Skoči na vsebino

MALAGUTI FIREFOX


drinovc firefox

Priporočene objave

Jaz sem pred tremi mesci nabavu ta skuter, naredu sm že skor 2k km, mam zun blokado od awspuha pa variatorja in še pr awspuhu sm dol vzel en del. Najvec mi stegne 94km/h po ravnin če se mal prklonm. Pa ko se pelem dol po klanc, se mi števc ustav pr 99. Zdej pa ne vem kva nrdit. Prosim svetujte mi, kaj naj predelam, da nebom zj**** mašine, da bom mel pospeške pa konšno vsaj 100. Pa še, če mi kdo zna kej svetovt glede števca, da mi bo kazu več kot samo 99.

:mellow: ^_^ :o :lol: :rolleyes: -_- <_< :unsure: :wacko: :blink: :alien1: :? :grupni: :hmm: :lol1: :yea2: :yea2: :smoke: lp Drinovc :afro1:

post-18-1088111334.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš met pospeške pa končno 100 moraš si umisliti kit, fergazer in izpuh...

Aja števec ti pa mal laže .)

Drugač je pa že veliko tem o tem.... :angry:

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi verjamete da mi jo stegne 94km/h?

S frendam sva šla dirkat(on ma runerco), pa je njemu kazalo 100, pa sm ga jest vseen prehitu!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tle ni fora to kok mi gre. <_< Jest sam rabm za nasvet, kaj nej nrdim, de mi bo števc kazu 99+ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še runerco omenjaš k ji števc laze tok da ni res... Mojmu frendu tut kaže 110 pa mi z RS-ko tko mim padem... .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še runerco omenjaš k ji števc laze tok da ni res... Mojmu frendu tut kaže 110 pa mi z RS-ko tko mim padem... .)

LP

Mislim, da to glih ni res... Runnerci pa res števec tako ne laže, da je že kar neverjetno. Jaz sem se peljal 77-78km/h pa so me škifi ustavili. Pa so mi na radar izmerili 75 km/h. To pa pomeni, je pri tej hitrosti zlagal števec samo 2-3km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je stegne mi 94km/h. Če me je en z avtam spred meru gor u klnc, pa je men na števcu kazal 56km/h on je pa reku, da sm se pelu 60km/h. Je pa res, da ma pospeške ful slabe!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvec mi stegne 94km/h po ravnin če se mal prklonm. Pa ko se pelem dol po klanc, se mi števc ustav pr 99. Zdej pa ne vem kva nrdit. Prosim svetujte mi, kaj naj predelam, da nebom zj**** mašine, da bom mel pospeške pa konšno vsaj 100. Pa še, če mi kdo zna kej svetovt glede števca, da mi bo kazu več kot samo 99.

Če si se ti pelo 94kmh sem jaz becikel :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Glede števca pa je težko kaj naret ker je digitalni če prav vem, in to je skoraj nemogoče predelat, ampak mogoče se pa da če si neki jaki elektronik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je cist normalno da se stevec pri 99km/h ustavi dalje pac ne gre...UPORABI ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, sej uporablam iskalnik (od zdej naprej).

Bom od kolesa odšraufov števec, pa bom nastavu obseg, pa bom zmeru, kok mi stegne. Pa vam bom pol povedal :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede števca, tak ko so rekli, hitreje ko greš večja je razlika med realno hitrostjo pa tisto na števcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem, ampak vseen. no hvala sploh, da je kdo sploh pogledu to temo :) :D :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je problem pri tunanju firefoxov ja kr števec gre samo do 99 ker je digitaln pa so ga tak naredli ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ne da na kakšn način vdret v števec, pa ga sprogramirat, da kaže več kot 99 :? Ker ko prižgeš motor, se na zaslonu napiše 888 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kšn programer bi ti znau pomagat al pa kšn ki se s tem ukvarja... .)

a kdo ve a gre pr motorju area 51 števc čez 99?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja, če ti gre po števcu 99kmh, ti števec ziher laže za cca 20kmh.

Žal je tko. Serijski skuter, razen blokad bo težko videl veliko več kot 75 mogoče 80kmh.

Meni gre moj Aerox realnih 90kmh, ampak valda skirt za balanco, pa ko je dober dan. Po števcu gre pa do takrat do začetka lučke (tisti ko majo aeroxa +02' vejo kje je to ... cca 100kmh po števcu pomojem ..)

Mam pač srečo, da so se mi vsi deli tak poklapali .. je že mela marsiktera 70 težave z mano .. no nedavno, sem bil za ritjo SR70 :) .. men se je sam smejalo, ko sem mu povedal, da mam vse orginal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pač srečo, da so se mi vsi deli tak poklapali .. je že mela marsiktera 70 težave z mano .. no nedavno, sem bil za ritjo SR70 :) .. men se je sam smejalo, ko sem mu povedal, da mam vse orginal :)

te pa je blo z Sr-ko res neki narobe :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa je blo z Sr-ko res neki narobe :unsure:

Ma ni blo. Bla je pač obična, z enim gianellijem (mislim da nrx al kaj je že) in polini 70 gus kit in večjo dizo.

to je pa tudi vse. Mogoče res ni bla boljše naštelana in bi še dobila kakih 5kmh notr, ampak veliko več tudi ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!