Skoči na vsebino

Presenečenja na poročno noč


gic

Priporočene objave

Spoštovani vsi skupaj!

Vem, da imate polno glavo raznoranih pizdarij, ki bi jih ušpilali svojim kolegom.

No, tudi jaz bi rad kaj ušpičil mojemu kolegu na poročno noč, pa nimam ideje.

Pred dvemi leti smo enemu kolegu nastavili čudovito presenečenje v njegovem stanovanju. Za to poroko smo vedeli cca. 3 mesece prej in smo se pripravili z vsem potrebnim.

Jaz lepo dobim en dan pred poroko ključ od ženinove bajte (pri njegovem bratu). Lepo mu razložim, da ne bo nobene škode, samo presenečenje, pa zagrozim mu, da ne sme nikomur povedat,... :kva2:

Poročni dan.

Mi lepo na poroki, moji kolegi (niso bili povabljeni na poroko) pa od devetih zvečer naprej hm :notworthy: .... do enih zjutraj..... Kraljevali v njegovi bajti.

Posteljo mladoporočencev so lepo zaranžirali z vrtnicami, baloni, raznoraznimi poročnimi napisi. Tudi pred vrati na dvorišču lepo zaranžirano, romantično!! :OK:

Ampak to ni bilo vse. Po celem stanovanju, od kuhinje, kopalnice, spalnice, hodnika in na stopnišče so po tleh postavili cca.5000 jogurtovih lončkov in v vsakega nalili vsaj 1 deci vode (sliko, kako izgleda, bom prilepil kasneje). Ampak pazljivo! Niti kapljice ni bilo na tleh.

Ko sta mladoporočenca prišla s poroke ob 8. zjutraj, vsa zaspana, komaj čakala, da se uležeta,.... lahko si predstavljate :yea2:

Niti najmanjše šanse nista imela, da bi prišla do spalnice brez praznjenja lončkov. Preden sta zaspala, sta porabila dve uri, da sta si naredila nekajcentimetrski pas, da sta prišla do spalnice. Ko sta se naspala, pa še pet ur praznila in metala stran lončke, da sta vse pospravila.

:grupni:

V trenutku, ko sta prišla domov, sta bila ful jezna. Čez dan, dva, ko sta izbrskala, kdo je krivec, pa se jima je zdelo ful dobro. :friend2:

Če ima kod kakšne izkušnje, ideje, kaj in kako naredit presenečenje, naj napiše, da dobim idejo za tega kolega (ta za lončke že ve, torej to odpade). :beer2:

Z idejami na dan....

:010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ka pa vem :hmm: kako bi pa zgledala koza z rdečo čupo pa kakim napisom na seb zaklenjena v njunem stanovanju...SAmo pazi da koza ne rezmeče celo stanovanje :D

Aha al pa ta fora eno prostitutko naročiš in ji daš navodila, da čaka naga v postli pa ko prideta nazaj reče muci ka si ti še moj

:lol1:

al pa ne ta bi bla tut fajna(že sprobana:))Kupite Ančko(beri lutko:D)pa jo vsedete v njegov avto to pol mal bl zvečer pa mu rečete, da ste mu za darilo kupil kurbico pa da mu ga bo potegnila itd itd....Pol pa sam glej reakcije....ko od daleč se vid da res en sedi...

ej nimam več idej....prerežte mu bremze na avtu preden gre domov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ka pa vem :hmm: kako bi pa zgledala koza z rdečo čupo pa kakim napisom na seb zaklenjena v njunem stanovanju...SAmo pazi da koza ne rezmeče celo stanovanje :D

Aha al pa ta fora eno prostitutko naročiš in ji daš navodila, da čaka naga v postli pa ko prideta nazaj reče muci ka si ti še moj

:lol1:

al pa ne ta bi bla tut fajna(že sprobana:))Kupite Ančko(beri lutko:D)pa jo vsedete v njegov avto to pol mal bl zvečer pa mu rečete, da ste mu za darilo kupil kurbico pa da mu ga bo potegnila itd itd....Pol pa sam glej reakcije....ko od daleč se vid da res en sedi...

ej nimam več idej....prerežte mu bremze na avtu preden gre domov :naughty:

ti maš ideje bol kok razdret zvezo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nimam več idej....prerežte mu bremze na avtu preden gre domov :naughty:

Ti maš bol ideje, kok mu škodovat, ne pa pripravt presenečenje....

Al pa tk, kot je napisal HAWkey

DEJTE IDEJE, DA NE BO NOBENE ŠKODE!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po celem stanovanju, od kuhinje, kopalnice, spalnice, hodnika in na stopnišče so po tleh postavili cca.5000 jogurtovih lončkov in v vsakega nalili vsaj 1 deci vode (sliko, kako izgleda, bom prilepil kasneje).

kot sem obljubil, slike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOROOOOOOOOOOOOOOO

Vsaka čast tistmi,k se je tega spomnu!!!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Poznam samo eno tako.....sicer mal podlo, je pa v končni fazi simpatična fora:

V posteljo ....seveda pod rjuho ....nastaviš čim več vodnih balončkov.....kaj se zgodi potem je vsakomur jasno.....sledi spanje na poročno noč na tleh,kavču......morda v najbolj zlobnem scenariju tudi ločeno-hihiihiiii pa taka prva poročna noč!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V posteljo ....seveda pod rjuho ....

