa čez nekaj let oldtimer, če že ni

tudi jaz bi na tvojem mestu naredil to. pa se problemov s pulcaji ne bos mel. pa tud pri friziranju zna bit zlo velik problem - ena prestava,. za kar mora bit masina fuuuul elasticna!

drugac pa glede na simptome ki si jih opisal bi lahk bli tud ze obrocki bolj slabi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!