Skoči na vsebino

DODAJANJE MOTOCIKLOV


Priporočene objave

To pa je res pohvalno. B)

So mogoče kakšne omejitve, ali je tudi dovoljeno vpisati podatke starejših modelov, kot je naprimer moja 26 let stara Yamaha? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je res pohvalno. B)

So mogoče kakšne omejitve, ali je tudi dovoljeno vpisati podatke starejših modelov, kot je naprimer moja 26 let stara Yamaha? <_<

Omejitev glede starosti ni. Edina omejitev je, da se ne vnašajo motocikli, ki so že v katalogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že preizkusil zadevo...res pohvalna stvar...vse pohvale in vsa čast...

zakon ste.... :OK: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
... med Scooterji bi pa lahko Italjeta dali not ...

Ce te moti da ga ni, ga lahko sam dodas ... :wacko: :D

Pa se vprasanje... prejsnji vikend sam dodal par motorckov :) Sicer je pisalo, da preverjanje traja nekaj dni, ampak v katalogu jih se ni...

Sedaj pa ne vem, a sem jaz kaj zaj... :wacko: ali pa tisto preverjanje se traja :rolleyes:

Hvala in Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te moti da ga ni, ga lahko sam dodas ... :wacko:  :D

Pa se vprasanje... prejsnji vikend sam dodal par motorckov  :)  Sicer je pisalo, da preverjanje traja nekaj dni, ampak v katalogu jih se ni...

Sedaj pa ne vem, a sem jaz kaj zaj...  :wacko:  ali pa tisto preverjanje se traja  :rolleyes:

Hvala in Lp,

Prosimo, da ne vnašate Skuterjev v vnosno šablono, ki je namenjena motociklom. Podobna zadevščina je v delu tudi za Skuterje.

Pri vnosu dodajte tudi povezavo do fotografije vnešenega motorja ali pa fotografijo pošljite na naš email naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosimo, da ne vnašate Skuterjev ...

... fotografijo pošljite na naš email naslov.

Sem skoraj 90%, da sem vnasal v pravilno kategorijo ... :P (Je pa res, da je bila pozna ali pa zgodnja ura, kakor za koga :rolleyes:)

Slike sem pa poslal na info@motosvet.com (se mi zdi, bom doma preveril) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj 90%, da sem vnasal v pravilno kategorijo ... :P (Je pa res, da je bila pozna ali pa zgodnja ura, kakor za koga :rolleyes:)

Slike sem pa poslal na info@motosvet.com (se mi zdi, bom doma preveril) :)

Prosimo vas tudi, da vnašate v slovenskem jeziku, saj nismo v Angliji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj 90%, da sem vnasal v pravilno kategorijo ...  :P (Je pa res, da je bila pozna ali pa zgodnja ura, kakor za koga  :rolleyes:)

Slike sem pa poslal na info@motosvet.com (se mi zdi, bom doma preveril)   :)

To že, samo so vsi podatki, ki si jih vnesel v angleščini. Mene sicer ne moti angleščina, zagotovo pa se bo našel kdo, ki ga bo to motilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
A deluje funkcija dodajanja motociklov v katalog??

Pred nekaj tedni sem enega dodal, pa ga še vedno ni dodalo.

Ali naj ponovim vajo??? Mogoče pa sem tud kaj zgrešil pri postopku...

Kaj pa sliko? Se jo pošlje po mailu in jo vi sami lepite zraven. Nikjer ne vidim možnosti direktega lepljenja slike.

hvala...

Vprašanje je bilo res v napačni temi...

OK... Sliko se pošlje po mailu.

Vendar ali deluje dodajanje ali ne? Ker je namreč res že ene 20 dni kar sem dodal en model, pa ga ni gor. Lahko pa tud ponovim postopek še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodajanje deluje, samo ga morajo pregledat in odobrit administratorji....

....kar zna trajat zelooo dolgo. :devil: So pač administratorji skoz zasedeni, ni kej. :P

"Moja VTR" se je dajala v katalog skor 2 mesca in ce pogledas se zdej manjka slikca. :slap: :devil:

A katera slikca?

Ta...

prd_bike_candy_blue.gif

alpa ta.

prd_bike_italian_red.gif

Mal sm zleht danes, ni kej. :devil: :blush: :grim

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

sam neki me zanima: zakaj je v katalogu vozil pri KAWASAKI-ju samo Z750S naked varjante pa ni?

Zato, ker tisto, kar prodajajo v štacunah kot 'naked', je samo optična varka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker tisto, kar prodajajo v štacunah kot 'naked', je samo optična varka ...

optična varka? :blink: kolkr jst vem, je bil naked varjanta prej na tržišču kot ta za oklepom! no sej verjetno so podatki isti (specifikacije) tko da verjetno je to razlog!

sam mislu sm za slikco, ker mi je naked varijanta lepš, pa bi pasala slikca na moj deskop :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mislu sm za slikco, ker mi je naked varijanta lepš, pa bi pasala slikca na moj deskop :blush:

Evo naked slikce za na desktop. Ta je bil definitivno prej na tržišču kot tist z oklepom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naked slikce za na desktop. Ta je bil definitivno prej na tržišču kot tist z oklepom.

hvala Ti! ;) sam jst sm mislu mal novejšega! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

kako naj dodam motocikel v katalog sm študeru in nism nč pogruntu :?

se opravičujem za novo odprto temo O:-)

pa ups za tiskarsekga škrtata že u naslovu temne :blush:

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem našel tole:

Podatki v motosvetovem katalogu vozil so informativne narave. Pridobljeni so bili iz press-kitov in spletnih strani proizvajalcev. Za vse morebitne napake se opravičujemo in vas prosimo, da nam jih sporočite na naslov: katalog@motosvet.com. Veseli bomo tudi predlogov in pripomb glede manjkajočih modelov v katalogu. Pišite.

Piši jim na katalog@motosvet.com pa bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!