To nam je rezervni načrt.

Ampak pod rjuho ne bo vodnih balončkov (se dela škoda), pod rjuho bomo dali vse mogoče,...

Pa mel smo tudi idejo, da bi jima po omarah vse premešali.

Na primer: stvari iz spalnice v kuhinjo, iz kuhinje v spalnico, ... no, podobno :lol1:

Kaj bi se še dal zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi čevljarsko dreto.....pritrdiš jo na šipo od spanice, se skriješ pod okno in ko se v hiši vse umiri začneš drgnit po dreti....šajba se trese kot, da bi bil potres in tut ropota kar uredu.

Jest se ne spomnim (sem samo zraven bla...in gledala...še v šolo nisem hodila) čist točno kam se to dreto pritdi...al na okvir okna al na šipo al celo samo blinker na špago za perilo vržeš..in z drgnjenjem ustvarjaš tako frekvenco da se šajbe tresejo.... in tut s čim se po dreti drgne---men se zdi, da morš še s kalefonijo (za mavžanje prašičev) dreto namazat ;vpraši fotra al čevljarja oz. mogoče je kdo iz MS bil bolj nagajive sorte, ko je bil še pobec.....in je rad strašil sosede.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi čevljarsko dreto.....pritrdiš jo na šipo od spanice, se skriješ pod okno in ko se v hiši vse umiri začneš drgnit po dreti....šajba se trese kot, da bi bil potres in tut ropota kar uredu.

Jest se ne spomnim (sem samo zraven bla...in gledala...še v šolo nisem hodila) čist točno kam se to dreto pritdi...al na okvir okna al na šipo.... in tut s čim se po dreti drgne---men se zdi, da morš še s kalefonijo (za mavžanje prašičev) dreto namazat ;vpraši fotra al čevljarja oz. mogoče je kdo iz MS bil bolj nagajive sorte, ko je bil še pobec.....in je rad strašil sosede.

Poznam to foro še iz mlajših let, ko smo nagajal starejšim vaščanom.

Za to je vredu kr navadna šiviljska nit, pa kalofonija. Nit privežeš na roleto, jo našponaš kjer si skrit in s kalofonijo drgneš po niti.

Ampak, kod jih bo pa čaku, da prideta domov? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---men se zdi, da morš še s kalefonijo (za mavžanje prašičev) dreto namazat ....

Ne dreto namazat s kalifonijo, pač z njo vleči po njej!!!

Deluje kot vijolinska struna ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je dobra z lončki, ampak mi smo jih tudi mojemu bratu kar nekaj našpičili na poročno noč...

- soba je bil polna balonov do višine 2 metra

- v balonih vse mogoče od riža naprej...

- rjuhe postelje so bile zašite skupaj z vzmetnico

- med trjuhami ene 10 kg riža, in drobtinic od kruha da je kar dobro srbelo

- vrhunec vsega pa: 25 budilk skritih po celi sobi. Vsaka je bila nastavljena na bujenje na 15 min zamika. To pomeni da je bilo vsaj za 5 ur direndaja. Budilke pa so bile tako skrite da jih tudi po dveh urah iskanja ko so mislili da so odkrili vse je še kaka zazvonila v kakem zvočniku ali stropni luči, ali v plišastem medvedu :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

A pri balonih ni kake nevarnosti, da se kej zakurl? Mislim, tolk balonov na kupu, pa zravn kakšen video, TV, stolp?!

Na kak način ste zašil rjuhe z vzmetnicami? :lol1:

pa budilke :yea2: :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

A pri balonih ni kake nevarnosti, da se kej zakurl? Mislim, tolk balonov na kupu, pa zravn kakšen video, TV, stolp?!

Na kak način ste zašil rjuhe z vzmetnicami? :lol1:

pa budilke :yea2: :lol1: :yea2:

Nobene nevarnosti. Saj ni nič tako vročega :D .

Šivanje pa je bilo ročno z šivanko... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ideja z zašitimi rjuhami in vzmetnico :notworthy: , pa baloni do 2m višine :yea2: , seveda tudi budilke so ful zanimive.... :lol1:

Gremo še naprej.....

Še mam cajt, da se odločm.....

Kaj bi se še dal ušpičt? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že prou d jih mal našponajo že prvi dan :naughty: Bojo vidli d zakon ni kar tako :grrr

Tiste ideje od mk-r so pa res poštene, sploh z budilkami :lol1: Enmu smo mi (ne za poroko, pač pa za roj. dan) na vrata od sobe zalepli same tiste rumene listke za muhe lovit za v vrt tako d ni blo niti mm2 praznega prostora vmes... ma ni vrag d vsaj enga ne primeš... Na njem je pa sploh užgalo, k je "stopu" skoz vrata preden je luč odpru :OK: :lol1: :lol1:

kšna taka stvar tud ni slaba, sam ni primerno za v stanovanje (al pa ja no)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja:

Eno tisto voščilnico, ki piska (poje), porini v spalnici pod kako omaro, ki jo je težko umaknit. To bo dela, da jo dobijo ven, drugače pa ne bo spanja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!