Skoči na vsebino

Citroën Berlingo vs. Peugeot Partner


Špilferderber

Priporočene objave

ampak tele HDI mašince so zelo občutljive na mraz, pri -3 rabi že kr lepo število sekund do vžiga...vsaj naši dve (v berlingu in jumpyu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencinarji? ne ne... preveč km se nardi. Zmahani? Mogoče od berlingota... ampak jumpy je pa praktično nov (mislm, da ma okol 15.000km). Sej da ne omenjam kangooja, k so šli novemu večkrat šarit po drobovju...seveda v garanciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tele HDI mašince so zelo občutljive na mraz, pri -3 rabi že kr lepo število sekund do vžiga...vsaj naši dve (v berlingu in jumpyu)

glede na vaš način vzdrževanja, nič čudnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če se ne bi bal hvaljenja dneva pred večerom in prehranjevanja z zarečenim kruhom, bi napisal: "Tudi pri -10 takoj vžge iskrivo, le prvih tristo metrov brunda kot traktor." A se bom raje vzdržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Kolk pa kej Berlingo dizl pokur? En mi je pravu da mu kur 4l/100km. Je to možno?

ni mogoče razen če mu stoji na dvorišču, tam od 5,5 do 7,5 (mesto) pa je že OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kej Berlingo dizl pokur? En mi je pravu da mu kur 4l/100km. Je to možno?

ja v prostem teku, pa da šofer poriva avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Kolk pa kej Berlingo dizl pokur? En mi je pravu da mu kur 4l/100km. Je to možno?

Tolk glih ne, sam bi ga pa lahko pod 5 spravu, po avtocesti, dolga fura, brez klime, pa lepo 120 :) Šparovček :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peugeot Partner 2,0 HDI 2004 131.000 km zaenkrat brez problemov, poraba po mestu 7 s klimo 8 na dolge 5 s klimo 6 to je to; drugače je to že tretji predstavnik teh modelov leta 1999 sem kupil prvi Berlingo Multispace HDI, sem ga zgonu ker sem bil še potnik, na kurilca mi je pil 10 po mestu na dolge 8, nafte sploh ni okusil v letu dni sem našopal 150.000 brez problemov, skinu 100.000 in ga prodal za 27.000 DEM čisti biznis, nato Partner 1,4 bencinar, ni šel nikamor pil pa tudi ni, žena naredila z njim 87.000 km brez problemov,

no in zdaj pa kot že zgoraj omenjeno. Družinska politika je da bo vedno en Partner/Berlingo pri hiši :worship: .

Aja zakaj Peugeot; zato, ker imam frenda na Peugeotu na Citroenu pa ne več ker je šel v penzijo. Drugače sta pa avta ista, servisne usluge iste, cene iste...... je pa meni osebno Peugeot malce lepši v nos to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tkole pa zgleda Berlingo, ko en model mal preveč film Tokyo Drift gleda (ta z meganom) :unsure:

Jst pa kolega noter v Citroenu, le lažje poškodbe, na srečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ste še zmeraj lastniki Berlingotov in Partnerjev zadovoljni whistle.gif ? Imel sem slabe izkušnje HDI 2.0/110hp motorjem L.06 wacko.gif

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne?

meni je ta masina v xantii zelo dobro sluzila (263.000+ km). avto ni dobil tehnicnega zaradi rjavih lukenj v pragovih (edina omembe vredna rjina na celem avtomobilu, pa ga pokoplje :().

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Peugeotu 307 closedeyes.gif , vse lepo in prav, glede voznih lastnosti in porabe, vse ostalo se mi je vse povprek kvarilo od 60k km dalje wacko.gif Avto je bil z 110hp, tile

Parntnerji in Berlingoti so z 90hp, pa zato sprašujem glede zadovoljstva (samo druga serija Berlingota me zanima, in ne novi). Tudi na Peugeot forumu prav ne hvalijo 110hp motorjev, mislim pa da P & B ne obstajata

s tem motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!