Skoči na vsebino

MALAGUTI FIREFOX


drinovc firefox

Priporočene objave

Dej dušilc odšraufej dol, pa dej awspuh gor, pa primerjej koliko ti gre zdej, pa koliko ti bo šlo pol. Jest mam še ta str awspuh brez dušilca, pa dve blokade mam zun, pa mi po števcu leti 94km/h. Kolko pa tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš dušilec pa ostalih 16 blokad ven gre 255 po števcu... realno je pa to okrog 239...

:lol1:

Popravljeno . Popravil OrkAA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tle ni fora to kok mi gre. <_< Jest sam rabm za nasvet, kaj nej nrdim, de mi bo števc kazu 99+ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

Kaj se tolo po hribo voziš nazdol, da se ti splača zaj o tem debatirat? .) Verjetno bo treba kaki čip nabavit. Probaj pri Robeju, jih njegova bakica dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugač ma pa firefox mašino od yamahe aerox - za tiste ki ne veste. Pol isto leti kot yamaha aerox :D  :P

Jah, meni je prišu števec na 50ccm Aeroxu do 82km/h, če se nisem sklonu. Če sem se pa sklonu, pa še 3km/h+. :ph34r: Pri 90km/h po kakem hribu navzdol se je že treso, kot da je na 20.000rpm :unsure: 70ccm pa prenosi pa so rešli vse zadeve. Nebi reko, če bi ti mel 70ccm pa bi te motlo, ker tolkokrat prekoračiš 99km/h. Ampak s 50ccm :hmm:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dušilc odšraufej dol, pa dej awspuh gor, pa primerjej koliko ti gre zdej, pa koliko ti bo šlo pol. Jest mam še ta str awspuh brez dušilca, pa dve blokade mam zun, pa mi po števcu leti 94km/h. Kolko pa tebi?

drinovc zakaj si pa ti dvakrat registriran :? :hmm: :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

KUPIM izpusni sistem leovinche RR al ZX, lahko tudi gianelli za malaguti firefox f15!

Ce ga mogoce kdo prodaja ga lepo prosim naj mi odpise...

LP, Arks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUPIM izpusni sistem leovinche RR al ZX, lahko tudi gianelli za malaguti firefox f15!

Ce ga mogoce kdo prodaja ga lepo prosim naj mi odpise...

LP, Arks

mali oglasi .... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kater avfspuh bi se splacou za ta motor.Moj frend je zdej kupu ta motor pa ga zanima glede izpuha. :? :? :? :? :? :? :?

lp

Daj uporabi iskalnik. Ker obstaja že X tem v katerih se pogovarja o vseh izpuhih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!