Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

Majice bodo crne, pa že ce Perla, Pupa in Easy narocate, definitivno dam delat... Ostali pa se boste lahk pol slikali z nami, ko bomo imeli majice oblecene... EHHEEHHEHEE... PRAAAAA...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Noise, ne mene pozabit!!!

Meni tut eno majcko, velikost M. Seveda sponzoriram sam...

Pa kaksno nalepko tut lohka primaknes zraven... za na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise: Ampak na forum srecanje me pa na zalsot ne bo... Ne me ubit, ampak res ne gre. Prevec zajebancije v sluzbi. Mi pa lahko majcko dostavis ob prvi priloznosti, ko se vidiva... kar pa bo najbrz kar hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer sem opravil predogled pristopa do Veniš. Pot je sledeca:

a) Iz Ljubljane:

Ljubljana-Kamnik-Gornji grad-Radmirje-

potem pa zavijete na desno, proti Mozirju.

Ko pridete v Spodnjo Recico, zavijete desno v smer Pobrežja in zapeljete na leseni most. Za mostom zavijete levo v Nazarje.

Vozite naravnost ob ograji tovarne Glin Nazarje (nekaj casa je ograja betonska, potem iz žicne mreže), nato upoštevate prometni znak obvezna smer v desno in pripeljete do precne ceste, nasproti vam pa stoji velika zelena hiša. Zavijete na desno in vozite samo naravnost. Naj vas ne motijo smerokazi v stranske ceste, ker za Veniše smerokaza ni. Upoštevajte le smerokaz za Dobrovlje in mu sledite. Peljali se boste po dolini in po 2-3 kilometrih na desni strani ceste opazili lesen znak, belega konja v podkvi. Na razcepu zavijte desno, na ožjo cesto in skozi gozd in kar naprej. Ste že tam…

Ce ste zgrešili odcep za Pobrežje, nic hudega, peljite še 1,5 km naprej po glavni cesti (dolg levi in nato desni ovinek), ko pridete do desnega odcepa za Nazarje. Nadlajujte tako, kot morajo peljati celjani.

B) Iz Celja:

Celje-Žalec-Šempeter-Šentrupert-Letuš-Mozirje-

2-3 km za Mozirjem je levi odcep za Nazarje (za majhno bencinsko crpalko iz 50. let), nato kar naravnost skozi Nazarje, ko pripeljete mimo velike zelene hiše, ki je na vaši levi strani, nadaljujete naravnost tako, kot morajo od nje naprej peljati ljubljnacani.

Iz Celja je do Veniš 38 km.

Majica tudi zame (XL).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nc se navmo kregal, Pupo bom kr jst pelu, mogoce mi pa rata tokrat brez !

Sam ce seveda Pupa

LP Climber

Ja, jaz bom šla kar s Climberjem, vsaj vem, da se mi bo nekaj dogajalo, pa da bom koga tepla med potjo. Ce ne drugega, pa stranske špegle.

Pupa

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Brrrm, jaz sem menda na tem rancu ze bil, ampak po tvojem opisu bi se zgubu. A ni za nas Lju... bolse da za Gornjim gradom zavijemo desno proti Bocni, ©martno ob Dreti, pa potem proti Nazarjem in nekje na sredini pri tisti tabli s konjem levo

Jasno eno majico (L) pod obvezno!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jebemo, a hormonc ma 14 strani?! Bi moral prej preveriti... Hvala, Brrrm.

Mimogrede: jaz sem pa vedno mislil, da se gre v Venise na Dolenjskem, pa vidim, da obstajajo se ene na Stajerskem. Nisem butast za slovensko geografijo, ampak tega pa res nisem vedel... Tudi Atlas SLO omenja samo dvoje Venis. Fantje, pritozbo na Atlas!....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, pa punce tudi.. pravzaprav punci, ker dosedaj nisem zasledil vecjega pritoka pripadnic lepsega in neznejsega spola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno trapasto vprašanje. Na hitro sem preletel nekaj zadnjih sporocil ma forumu, pa me zanima za kakšne majce se to gre, da nekateri veselo narocate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za majice z napisom Motosveta. Zadaj velik napis + ikona motorja, spredaj (na levem josku), pa en manjsi napis. Barva: crna, kolikor sem uspel zaslediti. Za kaj vec pa vprasaj Noise-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ops,

jaz sem razumel, da bo na majici ena taka joškasta, kot jo ima Pervy na predstavitveni sliki, zato sem naricil XL, da bo šla cela gor

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Climber

Lahko pelješ tudi tam.

Vceraj sem imel zvecer nekaj nenapovedanega prostega casa in sem se odpeljal do Nazarij in odkril ranc, ker tam še nisem bil. Potem pa sem potegnil še malo naprej in odkril "vašo" pot.

Poti, ki jo predlagaš ti, nisem opisoval, ker je na zemljevidu narisana bolj belo, kar je obicajno slabše.

Kakor koli že, važno je, da prideš do lesenega belega konja, potem pa na ožjo cesto.

Veniše niso kraj, ampak pristava, zato jih ni najti v resni geografski literaturi.

V najslabšem primeru bodo brneli mobiteli, ce v tistih krajih vlecejo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ops,

jaz sem razumel, da bo na majici ena taka joškasta, kot jo ima Pervy na predstavitveni sliki, zato sem naricil XL, da bo šla cela gor

Brrrm

Ej, ce bi bilo to res, potem bi jaz narocil 3X - kar je v ZDA najvecja stevilka. Jaz bi imel padalo iz take majce, z airbagi (za vsak slucaj)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, vreme v cetrtek bo bojda soncno, zato lahko mirno izjavimo, da smo pravi heroji in da smo izbrali pravi dan !

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele majice morajo biti pa prav atraktivne. Sklepam po opisih. Kaj pa cena?

Mogoce mi je ušlo a nisem zasledil cene majice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tele majice morajo biti pa prav atraktivne. Sklepam po opisih. Kaj pa cena?

Mogoce mi je ušlo a nisem zasledil cene majice?

eno ali dve strani nazaj je noise napisal cene.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!