Skoči na vsebino

katera diza


srbo

Priporočene objave

Govora je o GLAVNI ŠOBI za bencin. Diza za olje in mešnaico ne obstaja, ker olje se vbrizgava direktno. Je samo glavna diza in pa ena majhna za štangas.

Kak je v mojem Aerox-u nevem. Vem pa da ma kolega YAMAHA BW'S SPY in ima 3 dize v fergazerju. In to je 100%, ker sem vse 3 vido B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ponavadi sta 2, ona večja je glavna, zraven pa diza za štandgas, kaj tisti ko mate 17,5 al pa večje pa 70ke ste za štandgas dize tud kaj menjavali? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je šrauf, ampak to je mensezdi za nastavljat zrak v šrandgasu, drugače pa je diza za štandgas v fergazerju, ki tud ne sme bit premala ker lahko teoretično če pri visokih obratih (napr pri 89,90kmh) spustiš gas je ta diza pomembna, in če je premala lahko pikne bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je v mojem Aerox-u nevem. Vem pa da ma kolega YAMAHA BW'S SPY in ima 3 dize v fergazerju. In to je 100%, ker sem vse 3 vido  B)

Pusti ti spy-a. To je največji jajc med skuteri. Sm pred kratkim od kolegice ga šravfu in je tok bedno vse narejen da konc...

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men se pa zdi da so na fergazerju res 3je sravfeki. en je za stangas, drugi je za zrak in pa tretji za bencin? kaj ni tako? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men se pa zdi da so na fergazerju res 3je sravfeki. en je za stangas, drugi je za zrak in pa tretji za bencin? kaj ni tako? :hmm:

Tavelika (glavna) diza je za bencin in s njo se uravnava količina pretoka bencina. Potem pa je še zraven ena majhna za štangas. Tretja pa je povezana nekaj s čokom, vendar se mi zdi da ni pri vseh modelih (PHVA....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pojasnilo...se pravi zdej je to tk, da ce das drug filter (sportni) potem mores zamenjat uno glavno dizo za pretok bencina? sam ta diza se ja neki suce sem pa tja a se ne da stelat...? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pojasnilo...se pravi zdej je to tk, da ce das drug filter (sportni) potem mores zamenjat uno glavno dizo za pretok bencina? sam ta diza se ja neki suce sem pa tja a se ne da stelat...? :doze:

Če daš športni filter, moreš menjat tudi to glavno dizo. Obstoječe dize se ne štela, ampak se odšrafa ven, in se da not večja (ima večjo luknjico na sredini)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap kaj se niste nikoli vsaj na avtomatiku diz menjavali? :D :D

jas tudi newen zakaj je tolko komliciranja s temi dizami :grrr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: samo vseeno, kaj ma kdo za prodat kaki rabljen 17,5 phbg? :) aja pa delujoč seveda :D

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prblizn kolk velka diza more bit za 19mm fergi pa zračn filtr (na pol zaprt), zdj mam not 78 pa dobr dela sam me pa zanima kaj bi blo če bi dav mal vecjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!