Skoči na vsebino

Digitalni fotoaparat v magnetni tank torbi


Priporočene objave

Morda kdo ve, če lahko magneti od tanktorbe kaj kvarno vplivajo na digitalni fotoaparat ( seveda če imaš aparat v njej spravljen ) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, glih pokvarit ti ga IMHO ne more, bi se pa znalo zgodit, da ti zbriše npr spominsko kartico... Moje izkušnje: nikoli ne zložim "občutljivih" zadev, ki jih vlačim s seboj (foto, Palm, telefon, kartice) direktno na dno tanktorbe, ampak jih vedno "podložim" z robčki, rezervnimi rokavicami, snedvičem, whatever... in zaenkrat se je obneslo, nikoli težav pri plačevanju s karticami ali praznim imenikom telefona oz Palma :)

Podobno priporočajo npr tudi v Motorradu.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, če lahko magneti od tanktorbe kaj kvarno vplivajo na digitalni fotoaparat ( seveda če imaš aparat v njej spravljen ) ???

Mislim, da se ti lahko kaj zlomi ali poči od treslajev. Magneti pa niso naj boljše za raznorazne kartice. Lp Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Rok, mislim, da je strah malo odveč. Razmagnetijo se ti lahko magnetne kartice, čipi pa naj bi na to menda bili imuni. Še vedno bi ga sicer s čim mehkim podložil, a mislim, da ni treba biti paranoičen glede razmagnetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno brisaco daj spodaj na dno torbe pa bo.....moj aparat je ze dost kilometrov naredu v tank torbi pa ni bilo nobenih problemov.....pa se manj tresljajev se mi zdi da je v tanktorbi kot v kufru recimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotoaparat preživel lepo zložen v tank torbi na ponjavi za pokrivanje motorja :OK: BP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!