Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

@ Easy...

Pred tvojo garažo ob 16.00 uri.

Ce bo kaj narobe, glede garaže ali glede ure, pa itak imam številko tvojega premicnega telefona, ker moram pred tem še del potomstva razvoziti naokoli, ti imaš pa tudi menda mojo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, kako se znava lepo dogovoriti.

Ima Ice prav, v motobratstvo ženske bolj slabo pašejo.

Ce bi mogla na zadnji sedež naložiti Pupo, ne vem, ce bi bila tako hitro složna kdo, kje in kaj.

Ali pa bi jo vsak 1 km vozila.

To bi bilo, vsak 1 km.

Torej, punce spadajo v motobratstvo in to ne samo kot Property of Bucman ta in ta.

naj živijo punce

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidiš, kako se znava lepo dogovoriti.

Ima Ice prav, v motobratstvo ženske bolj slabo pašejo.

Ce bi mogla na zadnji sedež naložiti Pupo, ne vem, ce bi bila tako hitro složna kdo, kje in kaj.

Ali pa bi jo vsak 1 km vozila.

To bi bilo, vsak 1 km.

Torej, punce spadajo v motobratstvo in to ne samo kot Property of Bucman ta in ta.

naj živijo punce

Brrrm

Bolj ko berem tvoj post, manj mi je jasno: a spadajo ali ne spadajo v motobratstvo?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, nic krivice tebi.

Sem te pa uporabil (izrabil) za splošni primer, ker si pac najbolj oblegana pupa na forumu, ker bi se grdo slišalo, ce bi napisal ...nazadnji sedež naložiti eno babo (deklino, fraco ali kaj podobnega)..., zato sem izrabil tvoje dobro ime.

Bi te jaz in Easy... (kaj ne da Easy...) z veseljem peljala, pa ceprav bi moja 125 stokala in bi amortizer dušo spušcal in bi jaz zobe skup tišcal, pa ce amortizer takoj hudic () k sebi vzame.

Sicer pa jaz prepricano menim, da punce sodijo v motobratstvo.

Tisto prej je bilo samo retoricno vprašanje s samoodgovorom.

Uživajte še naprej

Brrrm

(pa glejte, da boste vsi z zglancami motorraderji prišli, da ne bo kakega zamašcenega prašica med vami)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali tocneje povedano: Pupo na kolenu, štrudl v roki

Brrrm

tudi ni najslabsa varianta.samo upam,da....ne tega pa zdaj ne napisem.pupa me .

glede nezahtevnosti pupe: bomo videli in presodili.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Saj lahko grem na Trojane (krofi, prekmurska gibanica,...), v Venisah pa imajo sadne kupe, crnega barona, rdecega barona, tiramisu, ... se pravi same Stormanove dobrote.

Pizda že vidim kaj bomo jutri na Venišah delali, žrli kot prasci. Vsaj jaz, OINK. ...

Mimogrede, majice so narejene, nismo niti spodnjega limita dosegli, zato bodo jutri na voljo po ekskluzivni ceni 899 SIT (garantirano vrnem 1SIT).

A sem car al nisem?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

a lahko še jaz 3 majice XXXL zame,pliz.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vemo, da je Pupina nezahtevnost larifari.

Sem jo samo nekaj malega omenil, pa je takoj poskocila.

"Nezahtevno" seveda.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a lahko še jaz 3 majice XXXL zame,pliz.

BMW, ti se kar zajebavaj, ti jih bom res prinesel...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji, nazalost bom zgleda moral it na neko pol-sluzbeno-pol-privat zadevo ob 17.00 tako da me verjetno ne bo. lepo se imejte, ce pa bom uspel vseeno pridem malo pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Saj lahko grem na Trojane (krofi, prekmurska gibanica,...), v Venisah pa imajo sadne kupe, crnega barona, rdecega barona, tiramisu, ... se pravi same Stormanove dobrote.

Pizda že vidim kaj bomo jutri na Venišah delali, žrli kot prasci. Vsaj jaz, OINK. ...

Mimogrede, majice so narejene, nismo niti spodnjega limita dosegli, zato bodo jutri na voljo po ekskluzivni ceni 899 SIT (garantirano vrnem 1SIT).

A sem car al nisem?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

a lahko še jaz 3 majice XXXL zame,pliz.

lp.,

bmw

Ce še ni prepozno bi jaz tudi imel eno majico. Recimo tam XL ali mogoce L ce so vecje.

SE vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dragi moji, nazalost bom zgleda moral it na neko pol-sluzbeno-pol-privat zadevo ob 17.00 tako da me verjetno ne bo. lepo se imejte, ce pa bom uspel vseeno pridem malo pogledat.

Ah to je pa res škoda, da ne boš mogel priti. Ce bo vrjanta, le prilet, boš dobrodošel.

Veter, a ti prideš? SUPER, ce prideš!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Easyriderjem zakurblava stoja ob 16. uri in bova tam verjetno ob 16.40 uri.

Se vidimo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pome pride Climber ob 15:30, pred Old London Pubom smo zmenjeni 15:45, potem jo pa usekamo konjskim zrezkom in štrudlu naproti.

Pupa======> logout

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporocam, da sem srecno doma.

Dragi moji, zahvaljujem se za prijeten vecer. Srecanje z vami mi je bilo v izjemno zadovoljstvo!

Lahko noc,

Perla

ps: Porocilo pa naj napise kdo drug, jaz grem nogo v vodoravno drzat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sem vam vsem fous! Vi ste uzivali, jaz pa revez moral delati do sedmih....

Se Perla je bila tam, pa ima nogo v gipsu... No, je imela pa vsaj to zadovoljstvo....

Mimogrede, Perla, sem skakal po EF, pa sem se te poklical. Seveda, bumbar, sem pozabil, da si na bolniski. No, pa tudi mobitel ni delal. Vsaj forum pa se vedno dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: kdaj bo naslednji forum, da pa res pridem, ce ne, bom znorel????

Noise, cimprej podaj to informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sporocam, da sem srecno doma.

Dragi moji, zahvaljujem se za prijeten vecer. Srecanje z vami mi je bilo v izjemno zadovoljstvo!

Lahko noc,

Perla

ps: Porocilo pa naj napise kdo drug, jaz grem nogo v vodoravno drzat.

Bom pa jaz na kratko napisal kako je bilo.

Torej bilo je vredu, okolica je v Venišah je vredna ogleda, družba je bila pa še boljša.

Na koncu so nas obiskalni še ta modri, no samo na pir so prišli, kot mi ali pa so želeli pokazat da tudi oni berejo forum?

Majce smo tudi dobili, jaz sem vzel samo eno in mi je sedaj malo žal..bom pa kdaj drugic še kakšno. Od nikov sem si ji bolj malo zapomnil razen od ženskih predstavnic, ki jih je bilo na žalost premalo. Hm..vprašanje ce jih je kdaj dovolj.

Malo me je šokirala Pupa , ki je rekla, da bi rada jahala, a to verjetno spada bolj v hormonski forum.

Vsi ki niste prišli vam je lahko ŽAL in pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze zdavnaj prej rekel, da mi bo zal, ker me ne bo in mi je se vedno zal, ker me ni bilo. Ampak sluzba je sluzba...

Mimogrede: koliko pa se vas je nateplo skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!