Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

Ce še komu petek bolj ustreza naj pove, ce pa pride težje v petek pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvau Pupa, jaz sem ze na pol vegetarianec (od mesa jem sam se ribe), torej sem vedno bolj okusen . Bi mal ugriznla a

Meni bi bil najboljsi ponedeljek , da ne bo tako preprosto!

Stalnim sem poslal mojo stevilko po mailu. Predlagam, da posljete se svoje pol bomo pa skonektani

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, Climber, si premalo zašpehan zame. To samo zato, da se bom lahko s tabo peljala, pa da se bova še tepla v ovinkih z raznimi pick-upi. Naslednjic se mu bom na sprednjo šipo vrgla, da mu šipo razbijem, pa bomo potem videli, kdo se bo naprej odpeljal.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... se mu bom na sprednjo šipo vrgla, da mu šipo razbijem, pa ...

To sicer sodi v topic KAJ VZETI S SEBOJ NA POT pa vendar:

potrebujes 5 kg kladivo, da usekas hudica po piskru!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne, ne, Climber, si premalo zašpehan zame. To samo zato, da se bom lahko s tabo peljala, pa da se bova še tepla v ovinkih z raznimi pick-upi. Naslednjic se mu bom na sprednjo šipo vrgla, da mu šipo razbijem, pa bomo potem videli, kdo se bo naprej odpeljal.

Pupa

jok svetujem drugo zadevo.

pripelješ pocasi zraven , stegneš desno nogo,se utrdiš na sedežu,nato pa obrneš rocko gasa do konca.

v momentu ima avtomobilist 20.000-30.000 sit škode za novo bocno ogledalo,samo ujeti te ne sme.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se pozna kdo granitne tlakovance? vcasih jih najdes v sipi/na strehi/v vratih avtomobila.*nedolzno*

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste lahko prosim za trenutek malo bolj resni, pa se že enkrat osredoticite samo na eno stvar!!!!!

Prosim vas lepo, odlocite se že enkrat, a se dobimo v cetrtek ali v petek.

bomo odprli nov forum "kako uniciti nasprotnika", pa se tam izživljajte nad temo!

Hvala za razumevanje!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porocilo vcerejšnjega dogajanja na tromostvoju:

Zbrani: Noise Data, Bmw, Perla (ki ima gips (verjetno je sprobavala vašo tehniko unicevanja nasprotnika), Climber z Climberko in moja malenkost.

Teme: upravljanje štajerski konec furuma, dogovarjanje za II. forumsko srecanje, pitje, smejanje....

Zakljucki: ker smo ljubljanski forumisti že drugic popustili glede lokacije forumskega srecanja, smo se odlocili, da nam pripada vsaj dolocitev dneva srecanja. Soglasno smo se odlocili, da bo srecanje v CETRTEK!!!

Ljubljana, 31.05.2001

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, saj sem vedel, da ste ljubljancani v redu podvrsta ljudi in da znate demokraticno sprejeti naso vsiljeno voljo.

Za cetrtek vam poslijam

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... upravljanje štajerski konec furuma...

... nam pripada vsaj dolocitev dneva srecanja. Soglasno smo se odlocili, da bo srecanje v CETRTEK!!! ...

Ljubljana, 31.05.2001

Pupa

Ad 1: upravljanje stajerskega konca foruma ali opravljanje stajerskega konca foruma?

Ad 2: vzeto na znanje, bomo upostevali!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.: se opravicujem, tiskarska napaka - smo vas opravljali!

2.: zakaj se bomo manj videli, kaj to pomeni, da sedaj pa ne boš prišel Ice, ce se bomo zbrali v cetrtek?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Icek (5 let)

Tam si Perlo v Gorenjski??? preberi.

Od kar ima skiro v garazi, ni nobena tezava kamorkolim priti.

Kamoli tebi, ki imas skiro, imenovan Suzika.

Ti imas do Venis 160 km, kar ti vzame urico in en firkelc, jaz pa 40, kar je tudi urica.

Na videnje

Brrrm

Saj potem pa itak dobis petek, se nam je nekje zapisalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi brrrm,

ne da bi ti rad kam stopil,ampak meni se ne da peljati ponoci domov,potem ko sem imel cel dan veselje se zajebavati z vsemi mogocimi "modeli" nase druzbe.napisal sem pa tudi,da me zelo verjetno ne bo.ziher je sam smrt.

je pa nekako navdusenje za samo voznjo v teh okoliscinah malo manjse pri meni (ponoci,nespocit itd.),glede na bedarije ki sem jih ze pocel.BTDT (been there,done that) recejo americani.

s spostovanjem

5 letni "icek"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vedno bolj imam obcutek, da so ti ljubljancani res sami pozerji (za izjemo Climberja, pa Easyrider se mi tut ne zdi tak). Joj, že od nekdaj mi ta Ljubljana ni kaj prevec dišala, zdej mi je pa kar

zaradi nesodelovanja ljubljancanov.

Pupa

joooooooooj, noooooooooo!??

Kaj ces, ce stajerci "nocejo" prilezt dol, zato se pa pol bolj na unem koncu dogaja. Sicer pa, enkrat tuki, drugic tam, pa nas bo povsod dost.

P.

Edited by - Perla on 31/05/2001 10:08:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Kaj ces, ce stajerci "nocejo" prilezt dol, zato se pa pol bolj na unem koncu dogaja...

Edited by - Perla on 31/05/2001 10:08:39

Mi bi ze prisli, pa ste se Ljubljancani predolgo obirali (clovek bi rekel, da ste bili rahlo neodlocni).

lp Easyrider

P.s.: Naslednjic se vidimo na vasi strani Trojan - jaz hocem OVERMURA MOVINGCAKE (Ice, preberi dobro, so zelo dobre)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi da smo neodlocni Ponedeljek je bil deathline za odlocitev, mi smo pa ze ta teden odlocno dolocili kraj. Pi____, a bo moj sin res mugu carinik na Trojanah bit

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi da smo neodlocni Ponedeljek je bil deathline za odlocitev, mi smo pa ze ta teden odlocno dolocili kraj. Pi____, a bo moj sin res mugu carinik na Trojanah bit

LP Climber

Ad. 1 Ja, ste neodlocni!

Ad. 2 Rok je ze bil v ponedeljek, ampak kraj smo morali mi predlagati, ker se pac vi niste "spomnili" nic drugega.

Ad. 3 Zadnji trendi kazejo, da bos imel sina nekje juzneje na meji, ne pa na Trojanah. Ce pa ze bo tam meja, bodo ostali krofi na nasi strani (potem vam bomo pa izvozne takse zanje racunali)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da Noiseve korenine segajo na to stran Trojan, pa je dead line kar presekal in dolocil (glej naslov topica).

Mu bomo zaradi diktatorskih, da ne recem avtokratskih, tezenj na 2. srecanju usesa navili, ce si bo upal celado sneti.

Kar se carinika tice, pa mu carinik niti ne bo treba biti, bo dovolj kar cestninar na Vranskem ali pa v Blagovici (ali kje bodo na vasem koncu pobirali). Tudi stane.

Naj zivi anarhija

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo spet Slovenci ispadl k , dejmo raj skp drzat - tunel gradijo eni makaronarji pa lohk da na konc se en k drugmu navmo mogl

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!