Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

Ampak je Ice taka svinja da ne bo napisal cene se enkrat, tako da bos moral iskat, kje je Noise to napisal...

PS: ja tudi jaz sem enaka svinja :))

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne einherjer, ti si svinja, ampa Ice pa noce priznati, da kljub nazivu vseveda ne ve, koliko stane ena majica.

JAZ PA VEM: Noise Data je rekel, da bodo od 900 do 1000 SIT. Tam nekje.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, sedaj pa imas! Pupa je res upravicila svoj naziv, ti pa... Edina sansa zate je, da jutri pripeljes strudel (jabolcni, sirov z orehi) v Venise.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pupa: drugim pomagas mene pa v drek rines.ze prav.

@ easy: CE bo kak kos se ostal IN ce bi pod kaksnim pogojem slucajno zasel v blizino venis ti sigurno ne bom prinesel strudla,ker je predober in ga bom ze prej pojedel.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nic!

Saj lahko grem na Trojane (krofi, prekmurska gibanica,...), v Venisah pa imajo sadne kupe, crnega barona, rdecega barona, tiramisu, ... se pravi same Stormanove dobrote.

MLJASK!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj lahko grem na Trojane (krofi, prekmurska gibanica,...), v Venisah pa imajo sadne kupe, crnega barona, rdecega barona, tiramisu, ... se pravi same Stormanove dobrote.

Pizda že vidim kaj bomo jutri na Venišah delali, žrli kot prasci. Vsaj jaz, OINK. ...

Mimogrede, majice so narejene, nismo niti spodnjega limita dosegli, zato bodo jutri na voljo po ekskluzivni ceni 899 SIT (garantirano vrnem 1SIT).

A sem car al nisem?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK JAZ VZAMEM ENO! AMPAK ZA STEVILKO NEVEM KER MAM VCASIH M VCASIH PA XL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti me jutri v Venišah ne bo.

Sem imel cel teden zajeban šiht, v cetrtek popoldan grem pa še na murje (delat, ne plavat). Sicer me pa itak ne boste prevec pogrešal.

Sam kakšno majco mi še prišparaj Noise.

Se vidjamo (nakoc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po vsej verjetnosti me jutri v Venišah ne bo.

Sicer me pa itak ne boste prevec pogrešal.

Sam kakšno majco mi še prišparaj Noise.

Se vidjamo (nakoc)

ma kako ne? kdo bo pa einherjerja brcal?

best

Ice

Edited by - Ice on 06/06/2001 15:34:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja vezde! jaz nucam samga sebe za prezivet,ne pa de me stere tisti nordijski fighter na prafaktorje.misls,de bos tko lahko prsla do bike-a? a jok bato odpade!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po vsej verjetnosti me jutri v Venišah ne bo.

Sicer me pa itak ne boste prevec pogrešal.

Sam kakšno majco mi še prišparaj Noise.

Drek te ne bomo pogrešali, jasno da te bomo madona... Kdo bo pa zdej PIVO naroceval ???

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drek te ne bomo pogresali, jasno da te bomo madona... Kdo bo pa zdej PIVO naroceval ???

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Jebes naroceval - placeval, placeval

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ma ja vezde! jaz nucam samga sebe za prezivet,ne pa de me stere tisti nordijski fighter na prafaktorje.misls,de bos tko lahko prsla do bike-a? a jok bato odpade!

best

Ice

Ok obljubim, da se bom samo bom samo branil... V najslabsem primeru bos mel tako koleno kot Pupa.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ok obljubim, da se bom samo bom samo branil... V najslabsem primeru bos mel tako koleno kot Pupa.

Einherjer

Ali tocneje povedano: Pupo na kolenu, štrudl v roki

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy...,

ce si še živ od študija.

Kdaj nameravaš iti danes na štrudl v Veniše?

Ce boš povedal pametno uro, lahko formirava slavnostno kolono in organizirano odideva in prispeva na štrudlmeeting.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozakaj da malo premislim!

Tako: glede na to, da bomo vsi okrog 16.30 tam in da rabiva ca 30 min voznje (po CPP)bi bilo dobro, da formirava kolono () nekaj minut pred 16.00. Se strinjas? Dolociti morava se kraj!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da si poštena duša in da boš predlagal 16. uro.

Dobiva pa se lahko pred mojo ali pa pred tvojo garažo ali pa na nevtralnem terenu, na kakšni bencinski crpalki.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opozorilo vsem udeležencem.

Napolnite si rezervoarje z gorivom, ker tam med hribi vsem crpalkam ob 20. uri pade mrak na oci in gredo spat.

Potem boste lahko v rezervoarcke tocili samo še vodo iz bližnjih potokov, ali kokakolo, ker piva in šnopca je škoda.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... da si poštena duša ...

Ker je to res (upam, da se Pupa ne bo spet zmrdovala), prepuscam tebi moznost dolocitve kraja srecanja. Zelo enostavno: ti poves kje, jaz pridem tja.

P.s.: Vsi ostali boste imeli priloznost napolniti rezervoarje svojih mopedov ne glede na to, kje boste prisli (crpalke so v Mozirju, Nazarju, Gornjem gradu). Opravite pa to pred prihodom v Venise!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!