Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Tretje leto že imam TDMko in mi gre mal na jetra, da nima centralnega stojala. Sem mal pogledal po netu in videl, da imajo v Nemčiji SW-Motech centralna stojala za 114€. Sem ga našel tudi v Lojzu za nekaj manj kot 130€, pa se mi zdi v Lojzu nekam kilav, čeprav bi naj bil SW-Motechov. KAKŠNA IZKUŠNJA.

LP

Zoki

SW Motech je najbolj ugodna varianta. Imam ga že nekaj let in je BP.

Tale na Luisovi sliki ni od TDM, drugače pa prodajajo enake.

post-11137-1237314160_thumb.jpg

Hvala!

Sem ga danes naročil. Bo pa naslednjo zimo stal moped na centralnem stojalu, pa tudi za verigo mazat bo mal boljš.

LP

Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku lanske sezone je eden od vas stalnih znancev na tem forumu (ne spomnim se kdo) kupil neke nove gume za TDM, ki so komaj ven prišle takrat. Men se zdi da so na sredini trše ob straneh pa malo bolj mehkejše.

Zanima me kako so se kaj obnesle, ker moram letos navbbavit komplet novih gum?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal namontirat novo obutev, Dunlop Roadsmart. Bom videl kako se bo nova pnevmatika izkazala.

zdaj sem našel :D Jetman, lahko kaj poveš o gumi, kak je oprijem, kako je kaj z obrabo, kok km si naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku lanske sezone je eden od vas stalnih znancev na tem forumu (ne spomnim se kdo) kupil neke nove gume za TDM, ki so komaj ven prišle takrat. Men se zdi da so na sredini trše ob straneh pa malo bolj mehkejše.

Zanima me kako so se kaj obnesle, ker moram letos navbbavit komplet novih gum?

LP

Večina gum je danes grajena tako, da je po sredini trša, po robovih pa mehkejša.

Primer verjetno najbolj prodajanih sport-touring gum sta Dunlop Roadsmart in Metzeler Roadtec Z6... Js mam Dunlop, oče Metzeler... Oba zadovoljna. Js sm z mojo naredil sicer kr neki več kilometrov, verjetno zaradi druge zvrsti motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem lani kupil avonke, pa moram rečt da sem zlo zadovoljen, mal del se segrevajo, sredina je trša, tko da je obraba manjša, cena pa je tud kar v redu :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Sem ga danes naročil. Bo pa naslednjo zimo stal moped na centralnem stojalu, pa tudi za verigo mazat bo mal boljš.

LP

Zoki

zoki, kje si ga naročil :unsure: ,kolk je cena :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info, se bom verjetno odločil kr za dunlop roadsmart. Bo še mal pobrskal po netu, da vidim če so kakšna večja odstopanja pri cenah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr jj torbe nabavu u Brljaku v trgovini Luis in je z njimi kr zadovoln pa še poceni jih je dobiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz svetujem, da se kupi kovčke. V torbe gre malo robe notri, ne dajo se zaklenit, premočijo, v vožnji po mokri cesti se umažejo (težje jih opereš kot plastične kovčke). Saj običajno dobiš zraven nepremočljive prevleke za torbe, ampak zasedejo dodaten prostor, natakniti jih moraš in po dežju spet sneti, oprati svinjarijo dol... preveč dela je s temi torbami. Pa na kovček se lahko v kampu še usedeš, če ne voziš dodatnih stolov s seboj.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri uporabi torb odrgneš motor s paščki za fiksiranje, pa še med vožnjo rade opletajo, razen če si narediš nosilec na katere jih pritrdiš. Sam sem pristaš kovčkov, sicer pa vsak zase najbolj ve kaj mu bolj ustreza. :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje se da nabavit stranske torbe (ne kovčke) za TDM-ko??

a te zanima kaj takega......sneto s prejšnje TDM 900......cena.......sitnica

post-185-1237978919_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torbe dobiš pri promotorju za 40€ - 2x20litrov.

Proizvajalec pa je Wintex. Sem jih imel in jih zamenjal s plastičnimi - rabil sem več prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoki, kje si ga naročil :unsure: ,kolk je cena :unsure:

Pri Yogiju v Velenju, pride pa okol 146€. V Lojzu je 130, sam se je pa treba gor pelat.

LP

Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Yogiju v Velenju, pride pa okol 146€. V Lojzu je 130, sam se je pa treba gor pelat.

LP

Zoki

hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 14 dnevi sem za sodelavca na nemškem Ebayu zbidal tole:

TDM 900 stojalo

Cena skupaj s poštnino v SLO je bila torej 94 EUR. Gre pa za popolnoma novo, originalno yamahino stojalo, vključno z navodili za vgradnjo. Baje je nekoliko boljše izdelan kot SW motech, ki ga dobiš v Lojzu za 130 EUR ali na Ebayu od 115 naprej (informacija je iz nemških forumov).

Če se ne mudi, se torej splača malo spremljat...

LP, Skiny

Popravljeno . Popravil Skiny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 14 dnevi sem za sodelavca na nemškem Ebayu zbidal tole:

TDM 900 stojalo

Cena skupaj s poštnino v SLO je bila torej 94 EUR. Gre pa za popolnoma novo, originalno yamahino stojalo, vključno z navodili za vgradnjo. Baje je nekoliko boljše izdelan kot SW motech, ki ga dobiš v Lojzu za 130 EUR ali na Ebayu od 115 naprej (informacija je iz nemških forumov).

Če se ne mudi, se torej splača malo spremljat...

LP, Skiny

To si pa dober dobil :010 prva liga!

Bom kar odpovedal pr Yogiju; čakam že več kot 2 tedna, pa pravijo, da se kar načakaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se opravičim! Sem danes klical Yogija, da bi odpovedal naročilo, pa je bilo stojalo že tam. Cena 138€ pa še nekaj, tako da mu ne bom delal krivice :unsure: . Če pa kdo dobi bolš varianto na Ebayu, pa tako super. Pa obilo moto km vsem skupaj.

Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni kolegi motoristi!

Mogoče bo tole malo :topic: , vendar vseeno. Imam en problem glede nakupa centralnega stojala za TDM preko Ebay-a. Ne znam nemško :headbang: , tako, da nimam pojma kako naročiti, ne kako lahko plačaš določen izdelek. Zato vas prosim, če mi lahko kdo natančno razloži postopek, ali celo naroči stojalo in mu ga 100% plačam, tudi vnaprej, če ne gre drugače.

Za odgovore in pomoč se vnaprej zahvaljujem! :worship: :worship: :worship:

P.S.:Lahko vzpostavimo kontakt preko PM. :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem mogoče mal mimo usekal. :headbang: Ko sem malo pogledal po netu, sem ugotovil da je Ebay licitacija za določen komad in za omejeno št. kosov. Sem mislil, da je to kakor trgovina in, da imajo na zalogi več komadov in ne samo enega (ali pač ???). :slap: :slap:

Mislil sem na stojalo,ki ga je kupil Skiny. Vseeno prilagam link

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=220370060328

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ena dražba privat osebe. Imaš pa tudi trgovine, ponavadi imajo fiksno ceno in pa verjetno dražje kot tale na linku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ugodno ponudbo je treba včasih kar malo čakat in zasledovat ali pa kakor imaš pač srečo. :whistle:

Imaš pa dosti stojal po redni ceni, če se ti mudi ali pa denar ni ovira. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!