Skoči na vsebino

MALAGUTI FIREFOX


drinovc firefox

Priporočene objave

To je cist normalno da se stevec pri 99km/h ustavi dalje pac ne gre...UPORABI ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :wacko:

se strinjam z obema deloma izjave.

pi es: ce bi rad mel stevc ki ti kaze do 300 km/h, si namontiraj gor kolesarski racunalnik. se vec podatkov bos mel - najvecjo, povprecno hitrost, uro, trip razdaljo, itd., stane pa 6 jurjev ze zlo dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugač ma pa firefox mašino od yamahe aerox - za tiste ki ne veste. Pol isto leti kot yamaha aerox :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa 99+ sem šel po klancu navzdol, in ne po ravnini. Po ravnini mi nikoli nebi tko stegnu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugač ma pa firefox mašino od yamahe aerox - za tiste ki ne veste. Pol isto leti kot yamaha aerox :D :P

Od Aeroxa motor ma gor? :hmm: Torej je od minarellia motor gor?To pa nisem vedel prvic slisim to....zanimivo ne :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugač ma pa firefox mašino od yamahe aerox - za tiste ki ne veste. Pol isto leti kot yamaha aerox :D :P

se prav gre odblokiran tm nekje 75km/h :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od minarellia motor ma gor. Samo zvok je drugačen, ker ma awspuh drgačen pa še par stvari B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Aeroxa motor ma gor? :hmm: Torej je od minarellia motor gor?To pa nisem vedel prvic slisim to....zanimivo ne :huh:

Kako to da tak strokovnjak tega ni vedel :) :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred tremi mesci nabavu ta skuter, naredu sm že skor 2k km, mam zun blokado od awspuha pa variatorja in še pr awspuhu sm dol vzel en del. Najvec mi stegne 94km/h po ravnin če se mal prklonm. Pa ko se pelem dol po klanc, se mi števc ustav pr 99. Zdej pa ne vem kva nrdit. Prosim svetujte mi, kaj naj predelam, da nebom zj**** mašine, da bom mel pospeške pa konšno vsaj 100. Pa še, če mi kdo zna kej svetovt glede števca, da mi bo kazu več kot samo 99.

:mellow: ^_^ :o :lol: :rolleyes: -_- <_< :unsure: :wacko: :blink: :alien1: :? :grupni: :hmm: :lol1: :yea2: :yea2: :smoke: lp Drinovc :afro1:

Jaz mam na mojem aeroxu ZX-a pa fedrce ki sem jih dobo poleg pa 4g valčke pa mi gre nekje 100(po števcu) pa še pospeški so vredu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker števc maš? Digitalnga ali analognega :? Pa fedre pa valjčke dobiš zravn ZX-a :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker števc maš? Digitalnga ali analognega :? Pa fedre pa valjčke dobiš zravn ZX-a :?

Jaz mam analognega.Fedre pa valčke pa sem jaz dobo poleg ZX-a sam sem valčke pol druge kupo ker oni poleg so mi bli malo pretežki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drinovc ce tebi stegne 94km/h sn jas becikl...to ne gre

si reko da mas samo blokade dol pa se wedno navadn auspuh...

jas mam istega pa mam blokade vun pa ZX-a gor pa mi po stevcu(analogni) gre sam 80km/h :)

za stevc pa ne wem kaj bos naredo...nobenmu ne kaze prek 99...

lp :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa kupu valcke? a se dajo naročit preko neta :?

Za net nevem nekje bi jih ziher dobu!Jaz sem jih kupo v Avstriji v neki trgovini za skutere !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa valcke dobis v vsaki moto trgovini kjer prodajajo dele za skuterje....In ko bos valcke nabavil ze vidim da bos odprl temo kaj morem zdaj odtegnit oz. kje in kako :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne. Če se skoraj isto kot pa ko vzameš blokade ven pri variomatu :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja0 kake komplikacije glede valčkov :blink: :wacko: :wacko: pa to dobiš pri vsaki branjevki z skuter deli :D mislim, najbolše da jih naročiš iz akrapoviča, on ma najbol kvalitetne :D

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom jaz naročal iz Scooter attacka :naughty: tak da če bo kdo kaj rabo ja napiše privatno sporočilo. (in to hitro) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!