Skoči na vsebino

Ravnanje okvirja in vilic


Aleron

Priporočene objave

A je mogoče un krom kej opraskan?

Jst sm mel isti problem, samo mi je samo desna puščala. Snel sem jih dol, odnesu mehaniku in ko jih je razdrl, je bil notri (na vso srečo) semering (tesnilo) počeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ko mi ne prvic menjal je reku da je blo 6 luknc od kamenckov na eni sam jih je spoliral. Drugac pa nevem, reku je da so puse hin. Sam glede na to da ga je rihtal,bi lahk mal sprobal pa dau rihtat. To me jezi,ker sm ze dvakrat rihtal,pa kr ni ok :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ko mi ne prvic menjal je reku da je blo 6 luknc od kamenckov na eni sam jih je spoliral. Drugac pa nevem, reku je da so puse hin. Sam glede na to da ga je rihtal,bi lahk mal sprobal pa dau rihtat. To me jezi,ker sm ze dvakrat rihtal,pa kr ni ok :/

Cevi vilice je potrebno dobro pregledat na poškodbe mehanske(zvitost) kot tudi na poškodbe kroma! sicer pa dobiš samo nove cevi tako,da ni potrebe po menjanju kompletnega teleskopa.Če so cevi teleskopa res 100%-tne in menjana plastična vodila (puše) potem je napaka samo ena,ko je dal semering v svoje ležišče ga ni namazal tam kjer mora tesniti z silikonsko mastjo ali vsaj z hidravličnim oljem ! in se robček od semeringa poškoduje še predno pride do njega olje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

nekaj dni nazaj sem doživel padec in sedaj imam problem. Zdaj ko se je dalo vse skupaj narazen, se vidi, da je sprednji križ za vilice zamaknjen za 4-6 mm. Bi se dalo to ravnat ali kako drugače popravit?

Pozna kdo kakšnega mojstra?

Hvala za odgovor!

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

nekaj dni nazaj sem doživel padec in sedaj imam problem. Zdaj ko se je dalo vse skupaj narazen, se vidi, da je sprednji križ za vilice zamaknjen za 4-6 mm. Bi se dalo to ravnat ali kako drugače popravit?

Pozna kdo kakšnega mojstra?

Hvala za odgovor!

Lep pozdrav

Jerman Depala vas je pravi naslov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To ni prava številka.

Prava številka je 041 680 585

Tako!Jure je res pravi mojster za te reči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!